Mantas Virkutis iš „Resolution Media Lithuania“: rekomenduoju

Susipažinkite – tai Mantas Virkutis. Mokėsi Jonavos Senamiesčio gimnazijoje, vėliau – Vilniaus Kooperacijos Kolegijoje, kurią pats

Tai - Vilniaus Kooperacijos kolegijos, kuri nėra universitetas, kaip kad galvoja Mantas Virkutis, auklėtinis

Tai – Vilniaus Kooperacijos kolegijos, kuri nėra universitetas, kaip kad galvoja Mantas Virkutis, auklėtinis

M.Virkutis savo Linked in profilyje kažkodėl išdidžiai vadina Taikomųjų mokslų universitetu.

Karjeros pradžioje, panašu nešiojo popierius ir darė kavą „Vilkyškių pieninėje“. Tačiau neilgai. Po to dirbo „Omnicom Media group“, atrodo, buvo atsakingas už komentarų rašymą Facebook. Irgi nelabai ilgai. Nuo šių metų kovo darbuojasi „Resolution Media Lithuania“ ir daro tą patį, ką ir anksčiau. Spėju, neilgai.

Šiaip aš Manto Virkučio nepažįstu. Ta prasme nepažinojau iki šiandien, kol jis neatėjo į mano Facebook profilį.

O kai atėjo, tai supratau, kad ne tik aš, bet ir visi kiti privalo apie jį sužinoti. Todėl nusprendžiau jį viešai rekomenduoti ir įamžinti čia Manto Virkučio kvalifikaciją liudijančius įrodymus, kad ateityje, kiekvienas, norėdamas įdarbinti M.Virkutį ar pasinaudoti jo paslaugomis, žinotų, su kuo turi reikalų.

Kadangi mano blogas yra vienas skaitomiausių Lietuvoje (kokius 3700 kartų skaitomesnis už A.Užkalnio blogą ir kokius 9785 kartus skaitomesnis už žurnalą „Veidas“) tai neabejoju, kad ateityej pakaks įvesti M.Virkučio pavardę į Google ir viskas bus kaip ant delno.

O štai ir tie įrodymai, liudijantys M.Virkučio sugebėjimus ir jo profesionalumą vienoje srityje, kurioje čia, padorioje vietoje, įvardyti nenorėčiau. Suaršė pats M.Virkutis (kalba netaisyta)

 • Račui prieš kokius tris metus jaučiau pagarbą ir laikiau žurnalistikos korifėjum. ale per tokį trumpą laiką nuleidot savo aurą ir autoritetą į kaimietišką išvietę katroj nuo smarvės net šūdmusės nebeužsuka, tfu
 • Šūdmusė mėtų šūdo savininkui linki sėkmės smirdėti savo šūde  O kaip patvirtinimas, kad esat šūdo vardo vertas, linkiu toliau majačintis tik pas tokius, kaip Klivečka ir ko
 • Neįtikėtina, kiek žmogus, išpirdolintas iš nuolatinio darbo atranda laisvo laiko užsiiminėti šūdo vertais darbais ir gaišti kitų brangų laiką  Ačiū už šūdmusiukei skirtą dėmesį  pasirodo, kad ne tik įdomu, bet ir tiek energijos esu vertas. Made my day, grandpa! Jaučiuosi prilygintas Bačiuliui, Užkalniui, Ramanauskui, Juknevičienei, VSD, Mackevičiui ir t.t
 • Tai kad šūdas prie šūdo nelimpa,seniuk. Eik cizą sutrauk, šunį į lauką išvesk. Nes  jau man muselei ir taip daug dėmesio, dar susireikšminsiu

Kaip sakoma, nelabai turiu ką ir bepridurti.

Mantas Virkutis yra komentarų rašymo specialistas. Savo komentaruose jis labai mėgsta žodį, prasidedantį raide "š". Tad jei jums reikia ką nors apdergti, jis tikrai gali padėti.

Mantas Virkutis yra komentarų rašymo specialistas. Savo komentaruose jis labai mėgsta žodį, prasidedantį raide „š“. Tad jei jums reikia ką nors apdergti, jis tikrai gali padėti.

Bet labai rekomenduoju. Jį ir jo dabartinę darbovietę – „Resolution Media Lithuania

Nes komentarus rašyti M.Virkutis, kaip matote, moka labai gerai. Ir jo žodynas labai turtingas.

Sėkmės bendradarbiaujant.

Nuoširdžiai Jūsų,

Artūras Račas

(26 balsų, vidurkis: 4,46 iš 5)
Loading...
 • Klizma

  Sveikinu, Raciau, pateisinai savo bukagalvio apsisikusio komunisto varda!

  • ArturasR

   Mielas Klizma, ar tik nebūsite Mantas Virkutis. Jei taip, tai taippat pateisinote savo, kaip profesionalaus atmatos vardą. Jei nei, tai atsiprašau ir vis tiek sveikinu.

 • Rytis_I

  Ech.. Kokius tris metus atgal ir gal net keturis – tikrai geriau buvo :( Tikrai mažiau š. pasitaikydavo, o čia jo berods net nebuvo… Nejau tai propaganda ir kontrpropaganda taip veikia žmones?

  • ArturasR

   Mielas Ryti I, visiškai su tamsta sutinku. Prieš trejus ketverius metus net nebūčiau pagalbojęs, kad kas nors viešai taip drabstysis fekalijomis. Bet A.Ramanauskas parodė gerą pavyzdį, TS-LKD jį palaikė ir dabar tai tapo norma. Deja.

   Man belieka tik tai fiksuoti.

 • L.

  Būt smagu, teisibės kaipsakant dėlei, pamatyti ir jūsų ponas Račai komentsus tarpuose tarp šito vaikio. Nes jūsų žodynas irgi ne visuomet blizga tolerancija ir meilumu. Todėl įdomu ką tokio sakėt jūs, kad mantas taip susinervijo.

  • ArturasR

   Mielas L. Mano FB profilis viešas. Ten galite rasti visą diskusiją.

 • Marius

  Na, manau, su šiuo žmogum dar ne viskas prarasta. :-) Linkedin profilį užslėpė – gal susigėdo, ale cached versija liko…

 • Andrius Dzidolikas

  Artūrai, ačiū labai, kad netinginte demaskuoti gimtinės patriotus!