Sunkmetis…

… Televizijose, žurnalų viršeliuose  – vienos žvaigždės…

Laikraščiai rašo apie jų turne JAV, Italijoje, Rusijoje, Londone…

„Kelias į žvaigždes“, „Muzikos akademija“, „Žvaigždžių duetai, „Lietuvos talentai“ ir – tikėtina – „2 minutės šlovės“  jas vis dar gamina konvejeriu…

O apdovanoti, pasirodo, nėra ką, nes, kaip teigia „Radiocentro“ atstovai, talentingų muzikantų Lietuvoje nebeliko.

Sunkmetis…

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • p. Rače, o kas joms belieka, kai jų tiek prištampuota… Juk reikia ir jiems ką nors pakramtyti. O užsienio šalys, manau, jiems visiems šioks toks išsigelbėjimas, kur dar patriotiniais jausmais gyvas vienas kitas žmogeliukas ateina į jų fonograminius koncertėlius.

  O RC nors vieną kartą protingai sugalvojo: jei nėra ką nominuoti, apdovanojimų rengti tikrai nereikia. Galėtų ir su Eurovizija kada nors taip produktyviai sužaist, nes kol siųsim ką nors į ten, visada atsiras *****, kurios norės nemokamai nacionalinio kanalo bangomis pasipiarinti, ir visai nesvarbu, tai olialia mergytės, ar kompozitorius zvonkus…. Su eurovizija, galima sakyti, LRT teršia dar likusių 4 normalių pop atlikėjų mundurą, kurie į tą renginį kojos net nekelia, tačiau visi žinom, kas per vieni ten susirenka….

 • Žurnalistai pirmiausia turūti būti reiklesni sau, pasižvalgyti po savo gildijos cechus. Sausio 07 d. V.Laučius delfy ironiškai rašė:

  „įsimylėjęs save susikūrė prabangų blogą iš serijos „Didelis AŠ mažoje Lietuvoje““.

  Ar bus kam šiemet įteikti „“Radiocentro“ statulėlę“ iš žurnalistų tarpo?
  Nebent Gabrielei Vasiliauskaitei.
  Kokia dar žvaigždutė sužibo?

  • J. naivusis

   „Kokia dar žvaigždutė sužibo?“

   Ar čia turėta omeny paties nick’as?

  • mari

   nu fredijau :), pasipasakok geriau, kuom gi račius tave taip nuskriaudė, gal kai mažas buvai saldainį atemė ar ką? Pasipasakok užtarsim ar pritarsim. Siūlau Artūrui išpažint nuodomes prie kiosko bažnyčioj, ir gal fredis jums atleis.

   O, kad nebūtų offtopic’as tai… net nzn, nu nežiūrau aš to bulvaro viso , nereik man to.

 • Už moralinį stabilumą, nekintamą vertybinę orientaciją bei nuolatines pastangas demaskuoti tikrąjį A.Račo veidą, manau, apdovanojimo nusipelnė ir fredis*. Tikras ir vis dar tinkamai neįvertintas talentas.

  • vasia

   Ideja: rengti apdovanojimos siame bloge: geriausias komentatorius, geriausias dundukas, geraisusias/blogiausias komentaras, metu komentatorius, metu komentatore !. Prizai: nemokami pietus su AR (be alkoholiniu gerimu) ar metu garantija kad nebus uzbanintas. ??

 • Regis

  „… Televizijose, žurnalų viršeliuose – vienos žvaigždės…“

  o kada ten jų nebuvo?

  O RC kaip visada originalus. Kai „nėra iš ko“ sumaniai paverčia į „nėra kam“.

 • max

  talentingų muzikantų Lietuvoje nebeliko. p. Artūrai , ar kada buvo?

  • vasia

   Max, talento nepragersi. Negi lietuva tik pedofilu ir zuliku salis ? Negi tu taip apie save blogai galvoji ? Ka musu genai pragerti ar musu kankles uzrudijo?

   • max

    Vasia, negali pragerti to, ko niekad neturėjei. Ne tik pedofilų ir žulikų , bet ir gyvūnėlių kankintojų drasi šalis. Apie save aš galvoju tik gerai ir labai gerai. Apie save. Apie mūsų genus galvoju, kad jei mes dar taip smarkiai gertume, tai… na supratai.

    • vasia

     Max, tu tikras lietuvis.Talentingu zmoniu , muzikantu nera, na nebent pats MAX.! Man tai primena kai santechnikas pasako, kad architektas – grybas ir biezdarius!

  • Sutekh

   Talentingų muzikantų nėra Lietuvoje? Ne ten ieškai tikriausiai:] Pop scena – sutinku, bet nemanau, kad verta ja domėtis.
   Alternatyvi muzikos scena gali pasiūlyti nemažai ir talentų ten yra. Galima paminėti tokius projektus kaip FusedMarc, Make It Real project,Pieno lazeriai ir t.t.

 • Rytis I

  Dar viena priežastis (svarbiausia?) – RC šiais metais neskyrė finansų savireklamai? Jei taip, jį uoliai turėtų paremti tie patys „glianciniai“, nes be vietininių žvaigždučių jie – niekas…

 • Šiaip smalsu… i bulvarinių žurnalų viršelius ką dar galima dėti jei ne žvaigzdes ?

  O mūsų TV atrado „aukso gyslą“ kaip su minimaliom išlaidom „užkišti“ eterį. Talentų laidų rengimas kainuoja sąlyginai mažai, žiųrimumas gana didelis (reiškias reklama brangi). Plius dar už žiūrovų balsavimą susirenka keliasdešimt 1000 litų. Gyvenk ir žvenk.

 • Pagal viešus pamąstymus ne tik talentingų muzikantų, bet ir kulinarų, rašytojų, šokėjų, mokslininkų nėra. Tai gal ne į tas „scenas“ žiūrime?

  • Galbūt talentingu muzikantu yra.. tik jie nelenda į TV ? (ir tautai jų nelabai reikia)
   Dėl kulinarų sunkiau… labai jau daug kainuoja visus patikrint..
   O mokslininkai visi į užsienius išvazinėjo. Lt liko geriausiu atveju vidutinybės.

 • Andrius

  „Nera talentingu muzikantu“. Bandydamas daryti logine isvada suvokiu, kad pop prodiuseriai negamina pakankamai produkcijos? Radiocentras gal ir neturi ka apdovanoti, bet ne pop scenoje talentu yra ir, aciu Dievui, jie aktyvus.

  Be to

  Kai paskutini karta „Radiocentras“ bande apdovanoti talento kondensatoriu Mamontova, jis susireiksmino ir statulele ismete i Neri (visa tai, aisku, nufilmavo ir ikele youtube).

 • „talentingų muzikantų Lietuvoje nebeliko.
  Sunkmetis…“ – laukia talentai, po lapais pasislėpę, geresnių laikų. Ir lengvamečio saulei patekėjus, kad pradės lįsti iš visų pakampių – nebespėsime džiaugtis… :-) Nebeužteks net šou laidų, kad visus parodytų…

  • Ara

   Deja, tikrieji talentai sulaukia savo šlovės valandos: kas po mirties, kas atsiradęs laiku reikiamoje vietoje… Ar po Jurgos Šeduikytės, Alinos Orlovos, Andriaus Mamontovo yra dar ką apdovanoti? „Radiocentras“ sako ne. O gal neieško, stebi lietuviškas popsines TV ir laukia kokio stulbinančio pasirodymo…

 • Atsiprašau už gramatines klaidas

 • lida

  Truputį krinta į akis autoriaus nenuoseklumas. RC sprendimą jis paaiškina sunkmečiu, nors dar visai neseniai tvirtino, kad „šiandien turime visuomenę, kurioje daugėja neįvertintų talentų ir žmonių“, laikosi nuomonės, kad „kurti (kai spaudžia vidinė kančia:) galima“, nes talentams „dažnai atlyginama po mirties“.
  Kita vertus, suprantama, kodėl toks RC sprendimas autoriui kaip balzamas širdžiai – jis savęs talentu nelaiko, yra amatininkas ir tuo labai didžiuojasi, o kaip pats sakė, „sunkmetis visus sulygina“.
  (Vaj, vaj, pirmą kartą šį savo komentara įdėjau ne į tą temą, todėl atsiprašau, kad perkopijavau čia. Tinklaraščio savininkas gali aną ištrinti. Kaip ir abu, beje).

  • miela lida, paskaitykite atidžiai dar kartą tai, ką parašėte ir paklauskite savęs, ar tikrai nenuoseklus aš, ar nelogiška esate tamsta.

   Ir žinote, anksčiau tamstos tulžyje dar būdavo šiokia tokia humoro dozė, bet dabar tik tulžis. Tikriausiai sunkmetis ir tamstai…:) Suprantu ir užjaučiu.

   • lida

    Aš visada rašau su humoru (bent plačiai šypsodamasi – tikrai, šypsenėles dėlioti tingiu), bloge Lida tik linksminasi. Būtent dėl to progas rašyti jums ditirambus visada praleidžiu, man tai – nuobodu. Kad homorą galima suprasti skirtingai taip pat suvokiu ir dėl to nesuprasta nesikremtu.

 • lida

  Truputį offtopic, bet gal ir ne. Delfyje swedbank reklama su slidininkais. Nulūžtrankis guodžiasi, kad nespėjo apsidraust. Draugas jam duoda (?) kreditinę kortelę.
  Spaudžiu ant reklamos nuorodos ir patenku į swedbank pusklapį „Kreditinės kortelės“, kur salygose bonusai – medicininių išlaidų draudimas, tačiau „Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (negalioja slidinėjant)“. Nejau kito sporto nebuvo galima pasirinkt, na kad reklama nebūtų klaidinti. Sunkmetis.

  • Regis

   Geras pastebėjimas :) Kažkas kažką pražiūrėjo. Dabar belieka palaukt ar kas nors iš swedbanko skaito A.Račo tinklaraštį ir jeigu skaito ar sureaguos.

   • lida

    Jau sureagavo, pakeitė telezwei „pildyk“ reklama.

  • Rytis I

   Jei teisingai supratau, bankas iškart pasitaisė.

  • Domas

   Ne, viskas čia ok. Negalioja tik nelaimingų atsitikimų draudimas, medicininių išlaidų kompensavimas galioja.

 • Rolandas

  Medicininės išlaidos berdos iki 200 000 Lt galioja slidinėjant, viskas tvarkoje su reklama

  • lida

   Išlaidos gipsui ir pan. nėra tas pats kas išmoka už draudiminį įvykį, kaip tenisininkas tai turėtumėt suvokti. „Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (negalioja slidinėjant)“ – čia copy/past iš salygų.

 • Rolandas

  Ir vėl rašote nelabai suprasdama.

  • GIGA

   tiksliau visai nesuprasdama.Rolandai,daiktus reikia ivardinti savo vardais

 • Rolandas

  Turiu omenyje, kad reikia būti labai naiviam, tikėtis vien kreditine gauti ir draudimą nuo nelaimingų slidinėjant, apie tai kalba. Kalba gali būti tik apie apie medicinines, todėl ir su reklama viskas ok.

  • lida

   Regis pats nelabai suprantate. Naivumas čia ne prie ko, nes pagal banko nurodytas sąlygas žaidžiant tenisą arba netgi ledo ritulį draudimas nuo nelaimingų bus. Taigi galėjo reklamai pasirinkti jus tenisininko uniforma, o ne slidininko – būtent kuriam draudimo nebus.

 • Rolandas

  Lida, tačiau medicininis juk slidininkams galioja ir tuo viskas pasakyta. Ar jūs norite, kad visos rizikos įeitų:), net ir kitos draudimo rūšys būtų apimtos, lėktuvų užlaikymai slidininkui, bagažo praradimai ir etc.:) Norėt neuždrausta, toks įspūdis, kad niekada nesidraudėte ir neslidinėjote:)

 • Rolandas

  Ir kas jau taip iš lietuvių važiuoja į užsienį ledo ritulį žaisti? Slidinėtojai pagrindinis draudikų penas. Todėl ir reklamos su jais ir t.t. Savanoriškai draudžiasi nuo nelaimingų ir kitų rizikų, kompleksinius draudimus daro ir etc.

 • lida

  Darotės įkyrus. Buvo pastebėta, kad reklama nekorektiška ir netgi klaidinanti personažu pasirenkant slidininką, nors būtent slidinėjmui netaikomas draudiminio įvykio bonusas. Jūs čia pripaistėt apie naivumą, lėktuvų užlaikymą, bagažą, draudimosi ir slidinėjimo dažnį, tautiečių ledo ritulininkų kiekį, draudikų pagrindinį peną, draumo rūšis ir kitką, kas neturi jokio ryšio su mano pastebėjimu.

 • Rolandas

  lida, ar jau taip sunku prisipažinti suklydus?

  „nors būtent slidinėjmui netaikomas draudiminio įvykio bonusas“, kokio „draudiminio įvykio“ (beje „draudžiamojo įvykio“)?

  Kokiu pagrindu tai teigiate,jei medicininėms išlaidoms draudimo apsauga slidininkams yra taikoma?

  Kitas dalykas dėl nelaimingo įvykio, tačiau ir šiuo atveju Jūsų teiginys absurdiškas, kadangi ne tik, kad bonusas netaikomas, tačiau nelaimingiems šiuo atveju apskritai draudimo apsaugos nėra, tik medicinos išlaidoms (nukėlimas nuo kalno, vaistai, gydymas ir etc.).

  • lida

   Jau pirmame savo komentare sakiau, kad yra medicininių išlaidų draudimas, o draudimas nuo nelaimingų atsitikimų negalioja. Kas jums čia neaišku ir kur mano klaida ?
   Kas dėl jūsų absurdiškos dalies – sąlygose: „Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (negalioja slidinėjant) – 11000, 15000 ir 21000 eurų – priklausomai nuo kortelės metalo. Hände hoch!

 • Vakaris

  Mielieji, patarimas – pasinaudokite Mozilla Firefox ir jos įskiepiu Adblock Plus (tingintiems ieškoti nuoroda čia: http://adblockplus.org/en/ ) ir nebeskaudės galva dėl reklamų, nes paprasčiausiai jų nebematysite. Reklamos poveikis labai stiprus jei jau tokie Artūro Račo blogo gyventojai nuslysta nuo žvaigždžių temos prie swedbank draudimo.

  • lida

   O kam skauda ? Su Opera galiu reklamas panaikinti be jokių skiepų: rightclick > block content…
   Galite vertinti kaip patarimą.

 • Arba RC organizatoriai netalentingi. Nekūrė popininkai nieko? Tai ir poker juos. Tegu iš rūsio traukia ilgaplaukius, padažo, patvarko, teisingai pareklamuoja ir būtų pilna salė.