Citata #471 Trenktų kvankų vadas L.Slušnys apie L.V.Trierą ir savo prarastą gyvenimą

Trenktų kvankų komisijai vadovaujantis psichiatras Linas Slušnys paaiškina, kaip režisierius L.V.Trieras atėmė keturias jo labai vertingo gyvenimo valandas:

Žmonės daug ko nesupranta, kas su jais vyksta – ar jis bus filosofas, ar profesorius, ar eilinis kaimo žmogelis. Jie nelabai į tai ir gilinasi. Jiems atrodo, kad L. Von Triero filmas kažkas tokio, Dievo Meka. Aš filmą peržiūrėjau ir neįžvelgiau kažkokios gilios minties. Galbūt mane galima pavadinti asilu, debilu ir dar kuo nors, aš priimu, kad mene esu kvailys, nors savęs tokiu nelaikyčiau – esu pakankamai matantis ir skaitantis žmogus, bet gal.

Atsiprašau, L. Von Trieras apsidirbo iki ausų su savo šiais filmais, tragiškai apsidirbo ir padarė gyvenimą didžiausią klaidą. Jei kas klausia asmeniškai, bet kam sakau – neikite niekada daugiau į L. Von Triero filmus, nes tai mėšlas,  neverta net gaišti laiko taip ilgai žiūrint. Tuščiai sugaišau keturias valandas gyvenimo, per jas galėjau nuveikti ką nors geresnio.

Delfi

… Aš, žinoma, ne specialistas, bet kaip dar irgi vis matantis ir skaitantis žmogus drįsiu spėti, kad L.Sušniui jau laikas užsirašyti konsultacijai pas tikrą specilistą. Nes pats sau jis jau, atrodo, nebegali padėti

(10 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...