Mielas Algi, tikiu tamsta

Mielas Algi, tamsta labai klystate.

Aš tikiu, kad tamstai nesumokėjo.

Man, tiesą pasakius, net nekilo mintis, kad M.Adomėnas galėjo tamstai mokėti.

Jis puikiai žino, kam, kada ir už ką reikia mokėti.

Todėl kam jau kam, bet ne jam kalbėti apie „integrity“.

Bet, mielas Algi, tamsta taip pat puikiai žinote, kad jau seniai esate nevertas nė skatiko.

Todėl ir parsidavinėjate už dyką.

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • D.

  o kur ramanauskas padėjo savo išpuvusius dantis? :)

 • Pingback: Į pagalbą Tėvynės Sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams | Artūras Račas()

 • GIGA

  Gražiai adomėnas šneka,apie didelę,solidžią partiją su įvairiom nuomonėm,bet su vienu fokusu.Ok,o tai kur tas fokusas nusimušė Puteikiui,Stancikienei,Songailai,R.Kupčinskui,Patackui,galų gale Uokai ir t.t.? Kodėl anksčiau,dar prieš didžiosios partijos įkurimą taip liguistai bijojo disidentų (oficialų atsakymą žinau) ir jų niekada „nereabilitavo“? Partija gi už nuomonių įvairovę…Ar panašu,kad tie mano išvardinti žmonės gali Lietuvą rusams parduot? Manau ne,jie tik nuomonę turi,nuomonių įvairovę gerbiančioje partijoje (ar jos užribyje)

 • Auksinis kardas

  Kodėl anksčiau nematydavom tokių švelnių žvilgsnių? :-) Kur, o kur jie nugaruos, vos sumetus biuletenius…

 • adomas mantėnas

  Jau vien Adomėno kaklaraištis vertas atskiros temos. O šiaip naujojo Orbano gimimo Lietuvoje nebepaslėpsi ir po saldžiais „interviu“. Deja.

 • Fredis*

  GIGĄ drasko vidiniai prieštaravimai, todėl yra toks liūdnas.
  GIGA, įsiklausyk į Manto žodžius, partija priima į savo gerbėjų ratą labai platų spektrą žmonių. Algis savo teiginiais ir klausimais yra teisus – didesnė potencialių rinkėjų bazė yra tarp liberaliau nusiteikusių dešiniųjų, o ne taip vadinamų „klerikalų“, todėl tavo išvardintieji kažkaip savaime atsidūrė už borto. Bėda yra ta, kad Seime yra 20-40 vietų partiečiams, visi nesutilps, tačiau juk nedraudžiama aktyviai dalyvauti partiniame gyvenime ir balsuoti per rinkimus.

  • GIGA

   Be abejo,Fredi.Bėda yra kitur.Tie žmonės,kurie turi nuomonę ir ją sako iš to partiečių sąrašo Seime „futbolinami“,jie galėtų miegoti,kelt ranką laiku ir tame sąraše vieta atsirastų.Bet grįžkim prie bėdos – jei „išfutbolinus“ turinčius nuomonę,jie būtų pakeisti partijoje subarndintu jaunimu,būtų gražu ir logiškai paaiškinama,bet kaip į jų vietą stoja Stoma ar Žilinskas,tai tą gali argumentuoti tik Fredis

 • Fredis*

  Stomos ir Žilinsko atsiradimą frakcijoje labai paprasta paaiškinti – pateko į Seimą su kitais sąrašais, vėliau pasiprašė į frakciją jau būdami Seimo nariais. Kokia priežastis nepriimti?
  Prie nestabilios politinės situacijos Lietuvoje vienas labiausiai prisidedi, tu, GIGA ir į tave panašūs.
  Vyktų šalyje ramus, tęstinis, stabilus politinis veiksmas ir darbas, jeigu Seime pozicija-valdantieji (TS-LKD) su opozicija (LSDP) kas ketverius-aštuonerius metus keistųsi vietomis santykiu 70/50 (dvidešimt vietų liberalams, valstiečiams, žaliesiems, rėksniams, taip sakant – pliuralizmas). Penkiasdešimt Seimo narių nuolat būtų garantuoti savo darbo vieta ir jie taptų tikrais profesionalais.
  GIGA, pats sukuri nestabilią situaciją, pats ir rėki. Patariu galvoti galva, o ne vaizduoti primuštą Brisių, kurio niekas nesupranta ir neįvertina.

  • GIGA

   Priimti galima,bet iškelti aukščiau už tuos,kurie n metų savi,vien dėl vienos kadencijos,ir tai nepilnai,paramos,tai jau prostitucija.Manęs niekas nemuša,tai sunku atlikti:)

   • Fredis*

    GIGA, tau patinka A.Paleckis? Žinok, kad jūs esate panašūs kaip du vandens lašai, nes abiejų jūsų balsai keliaus į šiukšlių dėžę. Negi tau patinka būti žmogumi, kurio balso visai negirdėti, kuris yra apskritas nulis?

    • GIGA

     Fredi,mes esam išsiasiškinę kas man patinka.Aš turiu principus.Negaliu balsuot už tokios biografijos prezidentę,kaip Grybauskaitė,vien dėl to,kad dėl amžinos arogancijos,mano,Fredžio,partijos lyderiai amžinai užribyje,kai reikia Prezidentą rinkt.Tada „fredžiai“ pasitepa užpakalį vazelinu,pamiršta sapaliones apie koloboravimą su rusu,užsikemša ausis ir rėkia “ komunizmo dėstymas atgimimo laikotarpiu,prilygsta,tremtinių maldoms gyvuliniuose vagonuose“.Sunku,jums,kai viską už jus sugalvoja:(Bet gal prie Ramanausko-Adomėno atsigausit?

     • Fredis*

      Politika yra susikalbėjimo menas, kaip sako Mantas. Net ir su dėsčiusiais TSKP mokyklose. Tavo principai tave kartu su A.Paleckiu yra nustūmę į gyvenimo užribį, todėl tu esi nulis.

 • GIGA

  Nežin au,pagal ką tas gyvenymo užribis matuojamas – ačiū Dievui seniai už save atsakau,nereikia vadybininkauti šeštadieniais :(.Vidutinybės ir karjeroje vidutinybės,ir politikoje rankas kilnoja,kai lyderiai liepia.Fredi,tai apsispręskit,nesiblaškykit,TiT,Ozolas su Songaila ar A.Paleckis? :) Yra dar nepanaudotų resursų – Šustauskas,Vagnorius,Kuolis (kurio mitingais mėgaujatės),Čaplikas ar pvz. Ivanovas,Ramanausko snugį bedaužantis :( Sunku pačiam mčstyt,kai mišios dar toli,o partijios lyderiai tyli?

  • Fredis*

   Išvardinai visą užribį, kuriame maudaisi, vadinasi turi sugebėjimų identifikuoti terpę, kurioje tarpsti, pampsti, brinksti, džiūsti.
   Kuolys yra kitoks, čia kitas atvejis, jis yra šalia politikos, visuomeninis veikėjas.
   Ir žinok, kad žodis „resursai“ yra keičiamas į „išteklius“.

   • GIGA

    Man tai labai patinkanti frazė yra „politika susikalbėjimo menas’.Labai panašu,kai pagauta prostitutė sako,o ką man daryti,jei norisi valgyt.Politinės prostitutės,kai reikia ir su Viktoru susitaria ( raz -ne piderast.Atsiprašau),bet va kai bandai susitarti užsienio politikoje,tai tenka žaist golfą su modžahedais

 • Fredis*

  GIGA, į Paleckį panašus tik tuo, kad Jūsų abiejų balsai šiuose rinkimuose bus lygūs nuliui. Agituoti už Ozolą (Songailą), tai tas pats kas Antarktidoje auginti pakalnutes, todėl surimtėti reikėtų Tau, na, bet tačiau keistuolio su savo principais tikriausiai perauklėti per trumpą laikotarpį neįmanoma. Pailsėk ir atiduok savo balsą kam tik nori, man tas pats.

 • GIGA

  Aš neagituoju,Fredi,skirtingai nuo tavęs galiu šiandien nueit ir nusipirkt tiek Grand Turismo,tiek Panamerą.Dėl ko? Dėl to,kad visada atsakau už savo veiksmus,o ne einu su banda.O va pats čia agituoji,ne viename komentare nurodai kaip kam balsuoti.Ačiū Dievui nusimečiau Paleckio etiketės -kai klausiau kuo jis skiriasi nuo kitų n,tavo „balsų deginimo“ skalėje,paaiškėjo,kad nuo visų nesiskiria,bet skiriasi nuo Kuolio,nes jis nepartinis??? Liga progresavo.Tada lengva ranka buvau „nufutbolintas’ pas krikšionis demokratus -šiandien pakeičiau tiek partijų,kad net kokį Vareikį ar kitą ‘politinio susitarimo meistrą“ aplenkiau.Ir tik dėl to,kad paprieštaravau,užzomintam „vadybininkėliui“ niekada nieko gyvenyme nepasiekusiam savo proto ar pastangų dėka,besimeldžiam konkrečios partijos lyderiams,klebonui ar nepasiekiamam raudonam kabrioletui.Sunku Puteikiui ir R.Kupčinskui su tokia mase,užtat klęsti ranką pagal komandą greičiau keliantis, nei savo vardą prisimenantis Vidžiūnas,bažnytinę sąjungą teismuose naikinanti ir su Castellluci kovojanti Abramikienė,kyšius imantis,bet nepamirštantis pasidalinti partijoje Matūzas,ar tokie kaip Stoma su Žilinsku (daug ten „stomų“ ir tai net originalą violetiniams paskolinus)

 • Rytis I

  Adomėnas mokosi Python programavimo kalbos. O gal nejau sekretorė?