Sovietinio mentaliteto genas yra: liudija A.Ramanauskas-Greitai (N-18)

Beveik lygiai prieš ketverius metus bandžiau polemizuoti su D.Pūru dėl „sovietinio mentaliteto geno“, teigdamas, kad jo nėra ir kad tai yra lengviausias būdas paaiškinti mūsų nesėkmes, kvailumą ir daugelį kitų dalykų, nebandant ieškoti tikrųjų priežasčių.

lrytas.lt

Šiandien galvoju, kad gali būti, jog klydau.

Nes turiu labai gerą įrodymą, kad to, ko išmokta sovietmečiu negali paslėpti priklausymas labiausiai antisovietinei partijai.

Turiu puikų liudijimą, kad galima slėpti sovietmečių įgytą patirtį po įvairiausiomis kaukėmis – gyvūno, protiškai atsilikusio žmogaus, muzikanto, politiko – bet galu gale kaukė nukrenta ir tikroji patirtis pasirodo visu gražumu.

Prieš mano akis šiandien neginčijamas argumentas, jog sovietmetis kai kuriose smegenyse yra įspaudęs nepanaikinamą, jokiomis priemonėmis neištrinamą atspaudą ir tik laiko klausimas, kada tas atspaudas pradės šviesti taip pat, kaip prieš 22 ir daugiau metų.

Tas įrodymas – Lietuvos TV ir kitų sričių žvaigždė, kartais užsidedantis purspročio ar intelektualo kaukę Algis Ramanauskas Greitai.

Jo sovietinio mentaliteto genas šiandien sužibėjo visomis vaivorykštės spalvomis, prasimušė fontanu, pasipylė čiurkšle, tuo suteikdamas tikriausiai labai daug džiaugsmo ištikimiems jo talento ir pažiūrų gerbėjams.

Šiaip jau šiek tiek gaila teršti šį tinklaraštį, dėl ko iš anksto atsiprašau visų čia besilankančių, tačiau laikiausi ir tebesilaikau principo, kad tauta turi žinoti savo didvyrius (įskaitant ir nepataisomai sužalotus sovietmečio).

Skaitykite ir džiaukitės:

Račai, klausyk, bybeli. Žinau, kad skaitai vistiek.

Šūde menkas, klausyk. Kai cituoji ką nors, cituok be kalbajobizmų. Andrius: “duskit pavidolei”. Išmok tą, šunie jobanas.

Supistas jobanas debile, chujovesnis už Tomkų (iš kurio karmūškės patsai keletą metų nachlėblinai), kai dedi savo bobiškas gėlyčių fotkes, pasistenk, kad žmonės galvotų, kad tai ne tavo darbas. Ir dar – niekada nedėk šuns vietoj savęs, nes žmonės vistiek nepatikės. Žurnalistinis avigani, dabar gerai pagalvok, ką tavo apsiblaususios akutės perskaitė. Išsišnirpšk į savo juliausjanonio manyšką, parašyk kokį biezdarišką feljetoniuką ir eik numik.

Gyvenimas nuostabus, jobana boba.

P.S.  Gal kas žinote, kurioje mokykloje mokosi A.Ramanausko sūnus? Su malonumu nusiųsčiau jo mokytojai šią citatą kaip metodinę priemonę, iliustruojančią nepataisomą sovietmečio Lietuvai padarytą žalą.

(19 balsų, vidurkis: 3,32 iš 5)
Loading...
 • Audra

  Klystat, p. Račai. Ramanauskui puspročio ir chamo kaukės niekada nereikia dėtis…

 • Sigitas Raige

  O jis dar ir sūnų turi?

 • romas

  Įsižeisti galima tik tada, jei žinai, ką visi žodžiai tekste reiškia. Tik šventas neįsižeistų.

 • Izbliondimas

  Vienas žmogus buvo labai įsitikinęs, kad Lietuvoje reikia statyti AE (na iš savo tokių, kaip ne specialisto dėlionių).
  Bet sako, kai pamačiau, kad už AE statybą pasisako vagys, niekšai, galvijai, – balsuosiu prieš AE (nors sako argumentų neatsisakau).
  Deja, didžioji dalis mūųs tautiečių, manau, kaip tik balsuos už, jei agituos būtent vagys, galvijai ir niekšai.
  Na, ne į temą, atsiprašau☺

  • Ramanauskas

   Ech tu locheli, paskaites tokiu locheliu komentarus as jau net noriu, kad AE nepastatytu, kad poto kai elektra kainuos 1,25 Lt, suprastumet, kad lochai esat ir badeliu padvestumete :) Norisi tiketi, kad tu gal nesi tiek debilas, o tik rusams parsidaves grybas. Kai kita ziema uz dujas mokesi du kart daugiau, gal suprasi kad klaida darei

   • GIGA

    Man atrodo,kad didžiausias loxas ir grybas esi pats

 • Fredis*

  „Kaip sakė mūsų „charizmatiškas grotesko zombis“ Algirdas Kaušpėdas, turime saugoti ne tik gamtos rūšių, bet ir kultūros rūšių įvairovę. Manson šiuo atveju yra nelygu baltasis ryklys. Pavojingas padaras, bet dėl to juk nenaikintinas“ http://www.valstietis.lt/ezwebin/print/?node=297638

 • Tomas

  Nors esu ir zymiai jaunesnis uz Jus, mielas Racai, bet neapsimetineju ir prisipazystu, kad manyje irgi tuno sovietinis genas ir prireiks dar keliu kartu po manes, bei kryptingo darbo, kad jis isnyktu.

  • Auksinis kardas

   Turbūt su tualetu burnoje jis nyksta sparčiau. Civilizuotumas taip dauginamas. Žodžio laisvė tualetinė.

 • Izbliondimas

  Gal labiausiai atsiskleidžia tas genas, gatvėje, kelyje, kai žmogutis yra prie automobilio vairo.
  Tas mūsų tautietis išvažiuoja į gatvę, kelią tarsi į lenktynes… mat dar tupi, matyt, tas deficitas jo pasamonėje… va neliks…
  Kaip kartą čia rašiau, kai žmonės sugriuvo į kupetą, o paskui, kad suspėtų paimti nusipirkimui tualetinio popieriaus, dašliaužė iki jo jau keliais… o sugriuvo, nes kai kas kelios minutės vis nuimdavo juostelę prie įėjimo, tai ir…
  Bet tas manau kaupėsi ne 50 metų, bet pora šimtmečių, ypač pas kumečius ir jų ainius… nes kumečio ainį labai lengvai atskirsi (tai vagis, pijokas, skundikas, tinginys…)…☺

  • suomis

   Tai ką turi, dabar galvoti žmogus, kurio senelis pragrojo dvarą? :DDDD

 • Henkas Moodis

  Na vaikus įtraukti į šį beprasmį ginčą man atrodo nelabai jau solidu. Nes bet kuriuo atveju nusileisti iki sovietinio mentaliteto labai lengva, nes dažnai tarybiniais laikais vaikus gėdindavo tėvų poelgiais. Bet kuriuo atveju visi tie apsižodžiavimai man atrodo šiek tiek pritemti, ir panašus į west coast ir east coast reperių koliojimasi. Nieko jis neduoda tik pritraukia papildomų besidominančių blogų kultūra.
  Pastebėtina,kad didžiausią internetinę kultūrą Lietuvoje teko sutikti viename forume, kur žmonės diskutuoja apie….automobilių ir namų garso sistemas, na kaip visi išsireikštų tie iš kurių automobilių skamba garsiai bumčik bumčik. Ir svarbiausias kas patiko man, kad jų forume griežtai reikalaujama rašyti lietuvišku šriftu, nes kitu atveju banas. O toks ar panašus koliojimasis nėra nei suprantamas nei toleruojamas. Neteisinu ir Algio Greitai kuris jau ir nebejuokingas, nes jei būtų sąžiningas visą savo tiradą būtų pasiuntęs savaitę ar dvi atgal…konservatorių partijai apie kurios žygdarbius šio blogo autorius parašęs buvo. Bet kuriuo atveju tiek vienas tiek kitas yra verti vienas kito.

  • mielas Henkai Moodi, labai prašyčiau manęs neįžeidinėti.

   O kalbant apie vaikus – nekalbėjau apie gėdinimą, kalbėjau apie pagalbą. Įtariu, kad gali reikėti ir psichologinės.

   • Henkas Moodis

    Neturėjau tokios intensijos Jūsų įžeidinėti, nes bet kuriuo atveju nemanau kad turiu tokią teisę iš viso. Parašiau tai ką supratau iš Jūsų įrašo ir dėl to, kad apačioje yra vieta skirta komentarams. Bet kuriuo atveju, juk Jūs nesitikite, kad visi čia rašantys turi tik jums pritari, ar kaip kiti nepraustaburniai piktai jus iškolioti ir už tai sulaukti Jūsų dėmesio būti pavadintais dundukais. Jeigu taip tai nesuprantu blogo esmės. Jei tai yra maždaug „mano smėlio dėžė ir tu čia nežaisi nes man nepatinka tavo tėvai ar tavo mašina“ tai sovietinis mentalitetas gilesnus „mūsyse“ (anot Pakso) nei mes iš tikrųjų įsivaizduojame.

    • mielas Henkai Moodi, mane įžeidė lyginimas su A.Ramanausku. Tik tiek. Viso kito, ką parašėte, tiesiog nematau reikalo komentuoti – per daug viskas primityvu.

     • GIGA

      O aš tai pasakyčiau šiek tiek kitaip.Palaikau HM,kad Algio sūnaus į šią istoriją traukt nereikia,nes dar prie Stalino deklaravo,kad „sin za otca ne v otvete“.Bet tai reiktų nusiųsti Kubiliui (blogas,blogas KUbilius:) ).Nes nors Algis ir sustabdė savo narystę jo partijoje galimi du variantai – arba į partiją dėl pigaus populiarumo imami „visi bybeliai“ arba tokio bendravimo išmokstama partijoje….Reiktų atkreipt partijos vado dėmesį

  • romas

   Įtariu, išgyvenate dėl „Žmonių istorijų“ ir jei taip, nesuprantu kodėl. Jei esate prieš konservus, tai kaip tik gerai, kai jie taip susikompromitavo. Dabar jiems bus blogai per rinkimus, o juk to tamstai ir norėtųsi. Ar ne?

   • Henkas Moodis

    Nepergyvenu dėl politinių partijų nes tai kvaila. Aš tik pažymėjau, kad tūlas A.G. turėjo tai pastebėti ir lygiai taip pat padaryti, bet kadangi jis senai deklaravo savo politines pažiūras tai susilaikė ir apsimetė kad nieko neįvyko. O jei jūs Romai manote, kad žmonės nebalsuos už konservatorius dėl šio žurnalo ar ką jie pasakė tai nenuostabu, kad mūsų politinė kultūra vis dar akmens amžiuje

    • romas

     Kam Ramanauskui pastebėti tai, ką visi jau pastebėjo? Tai būtų tas pats, kas prie stalo seniai žinomus anekdotus pasakoti.

 • Izbliondimas

  Ir dar. Po trečią, paskutinę…
  O pastarojo dvidešimtmečio gautas mentalitetas čia, Lietuvoje, žmonėms, – manau, bus įskiepytas keliems šimtmečiams į priekį, o gal net iki visuotinio tvano…☺

 • gato

  O čia buvo e-mail ar komentaras? Gal netyčia ne Algis Greitai rašė?

  • gato, tai buvo jo FB įrašas. Su nuotraukėle.

   • ^..^

    Tikiuosi, kad gerb. tinklaraštininkas prieš rašydamas straipsnelį patikrino faktus, t.y. „feisbuko Algis Greitai“ yra „realaus gyvenimo Algis Greitai“. Turbūt teko girdėti apie tokį dalyką kaip „identity theft“. Feisbuke tai atlikti – kaip du pirštus apm..ti (tikiuosi neišmes manęs iš šio blogo, kaip kadaise iš televizijos išmetė vieną misę už tuos pačius žodžius).
    Feisbuke yra ne viena Dalia Grybauskaitė, turėtų būti ne viena Rūta Meilutytė, yra visa krūva Zuckenbergų, Bilų Geitsų. Lady Gaga nors vežimu vežk. Ir visos jos postina „tikras“ nuotraukas, kurių ir šiaip pilnas internetas.

    Padarau paiešką ir randu kaip minimum du Greitai feisbuke su „tikromis nuotraukomis“.

    Manau mintį išdėsčiau aiškiai ir teksto suvokimo problemų nekils.

    P.S. jokiu būdu neginu to asmens, kuris iš tikro tokį įrašą padarė, ar tai būtų Ramanauskas, ar jo „identito vagis“.

    • Jo jo, čia tikrai „netikras“ A. Ramanauskas, kaip ir „netikros“ (berods Teisme įrodyta, kad tikrai netikros – kažkas sugebėjo padirbti A. Ramanausko ir R. Šapausko personažų balsus) „Radioshow“ kasetės, kurias platino kažkur prieš 20 metų…

     Pas tokius žmones viskas netikra – kai susimauna, tai pradeda žeminti kitus, neva juokauja, bando išsisukti, kai argumentais prispaudžiama uodega…

    • mielas ^..^ tamsta tikitės teisinga linkme.

   • gato

    Tokiu atveju išties liūdna…

 • vytas

  geriau prie mokyklu nesirodykite su be kokia literatura. Nesvarbu kokio ji pobudzio. Busite apsauktas pedofilu nesunkiai.

 • che

  siaip panasu i greitai stiliuka,keista ne tai, keista kad jis Lietuvos politikas,na bet kaip skant ,cia jau tik smulkmenos,po paskutiniu ivykiu musu padangeje jau galima viskas,ka ten keli keiksmazodziai…

 • Gerbiamasis Rat’šai,
  Džiaugiuosi kartu su jumis, kad pagaliau gavote ko ir esate nusipelnęs: nesupratote gražiuoju, jums paaiškino suprantamesne (nors ir ne tokia diplomatine bei rafinuota) kalba.
  Galite kvyksėti kiek tik norite, esmė nuo to jau nebepasikeis – jus pasiuntė pats žinote kokia kryptimi. O tų žodžių citavimas yra ne kas kita, kaip aukos pozicija, maždaug „pažiūrėkit kaip tas berniukas negražiai kalba, o aš gi juk toks orus“. Suprantu kad save laikote D’Artanjanu tarp dundukų, tačiau šiuo atveju malonu jog „užsirovėte“ ant savęs vertos jėgos. Kuri, taip sakant, pasityčiojo iš jūsų viso pižoniškumo bei manieringumo ir tuo pačiu parodė, kad jums nejaučia ne tik pagarbos, bet ir jus niekina tiesiog Į AKIS (t.y. atvirai, įžūliai ir akivaizdžiai tyčiojasi). Iš jūsų noro dar kažkokiem pedagogam kažką siųsti, suprantu kad tai jus užgavo (kad ir kaip dievagotumėtės kad „manęs nežeidžia jokie užkalniai ir bačiuliai su ramanauskais“ – juk matosi koks jiems esate neabejingas).
  Nieko nuostabaus, tokius karčius žodžius provokuojate visu savo arogantišku elgesiu. Kita vertus, malonu jog ir jūsų gėlytės neliko nepastebėtos. Tiesa, esu tikras kad Supermamos forume jos paliktų geresnį įspūdį, nei ponui Algiui. Bent jau nebūtumėte taip toli pasiųstas. O iš ten kur jus pasiuntė, deja, kelio atgal dar niekas nerado;-)

  • Gintautas

   Jums, gerbiamasis, hidrocefalijos vaikystėje nenustatė?

   • Man, gerbiamasis, hidrocefalijos vaikystėje nenustatė. O su kokiu tikslu klausiate?

    • Gintautas

     Dėl įrašo turinio suabejojau.

    • Stogas

     Gal sifilis ?

  • mielas Augustai Didžgalvi, jei galvojate, kad žmonės su negalia yra sąmojinga, pataikėte ne tuo adresu. Disleksija, jei nežinojote, taip pat yra negalia.

   Kalbant apie aukas ir jėgas, tai nelabai suprantu, ką turite galvoje. Bet tikriausiai disleksija nėra vienintelė tamstos negalia.

   Ar esu neabejingas? Taip. Nes nenoriu vaikščioti po š.

   • Ar ne per greitai kabinate etiketę? Tai kad buvo paniekintas ir aš tam pritariu, dar nereiškia _jokių_ negalių. Ir ne jūsų kvalifikacijai spręsti medicininius reikalus ar žongliruoti terminais. Nusileiskit ant žemės, esate viso labo tik agentūros iš keliolikos žmonių redaktorius, o kalbate kaip didelis intelektualas. Neesate nei medikas, nei žiniuonis, o viso labo tik račavietės Dundukas Nr.1. Geriau apie gėlytes samprotaukite, o ne apie disleksiją (jums tai geriau išeina).
    Viską jus suprantate ką aš turiu galvoje, tiesiog bukai apsimetate naiviu kvaileliu. Vis dėlto, jei TIKRAI nesupratote ką turiu galvoje, gal jūsų smegenys nesuvokia mano rašomų žodžių? Keista, nemaniau kad BNS dirba žmonės, turintys teksto suvokimo problemų.
    Į š jūs jau senokai įmynėte ir vis dar sėkmingai murdotės – nes kol kas Andrius su savo bičiuliais iš jūsų atvirai jau daug mėnesių be atvangos tyčiojasi, o ne atvirkščiai. Kada jūs tai suprasite – neįsivaizduoju. Gaila, maniau kad esate protingesnis.

    • Andrius

     … jei nesunku „Didzgalvi“, noreciau prasyti Jusu tislumo pasisakymuose identifikuojant ta „Andriu“, kuri minejote, kadangi jis ne vienintelis turis toki varda bet turbut labiausiai (turint galvoje net premjera) ji kompromituojantis viesoje erdveje :)…
     … Manyciau atsizvelgiant i jo draugu (pvz tokiu kaip „greitai“) rata ir nenutolstant nuo esmes bet, maksimaliai svelninant idant galima butu naudoti tai viesoje erdveje – mineta ponaiti galima butu vadinti, tarkim, “ isvarytu placiasikniu BBC WC valytoju“… arba „migruojancia atlieka“… arba kaip as ji svelniai vadinu koreliuodamas su jo pavarde – tiesiog „uzpakaliu“…

     P.s. Beje „uzpakali“ ? – kadangi pas tamsta esu blokuojamas, tai ir negaliu to padaryti, tai perduodu linkejimus cia jei skaitai :)

     • Taip, aš turėjau galvoje Andrių Užkalnį. Ir jis nėkiek nekompromituoja Andriaus vardo, priešingai – skaityt jo pajuokas susireikšminusio A.Račo atžvilgiu yra smagu, linksma. Nes Račas nejuokais įsižeidžia, mėgina atsišaudyt, kas dar labiau sutirština komediją. Visas račavietės fanklubas šiuo atveju pasitarnauja kaip E621. Jau geriau riebūs A.Greitai epitetai, nei zanūdiški ir niekam įspūdžio nedarantys A.Račo murmėjimai. Just for lulz;-)
      Jūs galite A.Užkalnį vadinti kaip tik norite, nuo to esmė nesikeičia – jis buvo tas, kuris nuleido A.Račą nosim ant žemės bei tuo bravūriškai išlošė populiarumo. Žmogus/žiniasklaidos priemonė staiga tapo riebių, šmaikščių ir efektyvių patyčių objektu. Ir juo labiau dėl to širsta, tuo pikantiškiau atrodo.

     • Andrius

      …tai mane gerbiamasis „Didzgalvi“ Raco „razborkes“ su „uzpakaliu“ maziausiai jaudina :) – nesu jusu mineto fanklubo narys… Bet „uzpakalio“ atzvilgiu negaleciau su jumis sutikti – primityvesnio (intelekto prasme)ir narcizizkesnio raseivos visame tinkle dar reiketu ilgai paieskoti… Nors, tenka pripazinti kad „uzpakalys“ savo kvailas mintis desto sklandziai – ckant, techniskai tvarkingai kas palieka runkeliams ispudi ir sukelia simpatijas jam…

     • Esate fanklubo narys, nes advokataujate A.Račui. Ta prasme, kad pilate vandenį ant jo malūno.
      Taip, A.Užkalnis yra demonstratyviai narciziškas – ir jis tai daro tyčia, neslėpdamas, provokuodamas ir būtent tuo įdomus: jam nereikia apsimetinėti kukliu. Nes kuklumas tik tuos žmones puošia, kurie neturi daugiau kuo pasipuošti.

     • Andrius

      … perfrazuojant Jūs gerbiamasis – nuolatos garsiai „puošiasi“ tas, kuris bijo kad jo „puošnumo“ niekas nepastebės… nes, ko gero, ir pats supranta, kad nelabai yra ką ir pastebėti… Paprasčiau tariant – „tuščias puodas garsiai skamba“… Jūs tai tikrai provokuoja ?… mane ne…

      P.s. …pratęsiant tamstos „logines“ prielaidas tai ir tamsta „pilate vandenį ant Račo malūno“ nes vaikštote stačiom kaip būdinga žmogaus individui, tame tarpe ir Račui, o ne repliojate keturpėsčias taip kaip, turbūt, replioja Jūsų garbinamas plačiašiknis pavarde skambančia kaip „užpakalis“…

      P.p.s. … bet aš visdėlto pasilieku prie nuomonės, kad vien tik bendra vaikščiojimo technika judviejų su Raču bendraminčiais dar nedaro…

     • Tai ir šaunu kad yra pastebimas, kad rašo aštriai ir su humoru. Daug geriau nei A.Račo zanūdiški mekenimai ir mėginimai vaidinti TIKRĄ žurnalistą. Ir, _taip_, A.Užkalnis yra puikus provokatorius. Jei toks nebūtų, tai jis aptarinėtų jus, o ne jus jį. Dabar gi A.Užkalnis įdomus dešimtims tūkstančių. O kam įdomus jūs arba A.Račas? Keliems šimtams (geriausiu atveju). Toks ir skirtumas.
      Apie logikos neturinčius palyginimus net nematau ką atrašinėti, jie nenusipelno net mano komentaro ar nuomonės.

     • mielas Augustai Didžgalvi, jau anksčiau tamstai pasakiau beveik viską, ką tamstai reikėjo išgirsti, bet dar pridursiu: karvės šūdas taip pat įdomus dešimtims tūkstančiams musių. Karvės pieną keli šimtai žmonių, o tos pačios karvės mėsą geriausiu atveju valgo keliasdešimt. Bet jūsų teisė rinktis šūdą ir būti vienu iš dešimt tūkstančių.

     • Beje, pamiršau pasakyti, jei neišmoksite kalbėti žmonių kalba, nepykite, bet čia jums taškytis š nebus leidžiama.

     • Andrius

      … na, mano kuklią personą, Jūs kiek sureikšminote dėl tų, „kelių šimtų“ gerbėjų… nedaug, bet visgi – tik keliais šimtais…
      … Bet kitą vertus toks tūlas „Minedas“, jei girdėjote, irgi buvo (o ir yra, turbūt) įdomus dešimtims tūkstančių – kaip nestandartinis kvailelis… Bet ar toks populiarumas vertas pasididžiavimo – kitas klausimas…
      … o tas „užpakalis“ ir yra šiandieninės žiniasklaidos „minedas“… Deja, šiuo metu tenka pergyventi laikus kai populiarumu mėgaujasi būtent visokie minedai, radžiai ir užpakaliai… Labai viliuosi, kad tai tik mada ir ilgai tai netruks…

     • Augustai, pats prisiskyrei sau Užkalnio ir Greitai advokato vaidmenį ir bandai įrodyti, kad Užkalnis su Greitai yra TIKRI, o štai Račas – netikras… Populiarumas greitai krenta ir greitai auga – tokia jau ta skandalinio populiarumo kaina. Kadangi vėl pasipila skandalai ir provokacijos, tai aiškiai rodo populiarumo bangavimą. Račui to nereikia, nes jis daro visai kitą darbą. Ir yra pastoviai vienodai populiarus ir tikras. Neieško kaukių ir vaidmenų…

      Taip, reikia visokių žmonių, turi būti pasirinkimo laisvė. Ir ji yra. Tačiau viskam yra ribos ir reikia žinoti kur ir kada gali „juokauti“. Be to, patyčios nėra pats geriausias būdas parodyti savo protą… Tuomet kalėjimuose sėdi patys protingiausi, nes būtent tokią leksiką jie ten puikiai naudoja… Patyčios yra didelė problema Lietuvos visuomenėje, nes žmonės skatinami negerbti vienas kitų. Ar to siekiate?

      Tai kada tie „humoristai“ pradės skirti patyčias nuo humoro?

    • mielas Augustai Didžgalvi, šiaip aš žinau, kad su Užkalnio fanų klubo nariais diskusija sekasi sunkiai, bet tamsta esate įdomus egzempliorius, tad skirsiu šiek tiek laiko.

     Pirma, tamsta teisus, aš nesu labai kompetentingas medicinoje. Bet pastebėti, kad žmogus negali teisingai rašyti, didelės kvalifikacijos nereikia. O jei tai buvo bandymas būti sąmojingu, tai, kaip ir sakiau, nepavyko.

     Antra, tik toks dundukas kaip tamsta gali išvesti analogiją tarp agentūros redaktoriaus ir intelektualo. Šioje vietoje taip pat pastebėsiu, kad tamsta, kaip ir būdinga visiems dundukams, arba sąmoningai iškraipote faktus, arba tiesiog, būdamas dundukas, jų nežinote. Čia aš, jei ką, apie tai kiek žmonių dirba BNS.

     Trečia, kiekvienas ne dundukas suprastų, kad būti „viso labo“ naujienų agentūros redaktoriumi yra gerokai daugiau nei FB pajacu ar TV laidos, kurios reitingas yra 0,4 proc., vedėju. Bet čia, žinoma, skonio reikalas.

     Ketvirta, jau, berods tamstai esu sakęs, kad ne tokiems bukapročiams kaip tamsta, aiškinti apie ką man geriau samprotauti.

     Penkta, tik dundukui gali atrodyti, kad Užkalnis savo FB profilyje taškydamasis fekalijomis iš manęs tyčiojasi. Jis tyčiojasi iš savęs. Ir ne tik. Tai kartu yra jo desperatiškos pastangos išlaikyti tokių avigalvių kaip tamsta dėmesį. Ir šioje vietoje mano pavardė tarnauja tamstos tipo nevispročiams kaip savotiškas afrodiziakas – jūs kaip mėšlamusės sulekiate pas Užkalnį ir mėgaujatės jo taško šūdo kvapu. Mėgausjasi ir pats Užkalnis, ir suprasdamas, kad visi kiti jo kliedesiai sulaukia vis mažiau dėmesio, tą šūdo taškymo metodą pastaruoju metu naudoja vis dažniau ir dažniau.

     Šešta, neabejoju, kad esu kokius 10 000 kartų už tamstą protingesnis, todėl tai, ką galvojate apie mane, galite papasakoti Bačiuliui.

     • O, net trys atsakymai vienu metu, kokia sėkmė…

      A.Užkalnio Minedu nepavadinčiau. Nes Minedas neišleido poros bestselerių, neturėjo antrą sezoną savo TV laidos, komentarų kas savaitę nespausdindavo rimčiausio šalies dienraščio portalas, o ir atskiro savo maitinimo vertinimų portalų neturėdavo bei nebuvo kviečiamas į įvairius seminarus skaityti paskaitų. Daugumos šitų dalykų nepasiekė ir A.Račas. Gal todėl ir dūsta, pavidolis.

      Nežinau kaip kam, bet man tai karvės šūdas neįdomus. Malonu žinoti, kad A.Račui tokie dalykai kelia susidomėjimą. Bet čia jau, kaip sakoma, kiekvienam savo. Jei mėginate A.Užkalnį lyginti su mėšlu, tai tik parodo jūsų silpnumą – racionalių argumentų nėra, tad griebiatės šiaudo. Vis dėlto, A.Greitai buvo teisus kalbėdamas su A.Raču tokiu tonu, kokiu su juo ir dera kalbėti. Nes kitokio, akivaizdu, jis nesupranta (teksto supratimo problemos, kaip ir sakyta).

      Smagiausia vieta: „su Užkalnio fanų klubo nariais diskusija sekasi sunkiai, bet tamsta esate įdomus egzempliorius, tad skirsiu šiek tiek laiko“. Dar kartą pakartosiu: nusileiskit ant žemės, man jūsų didaktinis tonas įspūdžio nedaro, jūs mano akyse kaip esate nuskriaustasis, taip juo ir liekate. Jūsų laikas man nusispjaut, kaip jūs mane vertinate man nusispjaut dvigubai. Ne jums, profesoriau, spręsti.

      Dabar apie „aš, jei ką, apie tai kiek žmonių dirba BNS“. Man asmeniškai visiškai neįdomi jūsų kompanija. Gerai, tebūnie dirba daugiau žmonių nei keliolika, tai nekeičia esmės. O esmė yra tame, kad net atskiros žiniasklaidos priemonės (patys žinote kurios) jus numuša savo darbų kokybe, operatyvumu, išsamumu ir šaltinių kiekiu. Mano akyse ta kontora mirė tada, kai A.Matonis išėjo iš ten lauk. Dabar situacija tapo dar komiškesnė – naujienų kompanijai vadovauja pilietis, kurio vardą praktiškai kasdien trypia ir išjuokia. Jaučiu, tuoj ir pats BNS pradės vadintis račaviete;-)

      Apie naujienų agentūros redaktorių ir „pajacą“. Kažkaip pats, tyčia pamiršote jog A.Užkalnis nuolat dalyvauja ir kitose laidose (gerokai dažniau už patį), jo tekstai yra skaitomi daug labiau nei jūsų visas blogas, TV laida jam yra labiau kai pramoga, o maitinasi jis ne jūsų pamėgtame ir gūdžiu sovietmečiu atsiduodančiame „Neringos“ restorane. Bet čia, kaip ir sakėte, skonio reikalas. Jis net su savo pilvu atrodo geriau, nei jūsų sulamdyti švarkai ir žurnalistų patyliukais išjuokiama skrybėlė.

      Graudžiausia vietelė: „tik dundukui gali atrodyti, kad Užkalnis savo FB profilyje taškydamasis fekalijomis iš manęs tyčiojasi“… Aha, čia dar vadinasi „duodu durniui kelią“. Ne, kad ir kaip norėtumėte A.Užkalnio patyčias nuleisti „savęs negerbimui“, faktas yra kitas – iki jo turėjote kažkokį autoritetą, o jis jus pastatė į puikią vietą: ir atsikalbinėdamas atrodote beviltiškai, ir ego neleidžia neatrašinėti;-) Komedija, ir tiek.

      Patikėkite, ne dėl jūsų aš A.Užkalnį skaitau. Skaičiau jį dar tada, kai jūs gimęs nebuvote;-)) Jūs pajuokos vertas (ir sulaukiate) ne tik iš A.Užkalnio ir A.Greitai. Tik jums patogiau tai ignoruoti ir vaizduoti D’Artanjaną, nei suprasti savo kvailą situaciją. Nieko, kartais ir prityrę vilkai pataiko į kilpas. Taip taip, visi jie negerbia savęs ir vaikosi pigaus populiarumo bei yra vienadieniai. Kažkur tai jau girdėjau.

      Ir pabaigai, desertas: „neabejoju, kad esu kokius 10 000 kartų už tamstą protingesnis“. O aš neabejoju, kad esate net ne puslochis. Esate VISIŠKAS lochas. Ir tuo didžiuojatės, valiooo!

     • oi Augustai, Augustai (galima taip kreiptis, nes galva tikriausiai nėra jau tokia didelė). Žinote, pralinksminote. Sakau tai visai nuoširdžiai. Ir būsite man puiki metodinė medžiaga.

      Bet apie viską iš eilės (na, ne visai).

      – Patikėkite, ne dėl jūsų aš A.Užkalnį skaitau. Skaičiau jį dar tada, kai jūs gimęs nebuvote;-))

      Šis teiginys rodo, kad esate dar labai jaunas ir tai teikia vilties. Dar ne viskas prarasta ir dar galite tapti žmogumi

      – Nes Minedas neišleido poros bestselerių, neturėjo antrą sezoną savo TV laidos, komentarų kas savaitę nespausdindavo rimčiausio šalies dienraščio portalas, o ir atskiro savo maitinimo vertinimų portalų neturėdavo bei nebuvo kviečiamas į įvairius seminarus skaityti paskaitų. Daugumos šitų dalykų nepasiekė ir A.Račas. Gal todėl ir dūsta, pavidolis.

      Apie TV laidą jau kalbėjau, „bestseleris“ yra skonio reikalas. Rimčiausio šalies dienraščio portalas – būtų galima ginčytis, tačiau tamstai, kadangi esate labai jaunas pašnibždėsiu, kad dar tais laikais, kai tas dienraštis neturėjo portalo, jame kas savaitę būdavo mažiausiai vienas mano komentaras su nuotrauka ir dar mažiausiai du – be. Beje, gal žinote, kas dar Užkalnį spausdina? O gal žinote, kas dar spausdina, tai, ką aš rašau?

      „Maitinimo vertinimų“ portalo lankomumas, kaip rodo, pavyzdžiui, alexa.com dar turės labai ilgai stengtis, kad pasiektų bent pusę šio tinklaraščio lankomumo.

      Seminarai, paskaitos… Matote, yra žmonių, kuriems nebūtina tuo viešai girtis, bet jei būtų įdomu, galėčiau tamstai asmeniškai papasakoti. O šiaip norite užuominos? Gal turite pažįstamų žmonių Lietuvohe reziduojančių diplomatų korpuse? Paklauskite jų, kas žino Užkalnį ir kas Račą? O gal turite pažįstamų S&P, Fitch, Moody’s? Užduokite tą patį klausimą. Panaršykite internete. Juk tamsta jaunas ir internetu mokate naudotis.

      – Man asmeniškai visiškai neįdomi jūsų kompanija. Gerai, tebūnie dirba daugiau žmonių nei keliolika, tai nekeičia esmės. O esmė yra tame, kad net atskiros žiniasklaidos priemonės (patys žinote kurios) jus numuša savo darbų kokybe, operatyvumu, išsamumu ir šaltinių kiekiu.

      Šiaip jau laikausi principo šiame tinklaraštyje nekalbėti apie savo darbą, bet kad labai jau juokinga ir šį kartą sau leisiu. Gal galite tas priemones (nes aš tikrai tokių nežinau) išvardyti? Ir tada dar pabandyti atsakyti sau į klausimą, kodėl visos normalios Lietuvos žiniasklaidos priemonės yra BNS klientai? Tikiuosi, nebus per sunku? Ir dar pastaba apie šaltinius – gal žinote, kuri Lietuvos žiniasklaidos priemonė teisėtai naudoja daugiau šaltinių nei BNS? Už teisingą atsakymą pažadu Henessy butelį.

      – Mano akyse ta kontora mirė tada, kai A.Matonis išėjo iš ten lauk. Dabar situacija tapo dar komiškesnė – naujienų kompanijai vadovauja pilietis, kurio vardą praktiškai kasdien trypia ir išjuokia. Jaučiu, tuoj ir pats BNS pradės vadintis račaviete;-)

      Labai simptomiška pastaba. Nes A.Matonis (suprantu, kad kalbame apie Audrių, nes galbūt nežinote, jog BNS savo laiku dirbo du A.Matoniai) būtent ir buvo tas žmogus, dėl kurio naujienų agentūra pradėjo darytis panaši į propagandinį instrumentą. Kaip tyčia, šiandien kažko ieškojau archyve ir radau to meto antraštes. Pavyzdžiui: „Pabrukę uodegą valstiečiai liaudininkai prašosi į koaliciją“ arba „Populistų vadas bus ministras“. Labai tinkama naujienų agentūrai. Beje, labai džiaugsiuosi, jei BNS bus asocijuojama su mano pavarde – geresnio įvertinimo būti negali.

      – Kažkaip pats, tyčia pamiršote jog A.Užkalnis nuolat dalyvauja ir kitose laidose (gerokai dažniau už patį), jo tekstai yra skaitomi daug labiau nei jūsų visas blogas, TV laida jam yra labiau kai pramoga, o maitinasi jis ne jūsų pamėgtame ir gūdžiu sovietmečiu atsiduodančiame “Neringos” restorane. Bet čia, kaip ir sakėte, skonio reikalas. Jis net su savo pilvu atrodo geriau, nei jūsų sulamdyti švarkai ir žurnalistų patyliukais išjuokiama skrybėlė.

      Tiesa, Užkalnis dažnai dalyvauja kitse laidose. Jei būtumėte kiek vyresnis ir bent šiek tiek susipažinęs su Lietuvos žiniasklaida, galbūt galėtumėte žinoti, kad tų laidų, kuriose dalyvauja Užkalnis prodiuseriai, po kokių 7 metų bandymų jau kokius 10 metų žino, kad man neverta net skambinti. Bet čia galęčiau užduoti tamstai kitą klausimą: kiek kartų matėte Užkalnį komentuojantį ką nors kokio nors TV kanalo žinių laidoje? Bet, žinoma, kiekvienam savo, tskant. Kam papai, o kam pinigai.

      Kalbant apie „Neringą“ – tamsta per jaunas suprasti, kas tai yra. Tamsta taip pat per jaunas suprasti, ką reiškia ateiti ten, kur esi laukiamas ir ką reiškia žinoti, kas tavęs laukia atėjus. Beje, „Neringoje“ hamburgerių nėra, tad aš tamstą suprantu.

      Pastabas apie švarką ir skrybėlę priimu kaip J.Jankevičiaus humorą apie velvetines kelnes, kurio aš nesuprantu.

      – Ne, kad ir kaip norėtumėte A.Užkalnio patyčias nuleisti “savęs negerbimui”, faktas yra kitas – iki jo turėjote kažkokį autoritetą, o jis jus pastatė į puikią vietą: ir atsikalbinėdamas atrodote beviltiškai, ir ego neleidžia neatrašinėti;-) Komedija, ir tiek.

      Čia viena iš geriausių vietų. Ta prasme apie „autoritetą“. Pasinaudosiu svetima išmintimi: gallus in suo sterquilinio plurimum potest

      Kartu turėčiau pastebėti, kad tai ne aš Užkalnį savo tinklaraščio įrašuose cituoju ir ne aš jo pasisakymus postinu. Jis tai daro. Aš tik komentaruose jo vardą naudoju kaip bendrinį žiniasklaidos fekalijų apibrėžimą.

      – Ir pabaigai, desertas: “neabejoju, kad esu kokius 10 000 kartų už tamstą protingesnis”. O aš neabejoju, kad esate net ne puslochis. Esate VISIŠKAS lochas. Ir tuo didžiuojatės, valiooo!

      Tikrai tinka pabaigai. Kaip įrodymas, kad sovietinio mentaliteto genas egzistuoja. Nepaisant to, kad esate jaunas, tikriausiai perdavė su genais.

      Ir, žinote ką Augustai, rašykite dar. Labai gerai rašote. Turėsiu daug medžiagos paskaitoms ir seminaramas, jei kartais mane pakviestų.

     • Galva normali, galite būti tikras. Galėčiau dabar, aišku, pasvarstyti kiek daug bendro turite su žiurkėmis (angl. rat), bet nesiimsiu to daryti. Atsakinėsiu paeiliui.

      „Šis teiginys rodo, kad esate dar labai jaunas ir tai teikia vilties. Dar ne viskas prarasta ir dar galite tapti žmogumi“.
      Šis teiginys rodo, kad aš tiesiog tyčiojuos iš jūsų pižoniškumo. Esate vyresnis už mane, o pasiraunate ant tokių primityvių spąstų;-)
      Mėginate mane tamstamokytojos tonu vertinti, kad „teikia vilties, ne viskas prarasta“… Nesupratote gražiuoju, teks pasakyti proziškiau: who are you to fucking lecture me?!

      Dėl laidos – TAIP, ji ne tokiems inteligentams kaip jūs. O tokiems žmonėms, kaip aš. Ką tai įrodo? Nieko.
      Bestseleris, išleistas keliais leidimais, yra ne skonio reikalas. Tai yra pavyzdys, kad žmogus gali išleist kelias knygas iš eilės ir būti topuose. O ką galite jūs? Jūs negalite nieko, nebent tik pamekenti. Ir dar pridurti: ne žurnalistas, Užkalnis, tikrai ne žurnalistas… Aha, jo, Račas Lietuvoj nustatinėja kas žurnalistas, o kas ne.

      Aš žinau kad jūs rašydavote į „Lietuvos rytą“, man tai nėra paslaptis. Mano tėvas, žurnalistu dirbęs dar prieš 25 metus, apie jus yra taikliai pasakęs: pižonas. Tuomet nesuprasdavau kodėl jis taip kalba: atrodė kad Račas ekrane organiškas ir kandus. Dabar, suaugęs, suprantu ką jis turėjo galvoje – esate primityvus ir tulžingas bei apie save nepagrįstai geros nuomonės bei kitus niekinantis bičas, nesukuriantis nieko pozityvaus.

      Kas spausdina bei cituoja A.Užkalnį aš žinau – Pinigų karta, Lietuvos rytas/lrytas.lt/Stilius, DELFI ir visa kita Lietuvos media. Google it:
      račas – Apie 438 000 rezult. (0,50 sek.)
      užkalnis – Apie 453 000 rezult. (0,24 sek.)
      O jus spausdina tik BNS (self) ir 15min (t.y. Valatka). Na jo, gal aš dar kažko nežinau. Tai pasimatuokim kurio ilgesnis.

      LaukinesZasys.lt yra silpniau už Racas.lt? Nejuokinkit… Nueikit į restoraną ir pasakykit kad esate Racas.lt. Jums atsakys: nu ir kas, ko nori? Nueikit į restoraną ir pasakykit, kad esate „Laukinių žąsų“ recenzentas. Pamatysite tokius fejerverkus, kokių nematėte. Aišku, jei ne į skylę nueisite.

      Cituoju: „Gal galite tas priemones (nes aš tikrai tokių nežinau) išvardyti?“. Jo, galiu – DELFI jus ne kartą ir ne du, ir ne tris, muša per visus galus. Ir jūsų žurnalistėliai po to tik sugeba skambintis Dlf žurnalistams/redaktoriams ir klausinėti jų, rankioti trupinius bei cituoti portalą. TAIP, jie yra jūsų klientai ir jūs jiems tiekiat pranešimus spaudai ar užsienio naujienas bei dienotvarkes & horoskopus bei spaudos apžvalgas ir pan. Nepamenu tiksliai kokį ten paketą jie užsisakę, bet ne apie tai kalba. Kalba apie tai, jog daugybėj temų (bapkės, politikos kuluarai, krimi, bulvaras ir taip toliau) jūs gaunate nuo portalo į vienus vartus. Jei jūs to TIKRAI NEŽINOJOTE, kaip pats sakote, esate labai prastas redaktorius. Jums turėtų būti gėda.

      Toliau.
      Pavyzdžiui: “Pabrukę uodegą valstiečiai liaudininkai prašosi į koaliciją” arba “Populistų vadas bus ministras”.

      Būtent tai ir yra žurnalistika. Ne sausi faktai, o sveiko proto interpretacija ir pagrįsta nuomonė. Taip skaityti daug įdomiau, vaizdžiau, esmė puikiau atskleista. Tai yra ne tik perpasakojimas bei nurašinėjimas, tai yra ŽINIA.

      „Beje, labai džiaugsiuosi, jei BNS bus asocijuojama su mano pavarde – geresnio įvertinimo būti negali.“.
      Jei kalbėt apie BNS agentūrą ir jūsų vaidmenį joje, tai… Pasakysiu angliškai: you are not a choice. You’re the lack of options.

      Apie „Neringą“. Jūsų vienintelis argumentas = mano amžius. Bet tai nėra argumentas. Aš esu laukiamas kitoje vietoje ir puikiai žinau kas manęs ten laukia. Vieta moderni, aplinka ne sovietinė, turi burgerius. Ir tai yra ne trūkumai, tai yra privalumai. Taip kad pro šalį, pons Artūrai, pro šalį.

      „Pastabas apie švarką ir skrybėlę priimu kaip J.Jankevičiaus humorą apie velvetines kelnes, kurio aš nesuprantu“.
      O jau atmazai lievumo;-))) Prašau, neapsimetinėkit durneliu. Dar imsiu ir patikėsiu!

      „Pasinaudosiu svetima išmintimi: gallus in suo sterquilinio plurimum potest“.
      Tik svetima išmintimi ir lotyniškom frazėm vaduotis sugebate. Sugalvokite kažką pats, kamon, jūs gi dielavaras!

      „Kaip įrodymas, kad sovietinio mentaliteto genas egzistuoja. Nepaisant to, kad esate jaunas, tikriausiai perdavė su genais.“
      Gal jums pakartoti ką ponas Algis rašė? Nesinori, bet matau kad teks.

      „Ir, žinote ką Augustai, rašykite dar. Labai gerai rašote.“.
      ŽINAU, ne naujiena, jūsų vertinimas nieko nekeičia.

      „Turėsiu daug medžiagos paskaitoms ir seminaramas, jei kartais mane pakviestų.“.
      Jus jei norės kas nors kviest, tai tegul nekviečia, manau kad esate zanūda be humoro jausmo ir tiesiog netalentingas. Tegul kviečia mane, aš tą medžiagą pateiksiu iš pirmų lūpų. Ir dar A.Užkalnį pasikviesiu! ;-)

     • Augustai, aš jumis žaviuosi. Sakau tai visiškai nuoširdžiai, nes man patinka žmonės turintys savo nuomonę ir be jokių kompromisų ją ginantys. Lietuvoje tokių yra nedaug – pavyzdžiui A.Paleckis, P.Gražulis.

      Žinau, kad nesu tamstai joks autoritetas, tačiau gal, sakau, paklausysite kaip šiek tiek vyresnio žmogaus.

      Taigi, Augustinai, jaunatviškas maksimalizmas ir savo nuomonės gynimas yra gerai, tačiau labai svarbu yra laiku sustoti idant neatrodytų juokingai. O tamsta, deja, pamažu einate šia kryptimi.

      Negana to, kad viešai demonstruojate absoliutų žiniasklaidos ir jos darbo neišmanymą, nebandote išgirsti arba nesuprantate, kas tamstai yra sakoma, dar bandote tą savo neišmanymą pridengti tokiais jums brangiais žmonėmis, kaip tėtis.

      Juk, sutikite, juokinga skaityti, kad tamstos tėtis dar prieš 25 metus sakė tamstai kažką apie mane, kai žinai, jog prieš 25 metus tamsta dar tikriausiai tik bandėte pažinti pasaulį kaišiodamas pirštuką į užkpakaliuką ir nosytę ir bandydamas atskirti skonį. Be to, net jei tėtis tamstai kažką ir būtų sakęs pažinimo proceso eigoje, žodžio „pižonas“ reikšmė jums būtų nieko nesakiusi, nes akivaizdu, kad nesate indigo vaikas.

      Juokinga ir tai, kad tamstos tėtis prieš 25 metus nedirbo žurnalistu. Jis buvo kažkokio ten teatro literatūrinės dalies vedėjas ar kaip. Tikrai nenoriu jo įžeisti, bet su žurnalistika jis neturi nieko bendro ir šiandien – nes buvimas „Pūko programų direktoriumi yra taip pat toli nuo žurnalistijkos kaip ir buvimas Užkalniu. Bet – čia tėtis tamstai gali padėti – paklauskite jo, ar jis įsileistų Užkalnį su savo laidą į „Pūką“ geriausiu laiku. Atidžiai paklausykite, ką tėtis tamstai pasakys – juo juk tikite, ar ne?

      Ir dar štai ką pasakysiu. Neskubėkite. Aš suprantu, kad pp penkerių metų fotografavimo jau norėtųsi kokio nors pripažinimo. Tai yra, kad kas nors kitas pasakytų, kad tamstos darbai yra geri ir „turi braižą“. Bet ne visada būna taip, kaip nori.

      Nebijokite priopažinti paprastos tiesos – esate vidutinybė. Viena parodėle, banalios nuotraukėles keliuose tinkalpiuose, pragyvenimui gal ir užtenka, bet tik tiek. Tai – nieko blogo. Lietuvoje tokių yra daug ir tai nereiškia, kad viskas prarasta. Tamstai dar viskas prieš akis. Reikia tik pasistengti ir blaiviai pažvelgti į tikrovę.

      Aš suprantu, kodėl tamstai taip patinka Užkalnis. Tamsta norite būti toks kaip jis: TV ekrane, ant žurnalų viršelių su tūkstančiais FB draugų ir Ramanausku bei Pikul ar Skaiva tarp jų. Norite, bet negalite, nes, kaip jau sutarėme, tą ką darote kaip fotografas yra tik vidutiniška.

      Gal meskite ir pabandykite rašyti? Tamstai visai neblogai gaunasi. Apie maistą jau rašo tamstos kumyras, rašykite apie švarkus ir skrybėles. Arba – apatinius drabužius.

      Beje, jei nusiųstumėte savo čia rašytus komentarus Užkalniui, galbūt irgi susilauktumėte dėmesio. Nors, turint galvoje, kad Užkalnis čia apsilanko mažiausia penkis kartus per dieną, kad padarytų screenshot’us su savo pavarde, neabejoju, kad tamstos komentarai jau segtuve su užrašu „Apie mane rašo“.

      Ir nepergyvenkite – su turimais įgūdžiais blogiausiu atveju, galėsite fotografuoti vestuves ir krikštynas. Apie tamstą gal niekas nerašys, bet valgiui užsidirbsite.

      P.S. Beje, jau prašiau ir dar kartą pasikartosiu – rašykite žmonių, o ne užkalnių kalba.

     • Genijus

      „LaukinesZasys.lt yra silpniau už Racas.lt? Nejuokinkit… Nueikit į restoraną ir pasakykit kad esate Racas.lt. Jums atsakys: nu ir kas, ko nori? Nueikit į restoraną ir pasakykit, kad esate “Laukinių žąsų” recenzentas. Pamatysite tokius fejerverkus, kokių nematėte. Aišku, jei ne į skylę nueisite.“
      Va šitas argumentas man tikrai patiko :D
      Turbūt kokio mažiausiai pusmečio argumentas iš visų mano skaitytų ir girdėtų :)
      Galėtų Užkalnis savo sulaukėjusių žąsinų puslapio backgroundu padaryti…

     • Galėtų. Bet nedarys.

     • Račai, bandymas mane sugretinti su A.Paleckiu ir P.Gražuliu gražus, bet truputį nevykęs. Savo nuomonę gina TOLI GRAŽU ne tik jie. Labai jau pigus, sofistinis mėginimas marginalizuot. Bet apskritai žiūrint, žinučių tonas GEROKAI pasikeitė – iš pradžių račavietės šeimininkas mane mėgino uždundukinti, alia kai pamatė jog nelabai gaunasi tai imasi kitų būdų;-)

      „gal, sakau, paklausysite kaip šiek tiek vyresnio žmogaus“.
      Jūsų amžius yra jūsų trūkumas, o ne privalumas. Teoriškai, jums mažiau gyventi liko;-) Žodžiu, ne kažką.

      „Taigi, Augustinai“.
      Pakartosiu: š menkas, klausyk. Kai cituoji ką nors, cituok be kalbajobizmų. Augustas, ne Augustinas. Išmok tą, šunie jobanas.

      „svarbu yra laiku sustoti idant neatrodytų juokingai“.
      Apie tai jums ir rašiau – jūs jau seniai atrodote tiesiog patetiškai, kai jūsų visą garbę trypia A.Užkalnis su savo bičiuliais, o dar (neatsiprašant už išsireiškimą) leidžiate garsus iš parašos pusės. Nepelno sūnus patyčių iš bendraamžių? Nesaldu turėtų būti, kai ant tėvo taip nuolat kraunama iš visų pusių.

      „juokinga skaityti, kad tamstos tėtis dar prieš 25 metus sakė tamstai kažką apie mane“.
      Vėl mėginate apsimesti nesupratęs? Aiškinu – tėvas mano dar prieš 25 metus rašė tekstus į žiniasklaidą ir tuo metu įkūrė pirmąją Šiaurės Lietuvoj radijo stotį. Anuomet tai buvo trupučiuką sudėtingiau, nei šitais laikais. O apie jus sakė prieš kokius 15 metų, kai matydavo telike.
      Jei to nesupratote (ar suprasti nenorite), esate iki galo tūpas. Būtent „tūpas žurnalistas“, kaip apie jus pasakytų Fyktaras. Tas pats Fyktaras, kurio gimtadienyje jus nupaveikslavau ir nuotrauką išleidau į DELFI. Ir ta nuotrauka jums nemenkai atsirūgo – dar po šiai dienai esate siejamas su Kėdainių kniaziumi. Dar po šiai dienai pamenu kaip mėginote prasliūkinti šonu pro visus fotografus ir manėte jog prasmuksite neįamžintas (žvilgsnis į šoną (į įėjimo kryptį), spartus žingsnis (matosi pagal švarką)). Bet deja, jūsų tūpsnis kniaziui ir jo svitai, tame tarpe ir mano dėka, neliko nepastebėtu.

      „buvo kažkokio ten teatro literatūrinės dalies vedėjas ar kaip. Tikrai nenoriu jo įžeisti, bet su žurnalistika jis neturi nieko bendro ir šiandien – nes buvimas “Pūko programų direktoriumi“.
      Vat kaip tik čia, tamsta, ir prisigavote;-) Bėjėgiškai cituojate Wikipediją, kurioje yra netikslūs ir nepilni duomenys. Jei norite save vadinti žurnalistu, prieš kažką teigdamas TIKRINKITE duomenis. Dabar, kaip žurfako studenčiokas, padarėte primityviausią klaidą – darote prielaidas turėdamas klaidingą informaciją. Aš gal tėvo biografiją geriau žinau nei jūs ar Wikipedija? Dar vienas įrodymas, kad Fyktaro epitetas jums puikiausiai tiktų. Jei BNS vadas nesugeba tikrinti informacijos prieš rašydamas, gal ir visa kontora tokia?

      „suprantu, kad pp penkerių metų fotografavimo jau norėtųsi kokio nors pripažinimo. Tai yra, kad kas nors kitas pasakytų, kad tamstos darbai yra geri ir “turi braižą”. Bet ne visada būna taip, kaip nori“.
      TIKRAI nesitikiu to išgirsti iš jūsų. Man jūsų nuomonė šiuo klausimu nusispjaut, ne jūs man pinigus mokate. Net jei pagirtumėte, man tai vienodai neįdomu – neturite nieko bendro su fotografija, todėl savo samprotavimus galite susikišti pats žinote kur. Katėms neįdomi pelių nuomonė.

      „Viena parodėle, banalios nuotraukėles keliuose tinkalpiuose, pragyvenimui gal ir užtenka, bet tik tiek“.
      Daryti personalinę parodėlę buvo mano asmeninė klaida, kurią pripažįstu. Ji man kainavo daugiau išlaidų/laiko/energijos, nei davė naudos. Daugiau nebedarau.
      Be to, tyčia menkinate mano pasiekimus – tūkstančiai mano nuotraukų yra visuose svarbiausiose Lietuvos naujienų portaluose. Mane gali rekomenduoti visa eilė pačių solidžiausių kompanijų, nuotraukos ne kartą buvo apdovanotos ir naudojamos užsienio leidiniuose, sėkmingai bendradarbiauju su nevyriausybinėm ir biudžetinėm organizacijom bei darau kokybišką fotografiją. O jūs ir toliau savo gėlytes telefonu paveiksluokite, vat ir visos jūsų fotožinios. Kitaip sakant, ne jums apie mano fotografiją spręsti, profesoriau. Jūsų pasedėjimas Staselio konkurso komisijoje man jokio įspūdžio nedaro.

      „Tamsta norite būti toks kaip jis: TV ekrane, ant žurnalų viršelių su tūkstančiais FB draugų ir Ramanausku bei Pikul ar Skaiva tarp jų.“.
      TV ekrane aš ir taip kartais būnu (hint: „Kas?Kur?Kada?“), o feisbe prieš porą mėnesių kaip tik išmečiau gal pusę tūkstančio friendų (tegul sabskraibina, o ne friendina).
      Su Ramanausku esu bendravęs per porą LNK renginių, labai įdomus pašnekovas ir charizmatiškas žmogus. Ir, kaip paaiškėjo, puikus Račo pasiuntėjas viena kryptimi. Su Oksana ir Skaiva teko irgi susidurti, negaliu apie jas pasakyti nieko blogo. Ir dar: kalbate taip, tarsi papulti ant žurnalo viršelio yra kažkas negero… O Paksiui advokatauti gal geriau?

      „sutarėme, tą ką darote kaip fotografas yra tik vidutiniška“.
      Jums kas, asmenybės susidvejinimas? Čia jūs vienas su savim susitarėte. Mano nuomonė apie fotografiją kitokia: aš darau ilgai, brangiai, bet achujienai.

      „Gal meskite ir pabandykite rašyti? Tamstai visai neblogai gaunasi“.
      Jau sakėt. Žinau kad puikiai gaunasi. Ir be jūsų įvertinimo.

      „Apie maistą jau rašo tamstos kumyras, rašykite apie švarkus ir skrybėles. Arba – apatinius drabužius“.
      Gal tamsta ir prodiuseriu būsite?

      „Ir nepergyvenkite – su turimais įgūdžiais blogiausiu atveju, galėsite fotografuoti vestuves ir krikštynas. Apie tamstą gal niekas nerašys, bet valgiui užsidirbsite“.
      Ką ir kaip fotografuoti aš ir pats puikiai išmanau, mat užsidirbu ne tik valgiui. Taip kad savo patarimą galite susivynioti ir susikišti ten, kur gerai lenda. Žodžiu, man pergyventi nėra ko. Kaip sakosi, nemokykite manęs gyventi, o geriau remkite materialiai.

      „Beje, jau prašiau ir dar kartą pasikartosiu – rašykite žmonių, o ne užkalnių kalba“.
      Jei jūs nesuprantate ką aš rašau, tai yra jūsų, o ne mano problema.

  • hm

   Didzgalvi – esat vertas uzkalnio ir ramanausko. Sudas prie kito sudo limpa matyt

   • Ar verta pridurti, jog esate vertas A.Račo dėl panašių priežasčių? Neverta, nes A.Račo nevertinu kaip šūdo. Gal taip galvodamas ir klaidą darau, nežinau.
    O kad vertas Ramanausko ir Užkalnio… Priimu kaip komplimentą, dėkui;-)

    • Andrius

     … gerbiamasis Augustai… labai negincydamas Jusu destomu „tiesu apie Raca“ (juoba ir pats nepriklausau ypac dideliu jo gerbeju ratui), izvelgciau viena, bent jau man reiksminga skirtuma tarp jo ir tu, kuriu sugretinimais Jus didziuojates – Racas bent jau nera gatvinio lygio padugne… O del tu, anu, turbut ir Jums abejoniu neturetu kilti, skaitant viesus ju pareiskimus ir zinant, kad jie ne siaip kokie „Balbieriskio santechnikai“, o pakankamai zinomi ir viesi asmenys…

     P.s. Kitas dalykas, kad, matomai del Jusu jauno amziaus linkusio i „protesta pries suaugusiu Pasauli“, padugniu ivaizdis Jums daro ispudi… Paprastai tai baigiasi su paauglyste… na, kartais, galbut, kaip ir Jusu atveju – siektiek veliau… Bet baigsis ir tuomet bus siektiek geda… Arba nesibaigs ir virs i simptomatika rimtesniu psichiniu problemu kaip tam pagyvenusiam snargliui „greitai“…

    • Henkas Moodis

     Kvaila, bet visas ginčas tik tam kas kietesnis. Užkalnis ir Račas. Jums kiek ponai metų, kad nusileidote iki tokio lygio. Ko daugiau ir kas žino, apie ką rašo ir kas ką kepa. Lyginti dvi personas iš skirtingų veiklos sričių, kuriuos jungia tik internetas ir bendra Tėvynė atrodo kaip lyginti kastuvą su kauptuku. Su abiejais galima kasti bet tik su vienu prikasi daugiau.
     O jums Užkalnio garbintojai, kurie be Užkalnio parašymo nesugeba net pavalgyti , o žurnalą stilių skaito, kaip nenuginčijimą mados ir stiliaus etaloną siūlyčiau subręsti.

    • Račas nėra padugnė? Nežinau… Diskutuotinas klausimas, neesu tikras. Man asmeniškai net ir visai patinka, kaip Račui suvokiama kalba jį sutrypė Ramanauskas. Nes pirmasis bando vaizduoti inteligentą ir savo HATE mėgina įvynioti į gražų popieriuką, o antrasis tiesiog negražbyliaudamas siunčia. Iš Račo reakcijos akivaizdu, kad pataikė tiksliai. O gerbiamasis redaktorius sugeba tik viešai pasiskųsti „mane mušėėėėė“;-) Man asmeniškai Račo rypavimai primena (neatsiprašant) balsą nuo parašos pusės.
     Sad, but true.

     • Henkas Moodis

      Kaip suprantu paraša žinoma tik tam kas ant jos tupėjo ten visą laiką. Gerai, kad jūs tos atviras ir pripažįstate savo kastine priklausomybe zekų pasaulyje. Todėl ir giedate kaip gaidys nuo parašos. Belieka nenorom pritarti blogo autoriui, kad sovietinis mentalitetas gajus.
      P.S. O kaip jūs įvardintumėte tą įvykį, kai Algis Greitai gavo į snukį ir jam sulaužė žandikaulį prieš gerą dešimtmetį ir jis nubėgo pasiskųsti policijai. Stukačiokas? Ožys? Bet matyt pagal jūsų pasaulio suvokimą Ponas Augustai Mažasmegeny jis gavo teisėtai ir už reikalą. Bėkit pasiskaitykit stilių nes juk nežinosit kaip apsirengti ir laukines žasis nes nežinosit kur pavalgyti.

     • Andrius

      … gal mudu skirtingai suprantame savoka „padugne“ ?… Mano poziuriu tokia leksika, kuria vartoja „greitai“ (ir, beje tokia, kuria Jus baiget savo komentara) budinga butent padugnems – individams moraliskai puolusiems i zemiausia visuomenes sluoksniu lygi – pvz. kaliniams recidyvistams… Bandysite uzgincyti ? – galbut tokia leksika iprasta Jusu seimoje ?… noreciau tiketi kad ne…

      P.s. Stebejau eile Raco pykcio protrukiu ir asmeniskumu oponuojanciuju adresu, bet dar ne karto kaliniu zargonu nesvankiu issireiskimu…

     • Andrius

      …beje, Augustai Didzgalvi, nuosirdziai Jums patarciau (zinau kad mano patarimai Jums nereikalingi, bet visdelto) – padarykit sau paslauga ir liaukytes kompromituoti save – juk komentuojate ne anonimiskai, o dar ir su nuoroda i savo asmeni – „kietai“ tikrai neatrodote o ir Jusu teciui, kuri neapdairiai paminejote, bus geda, kai pazistami saipysis del tokio sunelio…
      … Kita vertus gal tokiu budu Jus bandote uzsiauginti svorio kaip fotografas ? – juk sako kiti kad geriau bloga reklama nei jokios… bet as, Jumis detas, nesireklamuociau kvailiu… paieskociau kitu budu…

     • H.M., gal užteks to pritempinėjimo, ką? Malalietkų stailas: „kas ant kitų sako, tas ant savęs pasisako“;-) Vienintelis jūsų argumentas: sovietmetis!! O dar kitas argumentas yra mano pavardę iškraipinėt ar aiškint kad be „Laukinių Žąsų“ pavalgyti nesugebėsiu. Vat ir visas gudrumas, net nematau reikalo į tokius svarius teiginius atrašinėt.

      Andriau, pasakysiu atvirai – man jau geriau atvirai (nors ir labai aštriai) pasako ką galvoja, nei Račas mėgina savo tulžį lieti apsimetinėdamas perdėtai korektišku (labai jau nuvalkiotas stilius, kilęs iš Rusijos trolių). Nes jei Račą siunti netiesiogiai, jis apsimeta nesuprantantis. Tenka siųsti tiesiogiai. Tuomet jis parodo save kaip auką: mane pasiuntė, kaip negražiai kalba, nelygis.

     • Rytis I

      „argumentas yra mano pavardę iškraipinėt“ –
      O kaip su tuom „Gerbiamasis Rat’šai“?

     • Henkas Moodis

      Tai jūs giedokit giedokit, neatsakinėkite. Aš juk jūsų neprašau. Ko norėti iš TV šokančios beždžionėlės draugo, kuris kiekvienai progai pasitaikius skundžiasi, kad jam stuburas į užpakalį sukritęs. Skaičiau, kur jūs gyrėtės savo pažintimis susidariau įspūdį, kad jūs esate daugiu daugiausia Skaivos taksas. Gal Marselis? Žinot tuos kurie rašo, kad tik rašyti vadina grafomanais, o kaip vadina tuos kurie tik spaudinėja mygtukus ir vaidina fotografais. Nevykusių parodų meistras. Beje tėtis įkūrė pirmąją Šiaurės Lietuvoje radiją? Tikiuosi jis vis dar nešneka į išjungtą mikrofoną?

     • suomis

      Ryti, nereikia kreipti dėmesio į susireikšminusį dunduką, darantį sau pigią reklamą. Jo darbai liudija kas jis toks. O jo foto darbai niekuo nepasižymi, eilinės fotografijos, jokios gyvybės, visiška banalybė. Bet pretenzijos užtat kokios. :DDDDD
      Ne veltui delfio bendradarbis. Ten vidutinybės paklausios. Teko gyvenime sutikti, tokius proteže sūnelius. Gerų tėvelių – geri sūneliai. :DDDDDDDDDDDDDD

     • Andrius

      … Augustai.. Sakyti atvirai yra viena (ir netgj impulsyviai vienkartiniai pasiunciant), bet izrezti toki monologa kaip „greitai“ susidedanti vientik is kaliniu zargono nesvankybiu – yra visai kas kita… impulsyvumu to jau nepateisinsi…
      … kazkodel maniau, kad sita turetumet suprasti…

     • Genijus

      Man atrodo, p. Didžgalvi, gal jūs jau eikit. Graudu skaityt.
      P.S. visiškai nesu Račo gerbėjas, greičiau jau priešingai (ypač kaip asmenybės), bet vis tiek tamstos rašliavonės smirdi ta pačia savietska paraša.

     • Andriau, jūsų _nuoširdūs_ patarimai man labai svarbus ir aktualus bei nepaprastai vertingi! Neaiškinkite ką man daryti ir aš nesakysiu kur jums eiti.
      Savęs niekaip nekompromituoju – ramiai sau dėstau nuomonę, kam ji priimtina tie welcome;-) Man nereikia rodytis kietu, aš toks ir esu;-)) O jūs ar esate?
      Ir anonimizuotis man, skirtingai nuo jūsų, irgi nereikia. Nes aš atsakau už savo žodžius. Taip kad galite nesirūpinti mano tėvu, jis už mane neatsakingas ir mes gyvename atskirus gyvenimus.
      O dėl A.Ramanausko pasakymo, jis dar gana švelniai pasakė. Deja, kaip ir anksčiau pripažinta, A.Račas teršia lytinio organo vardą – nenorėčiau saviškio pavadinti „Raču“.

      Ryti, mano nuodėmė, prisipažįstu. Reikėjo gi juk kažkaip šito svoločiaus dėmesį atkreipt.

      H.M., itin svarūs argumentai ir labai dalykiškos mintys, konkrečiai paneigiančios mano tezes.

      Suomi, malonu kad esate fotografijos ekspertas ir taip tiksliai įvertinote mano darbus. Tikras specialistas! Mesje H.C.Bresson’ai, čia jūs?

      Genijau, kaip gi ne gerbėjas? Tai jam gi advokataujate! Taip taip, aš tikras sovietikas, kaip čia jūs mane greitai perkandote ir visiems taip įtaigiai įrodėte, net pats nesupratau;-))

     • mielas Augustinai, tai ką prirašėte (nors ir labai dvokia), palieku kaip vaizdinę medžiagą. Tačiau kadangi žmonių kalba tamstai, atrodo, yra per sunki, tapšnokite kur nors kitur.

     • Henkas Moodis

      Jūs kalbate tezėmis? Kurioje palatoje Jūs gulite kietuoli.

     • Andrius

      … pala, pala…bandysiu speti – tai gal, Augustai, tamsta idiotas ?:) – tfu tu bliamba, o as cia moralizuoju… tiek laiko idiotui sugaisau…

     • Henkas Moodis

      Jis ne idiotas, jis bachūras, na kaip Kvedaras, nes jis atsako už savo žodžius. Pacan skazal, pacan sdelal.

     • Račai, normalu kad jums „dvokia“ – nes savo sakiniais jūsų neaukštinu, o paniekinau. Tai normali gynybinė reakcija.

      O visa kita yra tiesiog nieko nereiškiančios gelbėjimosi frazės, kai dengt nėr kuo, o pasijust aukščiau už mane vis dėlto norisi. Maždaug „aš teisus, bet tu to nesuprasi“. Dar reikėjo pridurti tai, kad „jums gaila manęs“. Kaip gi čia jūs pamiršote?

      Ir dar, finalui, reikėjo prirašyti: „esi savęs nerealizavęs lūzeris, su asmeninėm problemom ir kompleksais bei niekam neįdomus, medicina bėjėgė“;-)))

     • Augustai, kodėl tokiems kaip tamsta norisi savo mintis įdėti į kitų lūpas? Ir man visai tamstos negaila, jei ką. Net nežinau, kodėl turėtų.

      Bet gal jau neberašykite čia. Turėkite savigarbos, kad nereikėtų trinti.

      Sėkmės.

     • Na, manęs jums galėtų būti gaila todėl, kad jūs esate už mane vyresnis, protingesnis, o be to dar turite gražias gėlytes (o aš neturiu)…

      Nepakviesite manęs aiškintis santykių į Pylimėlių gatvę? Mielu noru užsukčiau į svečius. Mano sėdynė tikrai ne tokia stora kaip A.Užkalnio, galėsite pamėginti savo jėgas ir jai atseikėti, tai kas priklauso. Ir apie savigarbą padiskutuotume;-)

      Ak ištrinsite? Oi, nu jūs mane čia tiesiog ne juokais pašiurpinote, labai išsigandau, o gal galima būtų kažkaip susitarti su jumis?

      Ačiū, ir jums sėkmės.

     • Vajė kokios aršios diskusijos būta čia. kaip visada – suvėlavau. Nors gal anoks čia ir tas aršumas, tiesiog vieno neapykantos pliūpsnio išsiveržimas. Gal Didžgalvis Užkulnio klonas? Šiaip jau, man toks scenarijus labiau patiktų, nei tai, jei tikrovėje iš tikro atsirado to herojaus gerbėjas. Nes manau, kad Užkalnio gerbėjai turėtų gyvenime būti labai nelaimingi žmonės. O kuo tokių Lietuvoje daugiau, tuo, man, kaip Lietuvos patriotui, labiau skauda širdį.

    • Genijus

     Aurimai D., jūsų logika, tiksliau, jos nebuvimas, yra užmušantis. Net tingisi kažką argumentuoti – pernelyg nelygiavertis varžovas esate.
     Čia dėl to išprotavimo, kad aš advokatauju Račui ir by default avtomatom esu jo gerbėjas.

 • Gerb. Artūrai,

  šiuo atveju įdomu tik vienas dalykas – ar ekrano nuotraukas (angl. screenshot) padarėte? Nepamiršote, kopijuodami tą tekstą iš Facebook?

  Tiesa, net jei ir nepamiršote, bijau, kad Lietuvos teisėsauga vis tiek gali net ir to nesuprasti… Iš asmeninės patirties žinau… Bet teismo metu tai gali būti lemiamas „daiktinis“ įrodymas.

  Aš ne teisininkas, bet beveik neabejoju, kad Greitai dabar gali labai greitai jus taip paalginti, kad ilgai ramananauskausite…

  Iš esmės, remiantis LR įstatymais ir esama teismų praktika, jūs greičiau būsite nuteistas už šmeižtą, nei Algis už „chuliganizmą“ prieš jus…

  Gal aš per daug jaudinuosi ir viską per daug sureikšminu, bet nenorėčiau, kad per savo – „šiek tiek girtas“ – kalbas jūs nukentėtumėte.

  Atsiprašau už atvirumą.

  Tiesiog, manau, kad galėjote viską pateikti iškart su ekrano nuotraukomis ir t.t.

  • Audrius

   Ekskrementų,tpfu įrodymų yra , nei kas slepia nei trina jo komentaro. http://i.imm.io/EMfD.png Na bent man pasirodė jog šis pasisakymas nei improvizuotas,nei impulso pagautas…kol jis dirbo LNK ant Račo lyg ir“nelojo“.

  • Marijau, ačiū už rūpestį (čia be ironijos). Bet jūs pamirštate vieną dalyką – priešingai nei propagandistai Užkalnis, Bačiulis, Čyvas ar Ramanauskas, aš vis dar esu žurnalistas. Be to, turiu nemažai patirties teismuose. Tad būkite ramus:)

 • Makmerfis

  žinot, kadaise (gilioj jaunystėj) buvau didelis SSG ir „Radijo šou“ gerbėjas, bet ilgainiui mano simpatijos Greitai išblėso – prie to prisidėjo ir jo rimtu veidu pradėti skleisti kliedesiai apie tai, kad, girdi, žemaites ir kitus agrarinius liet. raštijos pradininkus reikia mest iš mokyklų programų ir pan., ir chunveibiniškas kalbininkų puldinėjimas, ir visiškai buržujiška solomono medžioklės isterija, ir va tokio plauko ir kultūros komentarai FB. Nu negali tikrai inteligentiškas žmogus nusileisti iki tokio buduliško lygio ir neapykanta pulsuojančio bazaro. Tiesa, reikia pripažinti, kad šiuo atveju Greitai turbūt išprovokavo pats p. Račas savo taip pat ne itin eufemistiniais šios personos įvardijimais. Nebent šis žodžių (tik?) karas vyksta jau seniau dėl kažkokių nežinomų priežasčių.

 • Darko

  Panašu, kad tiek užkalniai, ramanauskai iš vienos pusės, tiek račas iš kitos, tiesiog nesuaugo… :) o visą ginčą įvelka po intelektualiais pamokymais – mol aš protingesnis, ne aš.

  Smagiausia čia mums, stebėtojams. Tęskit tas peštynes, kad ir kaip kvailai abi pusės atrodytumėt :) jūsų trijų gyvi personažai tiesiog negali likt nepastebėti :)

 • Taškas

  Tik dėl P.S.

  Dar taip nesenai net didžiausi niekadėjai nemušdavo kito niekadėjo vaiko akivaizdoje. Net paties niekingiausio.

  • Taškas

   P.S. Vis tik – įvertinant to Algis Greitai realų, tiesiog apčiuopiamą poveikį, ypač jaunesniems, šis chamas vertas to.
   Atsiimu aukščiau savo pasakytą.

   (Suveikė jau mažai kam žinomas Petro Pirmojo ukazo mintis:

   ПИШИ, ДАБЫ ГЛУПОСТЬ ТВОЯ БЫЛА ВИДНА И ПОСЛЕ )

 • Iki mano neišlavintos fantazijos taip ir nedaėjo.. o prie ko čia sovietmetis ? Chamų visais laikais buvo ir bus. Visose tautose.

  O iš jų daryti stabus ar cituoti… keistoka. Bent jau seniau ignoravimas būdavo žymiai efektyvesnis.

  • Rytis I

   Sovietžmogiai – „litofcai“, „masonai“ – tad vaidinimas berods kolkas tęsiasi. Juk kiekvienam šiek tiek aktoriui nėra paprasta išlipt iš personažo kailio, pasikeisti mėšlinus čebatus. Tam reikia laiko, nemažai laiko. Svarbu, kad partiečiams nesmirdėtų.

 • nerijus

  Visgi, „Dviračio šou“ Pelės buvo nepakartojamos, o visa kita- briedas.

  Visgi, kiek yra šioje žemelėje vargetų, kurie dar vargsta žiūrėdami tas bevertas šokių laidas ir panašias į jas…

  • ^..^

   Pelėms tekstus rašė Haroldas ir Co.

 • Andrius Rožickas

  Stebint algio-gr. viešus taškymusis, peršasi išvada, kad jam skubiai reikalinga psichiatrinė pagalba. Ir ne todėl, kad jis vėl galėtų grįžti į humoro žanrą. Humoristu jis niekuomet ir nebuvo. Tie keisti, liguisti, kupini neapykantos jo bajeriai, kuriuos jis demonstravo savo karjeros pradžioje buvo įvardinti “nauju humoro stiliumi”. Tačiau dabar darosi aišku, kad tai tebuvo sunkios ligos pirmieji simptomai. Tad gal nereiktų piktintis besišlapinančiu ant visų ir manančiu, kad elgiasi prikolnai, psichiniu ligoniu. Gal geriau pamąstyti, kaip suteikti žmogui pagalbą. Ir ne todėl, kad jo gaila, o todėl, kad nesaugu, kai tokie laisvėje.

 • Gintautas

  Mane stebina kitas dalykas – normalūs, išsilavinę žmonės labai linkę toleruoti tokius budulius ir jų buduliškus išsišokimus. Bet kuriam sveikos nuovokos nepraradusiam piliečiui turėtų būti gėda pažinoti tokią leksiką kaip Greitai ar užkalnis ar SEL’as viešai naudojančius asmenis. Taip, jie gali būti klounai, linksminti minią savo „anti-sisteminiai“ išsišokimais, bet padorioje draugijoje neturėtų būti aptariami. Jau nekalbant apie politines partijas :(

  • Gintautas

   sorry – Užkalnis.

 • Stogas

  Nz, jei taip raso zmogus, tai jis ligonis. Jei tai humoras, tai kada dalins alkoholi..
  Spejimas- cia buvo pavartota milteliu pries rasant. Nera net kaip pykt :(

 • Kęstutis

  Pirma atsirado tikro A.R. įrašas – „(…) pagalvojau: galėčiau kaip koks susireikšminęs storas avigalvis ar durna pelė pasakyti: “duskit pavyduoliai”. Gana rafinuota, bet padoru. Jau paskui atsirado atsakomasis galbūt tikro (arba ne) R.G įrašas su pradžia „Račai, klausyk, bybeli.“ Tikrai nerafinuota ir žiauru! Aišku tik tiek, kad po veiksmo sekė atoveiksmis. Išvada: chebra nepasidalija smėlio dežės! Ir tikrai, prie ko čia „Sovietinis mentalitetas“? Beje, aš buvęs spaliukas, pionierius, komjaunuolis…

  • Arturas

   Prie ko “Sovietinis mentalitetas”? O prie to, kad sovietinis nepakantumas kitokiam, neapykanta kitaip mąstančiam – su niekuo nesupainiojamas.

   • Kitaip mąstančių lygiai taip pat nemėgo ir nemėgsta ne tik kairieji radikalai, bet ir dešinieji… Bet koks radikalistas yra radikalistas… Radikaliai mąstančių agresiją (būtent agresiją ir norą pažeminti oponentą) sukelia jų kritika – jie save laiko nekritikuotinais…

   • Izbliondimas

    Arturą (11:07) būtų galima papildyti.
    Didžiausią neapykantą kitam žmogui rodė V.L. gerbėjai, po 1990 m. (liaudyje vadintos – megstosios beretės). Greičiausiai, manau, tai Kremliaus agentūra.
    Manau, kad tokią neapykantą kitam žmogui rodė 1917 m. matrosai, ar pokaryje ginkluoti žmonės.
    Tačiau jau taip nuo 1970 m., Lietuvoje jokios jau neapykantos tarp žmonių nebuvo.
    Ją sukėlė būtent tos beretės (tai paprastai buvę labai aktyvūs komunistai ar jų pakalikai, pasikeitus valdžiai, radikaliai pakeitę spalvą… – jų matyt būna keli žmonės iš tūkstančio, prie kai kurių aplinkybių, kaip 1917 m. Rusijoje, pokaryje Lietuvoje).

    Bet mes galime pasidžiaugti, kad yra dar baisesnių tautų. Kur kitamanį be jokių ceremonijų žudo ir masiškai žudo (masinės civilių žmonių žudynės buv. Jugoslavijoje… tarp kitko, ten jau ir dabar kaista panaši situacija. Islamo žudikai ir pan.).

    • romas

     Pakantieji sugalvojo kai kuriuos vadinti megztosiomis beretėmis ir taip prisideda prie tautos santarvės :)
     „Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Akis už akį ir dantis už dantį. O aš jums sakau: nesipriešink piktam, bet jei kas tave užgautų per dešinį skruostą, atsuk jam ir kitą.“ (Mt 5, 38,39)

     • Rytis I

      Atmintis – subtilus dalykas. Tikrai, žiūrint iš tuomečio CK pastato „megztosios“ tebuvo neapykantą bei chaosą nešantis gaivalas, na kaip dabar kuodiniai, kediniai, kreidiniai ir visi kiti vienoj vietoj. Turėjo būti nemažiau baisu, nei dabar.

     • Izbliondimas

      Panašiai.
      Juk kai Juršėnui sudaužė, kažkoks banditėlis, akinius, – Juršėnas tiesiog nusipirko kitus (kuriuos, kaip sakote, taip pat atsuko sudaužymui, tiems banditėliams, manau, Kremliaus agentūros smogikams, gerai šalia V.L. įsitaisiusiems).

     • romas

      Yra buvę revoliucijų, kur buvusią valdančią klasę giljotinavo. Lietuvoje irgi neapsieita be pasekmių – Juršėnui sudaužė akinius.

  • mielas Kęstuti, klystate, su tokiomis atmatomis nieko nesidalijau, nesidalinsiu ir nesirengiu dalytis. Ir smėlio dėžėje, kurioje daugiau fekalijų nei smėlio tikrai nežaisiu.

   • Valentinas

    Jūs jau žaidžiate, o nuo Greitai ir Užkalnio skiriatės tik tuo, kad kol kas savo tekstuose nevartojate „bybelių“. Esmė ta pati, skirtumas gylyje.

    • mielas Valentinai, juk žinote, kaip man svarbi tamstos nuomonė ir tamstos vertinimai. Tad gal nebevarkite jau. Ir tiesiu taikymu – ten kur renkasi intelektualai.

     Aš tamstos nepasigesiu nors širdyje bus šiek tiek liūdna prisimenant, kad kažkada labai seniai buvote visai normalus diskusijų dalyvis.

     Su geriausiais linkėjimais

   • Kęstutis

    Aišku ne man Jums patart, bet vis tik tada palikit juos ramybėj, – te „bybeliuojasi“ ir „užkulniuojasi“ jie be Jūsų reklamų jiems patiems!

 • Marius

  Visgi „sovietinio mentaliteto“ geno nėra. O pateiktas pavyzdys yra šimtmečių senumo, ir niekur, ir niekada nepranykęs mužikiško mentaliteto pasireiškimas. Mentaliteto negalima paveldėti, jis susiformuoja.

 • egas

  O del ko tas irašas A. Ramanausko profilyje atsirado? Nei iš šio nei iš to Ramanauskas prapliupo? Kažkas nutylėta?

 • Julius Girdvainis

  Tai, Artūrai, ne tik sovietinė žymė. O dar ir akivaizdus nepilnavertiškumo kompleksas, totalus žmogaus savivertės nebuvimas. Kai neturi ką pasakyti normaliais žodžiais, tai dėl to, kad neturi, tulžį išmetė keiksmažodžiais. Kuo riebesniais. Nes tik taip kietas atrodai. Buduliams patinka. Pasijunti reikalingas. Gaila žmogaus, nėr ko pykti. Kai sulauks 50-60 metų, dabartinė žvaigždė atsisuks atgal ir nustebs: „Ką, aš per gyvenimą tik tiek tenuveikiau, kad kietai keikiausi?“

 • Fredis*

  Reikėtų žmonėms įsijausti į šou verslo žmonių kasdienybę, juk žinome, kad jų duona yra sunki. Nuotraukoje matome A.R.-Greitai sunkiai dirbantį, teikiantį žiūrovams dvasinį peną, visaip mus linksminantį, verčiantį nenuobodžiauti, juoktis, kvatoti, mąstyti. Dabar pabandykite įsivaizduoti kaip tokie žmonės patys ilsisi ir pramogauja… Gali neužtekti vaizduotės pasipiktinusiems.
  FB, Twitter yra pakankamai intymios žmonių kertelės, kuriose ir solidūs ponai leidžia sau reikšti savo susižavėjimą, pasipiktinimą, liūdesį ir t.t.. Robinas van Persie „Twitter“ paskyroje buvo lakoniškas, tačiau konkretus: „Wooow Rūta Meilutytė!“.
  A.Matonio FB įrašus, „socialdemokratų partiečio“, esu jau čia kartą perspausdinęs, todėl manau, kad kartotis neverta.

 • j

  A.R. Greitai ar lėtai. … aš nesigilinu. Jis yra žmogus, kaip žmogus. Tik kartais lietuviškai, mandagiai nenutylantis. Ir šitam krašte tokių trūksta, nes daug kas šlapiomis kelnėmis sėdi akis nuleidęs. Principinis žmogus. Ir nežinau, kiek kartų (matyt yra tų kartų) savo principus išdavęs. Bet klausimas kyla apie Sovietinį Geną. Žalią krokodilą, šalia Čiburaškos… Kurį dabar, patys rusai su Vilku „Napalauku“ nori uždraust, suprask blogą pavyzdį rodo vaikam. Vienas kažkoks neaiškus su paltuku ir mažamečiu pastoviai trainiojasi, kitas rūko, mušasi. Taip pat ir pas mus. Būtų naivu tikėtis, kad jo nėra. Kultūriniu aspektu – kiek lietuviškai mes mąstom? Ne apie kalbą, o apie mentalitetą. Lietuviška nostalgija ar mergelės susimąstymo akimirka prie langelio, niekad nebuvo paremta alkoholiniu ar moraliniu „pachmielu“… būtent net ne pagiriomis. O šiandien, ponas Račai, susidaro jausmas, jog jūs pilnas moralinio „pachmielo“ pasiimat iš durniaus kelią ir juo bėgat į vaikų darželį išgelbėti ir pamokyti pasaulio… Liūdna. Išgerkit vandens, pasėdėkit… Norit kovot, kovokit. Tik suraskit, ką įveikus iš tiesų pasiektumėt pergalę…

  • mielas j., gal dar negirdėjote, tai specialiai tamstai: ned dundukams patarinėti, ką man daryti. Ir dar pridursiu: tai tokie kaip tamsta manotės su kažkuo kovojantys ir kažką nugalintys. Aš tiesiog gyvenu ir dirbu savo darbą.

   • j

    kaži…

 • Tomas

  O man irgi kyla toks pat klausimas, kurį uždavė egas: o kodėl šis įrašas atsirado ponulio profilyje? Dėl Artūro įrašo apie „Žmonių istorijas“?

  • Tomai, manau dėl to, kad prisiminiau :durną pelę“ kuo AG visada lyg ir didžiavosi…

 • Arman

  gerb.Racai,
  jis, kaip ir daugelis kitu , kazin ar vertas apskritai Jusu demesio, skirtingai nei Jusu demesys Jiems. Jiems Jusu demesio reikia, kodel – todel, kad jie turetu ka pasakoti kitiems, girdi „jis apie mane kalba“. Kartais ir as su daugeliu Jusu poziuriu nesutinku, bet smagu matyti kita poziuri, argumentuota, taciau kartais susidaro ispudis, kad nelabai turite su kuom „apsisaudyti“, todel ir kreipiate demsi i stai tokius reikalus…

  • Arman, jau esu rašęs šia tema apie Užkalnį, bet trumpai pasikartosiu. Mano supratimu, blogai yra praeiti pro šiukšlę ir jos nepakelti. Lygiai taip pat blogai yra matyti „žvaigždes“ beisielgiančias taip kaip AG ir nuduoti, kad nepastebi ar kad taio normalu. Nes paskui tai ir tampa normalu.

  • Arman

   zinot, gal Jus ir teisus. Negali buti abejingas siukslems (kiaulems – kalbu apie buda, elgiasi ir pan.), jas reikia pastebeti, apibudinti ir tiesiog ismesti pasakant, kad as kitoks ir jais nesugyvensiu.

 • markė

  Keisčiausiai yra tai, kad A.R-G žiūrovams ir klausytojams visada pabrėždavo, kad savo laidose tik parodijuoja budulius, bet kuo toliau, tuo daugiau visuomenei aiškėja, kad jis niekas kitas, o pats gryniausias budulio įsikūnijimas realiame gyvenime. Išsivystė visiškas marozas. Bet susitikęs gyvai, tokio teksto tikrai negalėtų išrėžti į akis. Pabijotu. Kažkada gi bandė ir nuo Jedinstvos Ivanovo gavo atgal.

 • Audra

  Kęstuti, nelyginkit Dievo maisto su kiaušiniene. Atsimenu kai prieš kelis metus, kada iš kalėjimo išleido, berods, Burokevičių. Užsidėjęs storus akinius, peruką atlėkė Ramanauskas su savo draugužiu pasityčiot. Suvargusį, sergantį žmogelį vedė žmona. O, tas pajacas tyčiojosi priešais šokinėdamas. Jam ten truputį Ivanovas užnešė. Bet mes visi darbe nutarėm, kad ryškiai per maža. Nuo to laiko kur pamatau televizijoje Greito fizionomiją-iškart perjungiu kanalą. Bet, kad jis pastaruoju laiku dauginasi kaip parazitas per visus kanalus

  • suomis

   O jums pagailo Burokevičiaus? Tą šūdą, reikėjo supūdyti kalėjime. Tokie, kaip Burokevičius, inicijavo koncentracijos stovyklų statybą ir naikinamą žmonių badu Ukrainoje, bei pavolgyje.

   • bang

    Koncentracijos stovyklas paprastai „inicijuoja“ tie, kas siūlo „supūdyt kaip šūdą kalėjime“.

    • suomis

     Nepergyvek ir nevryk demagogijos. Tie kas inicijavo tuos žudymus, kaip paprastai kalbėjo apie šviesų rytojų. Burokevičius taip pat.

   • Marius

    Kas čia, suomi, per naujas Lietuvos Respublikos BK straipsnis apie kolektyvinę atsakomybę? Ir už nusikaltimus kitoje valstybėje?

    • suomis

     Papasakok tai naciams, jiems tai labai patiks.

     • Marius

      Papasakočiau, bet nežinau nei vienos valstybėms kurios valdžioje būtu NSDAP.

    • suomis

     Gerai. Kokioje, kitoje, valstybėje jis darė nusikaltimus, gal Didžiojoj Britanijoje, ar vis tik Vilniuje?

     • Stogas

      Noreciau pamatyt kaip greitai sokinetu pries Daktara isejus is kaliuzes, manau, greiciau apsisisiotu..

      Kartais buna geriau patylet…

  • romas

   Ramanauskas per mažai gavo į snukį. Jei Burokevičius būtų ilgiau sėdėjęs, Ramanauskas būtų snukin negavęs. Geriau mažiau, negu nieko :)

   • Įdomią temą palietėte. Teismas buvo palankus A. Ramanauskui tik dėl to, kad tuo metu filmavo ir jis buvo „personažas“… Kitu atveju, pats būtų buvęs kaltas – neturi jis teisės viešai tyčiotis. Tie „humoristai“ nesupranta, kad jų „humoras“ turi būti naudojamas tik atitinkamoje vietoje ir atitinkamoje aplinkoje, nes kitaip tai tėra paprastos patyčios…

 • Gintaras

  Oho. To P.S. … tikrai nereikėjo. Vaikai ir mokykla čia ne prie ko.

  • romas

   Vaikai ir mokytoja gal būt nesupras teksto. Jei supras, tada jokios žalos.

  • suomis

   Vaikai, šiame kontekste, dar ir kaip prie ko. Obuolys nuo obels, kaip žinia, toli nekrenta. Ramanauskas gal ir norėtų tapti panašus į Jeseniną, savo gyvenimo būdu, bet jo žarna per plona. O kad savo vaikui sugadinti gyvenimą, tą gali. Bet tai ne mūsų rekalas. Norint būti genijumi, geriau vaikų neturėti. ;)
   http://www.youtube.com/watch?v=ZOw8dDyVyjo&feature=related

 • 3AKOH

  Kazkada jau prisilojo tas Algius tai gavo kokiam tai alaus bare per lupas ir bego i policija pareiskimo rasyt :)))))))))))))

 • Fredis*

  A.R.-G. – patikimas lakmuso poierius atpažinti raudonai spalvai.
  Kiek daug gailinčių V.Ivanovo, kad pastarasis buvu pakalbintas sunkiai darbą dirbančių promoginės laidos darbuotojų. Naujas stabukas – Ivanovas, kurio pasitinkančių gerbėjų parodijuoti nevalia.
  Tarp kitko šiandien Prezidentė sukritikavo V.Uspaskichą dėl apleistų dvarų. Tikriausiai irgi praleido progą patylėti, užkabino patį Viktorą.

  • romas

   Vargšas ligotas Burokevičius, kaip negražu tyčiotis, per mažai į snukį :)

   • Stogas

    Greitai gali ruostis pasitikti prie kalejimo duru- Pinciaus, Daktaro, Irmos J, Breiviko… humoras yra humoras, bet pats lindo i uzpakali.. zmogus ne is viesnamio isejo, o is kaliuzes. Deja, bausme atlikes. Taip jis BLOGAS tautietis, bet nereikia taip elgtis, kad noretusi duot i snuki.. ir gryzt.

  • Izbliondimas

   Manau, kad šita Kremliaus agentūra (turiu omenyje megstąsias beretes), turėjo užduotį įbauginti mūsų Tautą, kaip kažkada enkavėdistų šutvės.
   Juk Lietuva gyveno ramų gyvenimą. Ramiai išgrūdo ir okupantus.
   Bet šitai matyt Kremliui nepatiko, – reikėjo čia užvirti neapykantos vienas kitu katilą.
   Deja, tai jiems pavyko.
   Žmonės pritilę buvo, o vagys, banditai galėjo čia siautėti į valias.
   Bet kaip ir naktis, – po jos būna rytas.
   Tad ir tų lietuviškų siaubūnų enkavėdistų, numestų į Lietuvą po 1990 m., dienos jau pasibaigė. Jų jau matyt niekas nebebijo, kaip kažkada ir gėbistų, kurie buvo pakeitę enkavėdistus.
   Šiandien žmonės jau nieko nebebijo, galima pastebėti, – tik gal gręsiančio bado. Bet ir tai tik dorieji, o kadangi dominuoja vagiliai, tad ir jis čia nelabai daug ką palies…☺
   O apie tą senelį, teoretiką, – tai nei jis čia buvo Lietuvoje žinomas, nei čia jį kas vertino ar nevertino… vargšelis teoretikas ir tiek. Kažkam karjierą pasidaryti vienu metu tikęs. Vieni, kai jį ant savo vėliavos pasismeigė, kiti, – kurie jį pakalino kiek…☺

 • Rolandas

  Sitaip kalbanti ekrano didvyri save gerbiantis televizijos kanalas turetu spirt laukan. Be kalbu ir aiskinimusi.
  Asiprasau uz ne lietuviska rasta.

 • Corot

  Manau, Ramanausko pasisakymui daug įtakos turėjo ir alkoholis, kurio Ramanauskas, kiek žinau, išties nevengia. Šiuo metu to komentaro po Užkalnio įrašu nebelikę.

  • Corot

   oi, suklydau, įrašas komentaruose FB visgi yra.

 • Gintaras

  Nereikėtų painioti A.G. saviraiškos ir kanalo, kaip ir to paties Užkalnio. Tik jeigu Greitai iki šiol generuoja reitingus, tai Užkalnio laida yra viena nežiūrimiausių BTV laidų. Totalus reitingų dugnas.

 • Corot

  Faktas: A.Ramanauskas TV pastaruosius kelerius metus negeneravo dideliu reitingu, nebent budavo imurytas i zinomo brando formata (vede gerumo diena per LNK).

  • Šių žmonių fanai su faktais nedraugauja… Manau, kad ir Lietuvos Rytas nebeturi tokių reitingų, kaip turėjo su R. Valatka…

 • Tomas

  1. Šiaip nuoširdžiai stebiuosi, iš kur visgi atsiranda tokių pasišventusių Užkalnio ir Greitai pasekėjų kaip ponas Augustas. Ar čia suvisam ir be jokių išlygų, ar tik iki tol, kol anie du minėtieji nesugalvos kada kreiptis į poną tokiais pat žodeliais, kaip į Artūrą?

  2. Ir dar visuomet stebiuosi Greitai sugebėjimu rašyti tokius tekstus. Kalbu apie formuluotes ir naujadarus, ypač pastaruosius. Aš, tarkim – nors turiu nemažai bendro su lietuvių kalba ir literatūra – net ir išgėręs pusbutelį viskio, parūkęs žolės ar dar kokio mėšlo, taip vis tiek niekad nesugalvočiau. Na niekaip:)

  • Dėsningumai

   Kad nereikėtų stebėtis:

   1. Išsilavinimo spragos.

   2. Sinestezija, tą kuri įgimta arba ypač retais atvejais įgyta per gyvenimą, pastaroji ne A. Ramanausko atveju.

 • I

  Ramanauskas yra absoliutus susikompleksaves trolis ir arba sutinki su jo nuomone arba eini ciulpti. Nepakntumas kitaminciams yra vienas kertiniu sovietiniu genu. Klounas ir tiek.

  • Genijus

   Keistas jūsų pasirinkimas, nebent nevisai suprantate, ką parašėte :)
   Gal „arba sutinki su jo nuomone, arba gauni pasiūlymą eiti…“? Su pasiūlymu visai nebūtina sutikti, galima atsakyti tuo pačiu arba dar riebiau.

 • Linas

  Manau,kad Artūras daro metodinė arba“sovietinio geno“klaidą.Algis Ramanauskas nekenčia kitokių nei jis pats.Račas taip pat piktinasi,kad miške yra ne tik sveikų medžių,bet ir gerokai patręšusių.
  Man klausimas:ar tokių medžių fotografijų platinimas nėra jiems kaip balzamas ant širdies-gal anie tik to ir tesiekia?Gal verta juos tiesiog peržergti ir toliau dairytis grybų,uogų ar paminėtų gėlelių?

  • Rytis I

   Supratau tik viena: kai būsiu 10k protingesnis (jau greitai), tai su visokiais daunais nediskutuosiu. Tegu eina kur nori, kad ir pas p. Prezidentę.

 • cimas

  Išties tik didžiam gerbiamam BNS direktoriui ir kalbėti apie sovietinį mentalitetą kai pats atveria visas duris į Lietuvą tokiems veikėjams kaip Starikovas ir formatA3 kur sovietinė okupacija ir Stalino tremtys neigiamos (kaip ten su mūsų teisės aktai? Deja, primiršau) bei skatinamas Baltijos valstybių niekinimas bei kurstomos tautinės nesantaikos.
  Ir pats tuo didžiuojasi Starikovas ir organizacija formatA3, kuriuos maloniai Lietuvoje adaptuoti nusiteikęs ponas Račas. O kad jie tuo didžiuojasi galima pasižiūrėti ir nuorodos dešinėje
  http://www.format-a3.ru/events/event-76/

 • Povilas

  Autorius kartais mėgsta pabūti neklaužada ir pavadinti oponentus kiaulaitėmis ar žiurkiukais, tačiau tik sulaukęs rimtesnio atsako iš chamo-profesionalo, puola mums guostis.
  Man sovietų laikai stipriausiai asocijuojasi su bijojimu sakyti savo nuomonę, bei stukačiais (skundimu). Pirmąja nuodėme Algelio tikrai neapkaltinsi, o dėl skundimo, tai „juokiasi puodas, kad katilas juodas“.

  • mielas Povilai, gal atsibuskite (ar išsiblaivykite). O gal nežinote, ką reiškia guostis?

 • Domas

  Augustas Didžgalvis, Artūras Račas won the battle.

  Artūrai, ne visi bukai skaito Algis Ramanauskas, Andrius Užkalnis, Tomas Čyvas ir kitus.

 • Mantas

  OJJ, Racai.Kaip nusiritot zemai, zemai.Zinau, kad jus labai skaudina Ramanausko zodziai, kitu atveju kaip pats tvirtinat nekreiptumet demesio i ligoni su progresuojancia liga, netalpintumet cia jo raslevu, bet ne cia esme, kadangi jusu nuomone visiskai nereiksminga ir tautai neidomi, tai pasitelkdamas ligonio paistalu pabreziat savo nepykanta ruskiams.Gi pats is ten atejot.O gaila, nes pono mastymas nubenkartejas, kliedesiai,kliedesiai didesni net uz Janutienes, kuri savo laidas varo pagal uzsakytas ploksteles. Na bet tik tokiu atveju galit pareikst savo nuomone, o galbut ja parodys per kakadu, xaxa.Speju tamsta garlevoj prie tvoros stovejot su kitais protiskai atsilikusiais ir ministru pirmininku venckiene matot, na net nzn kokios politines pakraipos jus busit, bet tamsta nezibat
  Kai kvailys moko kita kvaili irgi gana graudus momentas, o dar kai jis pradeda mokint kitus gyvent, kieno mastymas supuves, tarybinis ar dar kazkoks nenormalus pagal jusu standartus.Vat butent tokie ir supudino visa Lietuva, su savo 200m. senumo mastymu, sou elementais.Tad prasom pateikti savo IQ ar kazka panasaus, kad galetumet kitus siuntinet ar nurodinet, bet abejoju ar bent 50% LTU gyventoju lenkiate intelektu, tad nesivarginkite, o tai pasitikrine IQ galite nugrimsti i depresija ir is jo neislipti.Sekmes
  P.S nepateisnu ramanausko, bet matomai turejo uz ka jus pasiusti.

 • Simas

  Algis dar su klaida parase, siaip vis tiek rasomas atskirai. O pats prie visu kimba kad kabutes deda. Algi, esi „apgailetinas“.

 • Dainius Radzevičius

  O man labiau „pasisekė“ – A.R.G. buvau išvadintas tik filadelfijumi :-)
  http://dainius.org/?s=greitai+ramanauskas

  • Ooo, seni dalykai, prieš 3 metus net… Spalis 5th, 2009

  • Makmerfis

   kartais net ARG pataiko :)

 • Bunnybrains

  Man labai keista, kaip p. Augustas išvis bando lyginti p. A. Račą ir p. A. Užkalnį. Čia gi tas pats, kas lyginti ratą ir batą. Vieno tikslas- visuomenės informavimas, o kito- duoti liaudžiai duonos ir žaidimų. Šiuo atveju tik vienas iš jų gali ir turi teisę vadintis žurnalistu ir save sieti su žurnalistika. Elementaru lyg ir, jei bent kažkiek mąstoma.

 • PN

  dievaž, vaikų darželis.

 • Giovani

  Kadangi esu kaunietis,tai pasirašau po kiekvienu ARG žodžiu,su tokiais ,kaip šitas ryžas nedundukas kitaip negali kalbėti(atsiprašau,bet labai mokykloj ryžų nemėgau)

  • mielas Giovani, man tai labiausiai nepatinka tokie kaip tamsta – ryžų smegenų.

 • wind of change

  Gėda Račui už šį straipsnį.

 • Pingback: Arūnas Daugėla » Blog Archive » Apgailėtina, sovietinė iki kaulų gelmių, mažuma()

 • Kazys Janušis.

  Neradau, kaip parašyti komentarą prie sąRačo. Teisinga būtų kaupti du sąrašus. Aš norėčiau būti įrašytas į antrąjį, kur būtų registruojami nemėgstantys A. Ramanausko. Tikiuosi, kad tas sąrašas augtų daug greičiau. Su pagarba

  • ArturasR

   Mielas Kazy, kas būtų teisinga, galite patarti savo kačiukui arba vėžliui, jei tokį turite. Man dundukų patarimų nereikia.Man taip pat visai nerūpi, ko dundukai nori, todėl savo pageidavimais galite dalintis su zylėmis už lango.

   Bet ačiū, kad skaitote. Gali būti, kad tai padės tamstai tapti normaliu žmogumi.

   Be pagarbos