Citata #65 Stačiatikių vienuolis apie lojalumą…kažas labai pažįstamo…

Lojalumo esmė ir yra ta, kad lojalus žmogus nesiima spręsti pats. Jis laukia mylimos valdžios įsakymų, kuriuos reikia vykdyti, o ne svarstyti.

bernardinai

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Tai gal, Artūrai, susipažink ir su Jakovo Krotovo mintis apie Gruzijos karą? http://yakov-krotov.livejournal.com/177526.html.

 • Ačiū, Aidai, už nuorodą. Įdomus ir infromatyvus tekstas, bet vietomis, mano požiūriu prieštaringas. Antai pradžioje siūloma vengti kari ir pasikliauti JTO ir pašaliniais stebėtojais, bet jau į pabaigą kalbama apie patriotinę pareigą ir kiekvieno teisę pasirinkti, kaip ją vykdyti.

  Įdomios yra ir mintys apie genocidą, bei teisę kištis. Čečėnija, Bosnija, Kosovas, Irakas, Afganistanas – visa tai prilyginama Pietų Osetijai.

  Įdomus ir pasažas apie taikdarius. Krotovas teisus, kad tai nebuvo „mėlynieji šalmai“, bet pripažįsta, kad jie buvo teisėti ir kad pats Saakašvilis nepaisė parlamento raginimų trauktis ir vis tikėjosi susitarti su V.Putinu. Žinoma, jie nepasielgė kaip Ruandoje 1994…

 • Įdomiausias šiuo atvejų yra posto pavadinimas – jame du netikslumai:

  Jakov Krotov nėra nei stačiatikis (yra obnovlencų pakraipos sektantas), nei, juolab, vienuolis, nes turi žmoną, du vaikus ir vieną anūką…:)

  O visa kita pavadinime teisinga…;)