Nuotolinės studijos #11 Vilniuje užfiksuotos prositutučių bei Monikos Garbačiauskaitės vaikštynės bei jos meilus bendravimas su Kremliaus agentais

Sveiki, po šiokios tokios pertraukos šiandien vėl nersime į studijas. Ir, kitaip nei ankstesniais kartais, pradėsime nuo teksto.

***************

Vilniuje, kuris yra Lietuvos sostinė, staigmenos laukia už kiekvieno kampo. Maža to, vis dar nenustodmos mūsų stebinti, jos palipsniui, nors lėtai bet užtikrintai tampa beveik… paprasta kasdienybe.

Viena iš šio paradoksalaus reiškinio priežasčių – faktas, kad Vilniuje, kaip ir daugumoje pasaulio sostinių galioja savos taisyklės. O jas  jas į Gedimino prospektą arba prie autobusų stoties esančias gatves užklydusiam europiečiui perprasti dažnai būna itin sunku. Tuo įsitikinau ir aš pats ir keletas mano dar neišgarsėjusių, tačiau Vilniuje jau pabuvojusių draugų. Šiais įspūdžiais noriu ir pasidalinti.

Ar esate kada nors matę Vilniuje prositutę?

Nepaisant to, kad prostitucija Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje draudžiama, šios profesijos atstovių Vilniuje yra. Apie tai ne kartą buvuo rašoma didžiausioje šalies žiniasklaidoje. Ne kartą ir ne du. Įskaitant interneto tinklapį delfi.lt, kuriame dirba Šarūnas Černiauskas, Eglė Samoškaitė, ir kurio vyriausioji redaktorė yra Monika Garbačiauskaitė.

Todėl man yra pasisekę. Aš mačiau prostitutę vaikštant Vilniaus gatvėmis. Ten prie stoties.

Tai ir interneto puslapio delfi daryta prostitutės nuotrauka. Kaip matome, ji vaikščiojo gatvėmis ir fotografui tai pavyko užfiksuoti

Tai ir interneto puslapio delfi daryta prostitutės nuotrauka. Kaip matome, ji vaikščiojo gatvėmis ir fotografui tai pavyko užfiksuoti

Čia matote vieną iš retų atvejų, kai Monika Garbačiauskaitė buvo išėjusi į gatvę ir ten buvo užfiksuota

Čia matote vieną iš retų atvejų, kai Monika Garbačiauskaitė buvo išėjusi į gatvę ir ten buvo užfiksuota

Nežinau, ar ten kada nors pėsčia yra vaikščiojusi Monika Garbačiauskaitė, bet man buvo pasisekę ir antrą kartą – aš esu matęs,  kaip Monika Garbačiauskaitė eina gatve prie Seimo. Nežinau, ar vyriausioji redaktorė iš viso turėtų vaikščioti gatvėmis, tačiau Vilnius yra turistų mėgiama vieta ir todėl automobiliu čia visur privažiuosi, tad vaikščiojimas gatvėmis yra neišvengiamas. Ir prostitutėms, kurių, deja pasitaiko, ir Monikai Garbačiauskaitei, kuri irgi pasitaiko.

O ar esate girdėję, kad Lietuvoje knibždėte knibžda Rusijos agentų. Kurie nori, kad Lietuva įsijungtų į Rusijos Federacijo sudėtį, parduotų Gazpromui visus vamzdžius, atsisakytų pretenzijų į Baltijos jūroje esantį gintarą ir uždaryti visus mėsainių restoranus? Apie Rusijos kėslus rašė ir teberašo visa Lietuvos žiniasklaida. Įskaitant interento puslapį delfi.lt, kriam vadovauja, kaip jau minėta Monika Garbačiauskaitė, kuri kartais vaikšto Vilniaus gatvėmis, kuriomis taip pat kartais vaikšto prostitutės, nors joms ten vaikščioti negalima, o Monikai Garbačiauskaitei – galima.

Tai va, nors į Vilnių užklydusiam europiečiui perprasti yra ne viską lengva, bet Monika Garbačiauskaitė kartais su tais Kremliaus agentais bendrauja. Nes, kaip žinoma, vienas pagrindinių Kremliaus agentų Lietuvoje yra prieštaringai, skandalingai pagarsėjęs Viktoras Uspaskcih, kuris yra lyderis partijos, kuri taip pat dirba Krmeliui, nes apie tai sakė Dalia Grybauskaitė ir rašė interneto puslapiai, įskaitant delfi.lt, kuriam vadovauja Monika Garbačiauskaitė.

Nepaisant to, Monika Garbačiauskaitė meiliai šnekučiavosi su Viktoru Uspaskich ir tai buvo neišvengiamai užfiksuota.

Ta, raudonai apsirengusi yra delfių vyriausioji Monika Garbačiauskaitė. Tai aš spėju, kad tą naują komentavimo politiką sugalvojo ne ji, nes jai proti tam tikrai neužtektų.

Ta, raudonai apsirengusi yra delfių vyriausioji Monika Garbačiauskaitė. Pastebėkite, kaip meiliai ji šypsosi, nepaisant to, kad prieš ją stovi tkrų tikriausias Kremliaus agentas.

**************
Tai čia buvo tekstas.
Dabar palyginkite jį su tekstu pasirodžiui intereneto puslapyje delfi .lt, kuris vadinasi „Atokiose Azijos džiunglėse užfiksuotos vienuolių ir pusnuogių merginų maudynės“
Ir tada pabandykite atsakyti į klausimą:  ar viskas šiuose tekstuose gerai ir ar abu šiuos tekstus, įskaitant ir jų pavadinimus, galima vadinti žurnalisto darbo produktu.
Atsakymus galite rašyti komentaruose arba siųsti man e.paštu.
Iki kito karto.
(11 balsų, vidurkis: 3,55 iš 5)
Loading...