Sovietinio mentaliteto genas yra: liudija A.Ramanauskas-Greitai (N-18)

Beveik lygiai prieš ketverius metus bandžiau polemizuoti su D.Pūru dėl „sovietinio mentaliteto geno“, teigdamas, kad jo nėra ir kad tai yra lengviausias būdas paaiškinti mūsų nesėkmes, kvailumą ir daugelį kitų dalykų, nebandant ieškoti tikrųjų priežasčių.

lrytas.lt

Šiandien galvoju, kad gali būti, jog klydau.

Nes turiu labai gerą įrodymą, kad to, ko išmokta sovietmečiu negali paslėpti priklausymas labiausiai antisovietinei partijai.

Turiu puikų liudijimą, kad galima slėpti sovietmečių įgytą patirtį po įvairiausiomis kaukėmis – gyvūno, protiškai atsilikusio žmogaus, muzikanto, politiko – bet galu gale kaukė nukrenta ir tikroji patirtis pasirodo visu gražumu.

Prieš mano akis šiandien neginčijamas argumentas, jog sovietmetis kai kuriose smegenyse yra įspaudęs nepanaikinamą, jokiomis priemonėmis neištrinamą atspaudą ir tik laiko klausimas, kada tas atspaudas pradės šviesti taip pat, kaip prieš 22 ir daugiau metų.

Tas įrodymas – Lietuvos TV ir kitų sričių žvaigždė, kartais užsidedantis purspročio ar intelektualo kaukę Algis Ramanauskas Greitai.

Jo sovietinio mentaliteto genas šiandien sužibėjo visomis vaivorykštės spalvomis, prasimušė fontanu, pasipylė čiurkšle, tuo suteikdamas tikriausiai labai daug džiaugsmo ištikimiems jo talento ir pažiūrų gerbėjams.

Šiaip jau šiek tiek gaila teršti šį tinklaraštį, dėl ko iš anksto atsiprašau visų čia besilankančių, tačiau laikiausi ir tebesilaikau principo, kad tauta turi žinoti savo didvyrius (įskaitant ir nepataisomai sužalotus sovietmečio).

Skaitykite ir džiaukitės:

Račai, klausyk, bybeli. Žinau, kad skaitai vistiek.

Šūde menkas, klausyk. Kai cituoji ką nors, cituok be kalbajobizmų. Andrius: “duskit pavidolei”. Išmok tą, šunie jobanas.

Supistas jobanas debile, chujovesnis už Tomkų (iš kurio karmūškės patsai keletą metų nachlėblinai), kai dedi savo bobiškas gėlyčių fotkes, pasistenk, kad žmonės galvotų, kad tai ne tavo darbas. Ir dar – niekada nedėk šuns vietoj savęs, nes žmonės vistiek nepatikės. Žurnalistinis avigani, dabar gerai pagalvok, ką tavo apsiblaususios akutės perskaitė. Išsišnirpšk į savo juliausjanonio manyšką, parašyk kokį biezdarišką feljetoniuką ir eik numik.

Gyvenimas nuostabus, jobana boba.

P.S.  Gal kas žinote, kurioje mokykloje mokosi A.Ramanausko sūnus? Su malonumu nusiųsčiau jo mokytojai šią citatą kaip metodinę priemonę, iliustruojančią nepataisomą sovietmečio Lietuvai padarytą žalą.

(20 balsų, vidurkis: 3,20 iš 5)
Loading...