Citata #476 Šokėjėlis ir skrandžio turinio analitikas A.Bačiulis apie rusus (N-18)

Konservatorių propagandistas, šokėjėlis A.Bačiulis, laisvalaikiu tarp šokių tyrinėjantis Amerikos, Europos ir Rusijos geopolitiką, skelbia

Čia šokėjėlis-analitikas A.Bačiulis tyrinėja geopolitiką. Grandinė ant kaklo rodo jo statusą.

Čia šokėjėlis-analitikas A.Bačiulis tyrinėja geopolitiką. Grandinė ant kaklo rodo jo statusą.

pirmasias savo tyrinėjimų išvadas. Apie Rusiją ir jos gyventojus:

rusui pochui, ką tu galvoji. Jeigu jam patiks tavo mašina, jis ją pasiims, jeigu patiks tavo mergina, jis ją išdulkins, jei mėginsi prieštarauti, nupjaus tau ausis, o tu būsi jam dėkingas, jeigu jis pjaus jas tau gyvam, o ne lavonu tapus.

Facebook

… Toks įspūdis, kad šokėjėlis-analitikas į savo tyrinėjimų išvadas sudėjo visas savo neįgyvendintas fantazijas.

Jei būčiau rusas, paduočiau tą konservatorišką padugnę į teismą už neapykantos kurstymą ir pažiūrėčiau, kaip jis teisme veblena ir prašo atleidimo.

P.S. Visi, padėję „like“ prie šio komentaro keliauja į SąRaČą. O konkrečiai:

Artūras Savickis

Tautvydas Vai

Gintaras Liejikas

Darius Maceika

Danguolė Lunskienė

Augis Kaminskucis

Rasa Due Drops (ji ten jau buvo)

(37 balsų, vidurkis: 4,49 iš 5)
Loading...
 • Valdas

  Man apmaudu, kad „ant tėvynės“ tokie dalykai dedasi. Apmaudu, kad tokie žmonės gauna nacionalinių transliuotojų eterį…

 • Simocha

  Tuo tarpu D. Pancerovas ir lrytas net nesupranta, kad ką tik pažemino savo Prezidento rinkimų favoritą :) http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/ideja-kaip-iskratyti-praturtejusiu-nusikalteliu-kisenes-201404031508.htm

 • Matrica

  Yra seniau VAKARŲ EKSPRESAS parašęs ir apie jo pirdarytas kelnaites :D http://lzinios.lt/lzinios/kriminalai-ir-nelaimes/klaipedoje-vel-uzpulti-zurnalistai/111412

 • Izbliondimas

  Ten, kur jėga, – ten šliejasi mūsų tautietis. Taip buvo lig šiol, manau. Taip, deja, būna ir dabar. Bet šliejasi (prie tos jėgos, kuri einamu metu atrodo tokime, – kad amžiams atėjo), – tik bjaurastis.
  Bet šiais laikais šliejasi tokie matome, kad nežinoau ar gali džiaugtis ta „jėga“ tokiais savo gerbėjais.
  Gali nutikti ir taip, kad jei sugalvotų TS-LKD partijos vyresnybė apsidairyti po savo gerbėjų pulkus, – pamatys tik tuos, kaip neseniai išsireiškė režisierius J. Vaitkus, tik tuos, kurie tualete valosi į sieną…
  Gal čia ir yra viena iš priežasčių, kodėl doriems žmonėms būna labiausiai riesta, kai… pratęskime prašau kiekvienas pagal savo sugedimo laipsnį.
  O gerb. blogo šeimininkui nuoširdžiai patariu visiškai atsisakyti lietuviškos žiniasklaidos vartojimo, – jei nenori gauti vėžio kokio (rodau pavyzdį, – TV jau daug metų neveizėju (nemokėčiau pulteliu ir naudotis), laikraščių – pora metų, radiją, – tik labai atsirenkant (ir tai kai klausausi jos, ranką laikau ant potenciometro rankenėlės, – nes kaip ne kaip pradėjau branginti savo sveikatą… dabar psichogiškai save rengiu atsisakyti ir interneto, išskyrus techninius viso to reikalus. Vaizdaknygės, savo garbei, galiu pasakyti, kad nesu naudojęsisi nei vienos minutės…).
  Nuoširdžiai patariu, – be jokio humoro (tariasi – jumoras).

 • Marius

  Faktas, šis
  A. Bačiulio pasisakymas yra tautinės
  neapykantos kurstymas. Nebe prisimenu kokioje TV laidoje, bet įstrigo A. Bačiulio
  pasisakymas, kad norintiems balotiruotis į Lietuvos prezidentus reiktų pakelti piniginį
  užstatą iki 100000Lt, o kažkoks pensininkas taikliai pastebėjo, kad tokiu būdu
  bus užtrenktos durys į prezidentus turintiems intelektą, bet neturintiems 100000Lt,
  o visiems turintiems 100000Lt, bet neturintiems intelekto durys bus atidarytos.
  A. Bačiulis apie tai visai nepagalvojo…

 • kirvis

  Lietuvoj uz nesantaikos kurstyma uzdarineja tik rusiskas TV,o va tokias atmatas kurios akivaizdziai kursto tautine nesantaika salyje-toleruoja.

 • Auksinis_kardas

  Šalyje gyvena nemažai rusų – įsivaizduokime juos skaitant tokius kliedesius, kaip jie po to jaučiasi, ir ko ieško-ilgisi. Žema. Baisu matyti, kaip nusivažiavome nuo „Sąjūdžio“ laikų.

 • sataniuga

  Nėra geras tonas vadinti žmogų tokiu ar anokiu vien už tai, kad jis kadaise suklydo. Na šoko ant stalo, na neišlaikė pūslė – daug kam pasitaiko. Žmogui norėtųsi tą liūdną faktą pamiršti, gal ir vaikučiai skaito (nežinau, ar jis turi vaikų). Suprantu, ad hominem ir tt. bet gal galima žmogų vadinti vardu ir pavarde, be žeminančių priedėlių?

  • ArturasR

   Mielas Sataniuga, nueikite į jo profilį ir po to pabandykite sau atsakyti į klausimą, ar tas žmogus yra vertas būti vadinamas vardu ir pavarde be priedėlio „padugnė“?

 • Rasa

  Mielas Artūrai, jei jau buvau jūsų sąraše, tai jau kaip ir nebūtina pakartotinai manęs minėti. Nes ir toliau planuoju mėgti p.Bačiulio įrašus.

  • ArturasR

   Miela Rasa, juk žinote – ne dundukams, padugnėms ir atmatoms spręsti, kas man būtina, o kas ne. Tai sprendžiu aš be aukščiau paminėtųjų patarimų. Ką tamsta planuojate mane domina tiek pat, kiek tai, ką šiandien vakare planuoja veikti mano vilkšunė Dora.

 • Andrius Petkus

  Рацай, буту галимибе присиюнгти при Сарацо? Норию бути при ту, куре непардавиня тевйнс уж суписта рубли.

  • ArturasR

   Mielas Andriau, ačiū, kad užsukote. Kaip kompensaciją už sugaištą laiką, pareklamavau tamstą ir tamstos bendrovę Šiauliuose savo FB profilyje. Tikiuosi, padės ieškant klientų, panašių į tamstą. Sėkmės versle.

   • Vardas

    Vai Artūrai, kaip sunku norėti būti teisingiausiu pasaulio žmogumi ir turėti objektyviausią pasaulyje nuomonę… Nepervargstate?

    • ArturasR

     Mielas bevardi. Žinoma, sunku. Pavargstu. Tačiau jėgų suteikia dundukai, kurie čia ateina, skaito ir komentuoja. Galvoju, gal ką nors supras ir pasidarys ne tokie dundukai. Kaip galvojate?

 • kariunas13

  Na Baciulis grandas kuris nesugeba pasakyti kas yra demagogija, jo supratimu pataikavimas nuomonei. Kagi atsiverčiam žodiną o ten apie pataikavimą jokios užuominos :D:D Na viskas aišku su tokiu „tipo“ žurnalistu, bevertis.

  • pranukas

   „žodiną“
   o kokį žodyną tamsta atsivertėte? pipedijos ?