Meilės sala – tylu, net keista

…Meilės saloje gerai. Pirmiausia, čia neįtikėtinai tylu. Vakare kai praveri duris norėdamas parūkyti, net norėdamas nieko negali išgirsti. Kažkaip net keista, net šunys neloja, kaip pas mus Pylimėliuose…. Gal, sakau, Druskininkuose jie nepopuliarūs:)

Ir dabar beveik tylu, nors jau pats vidurdienis, o mes ką tik kavą išgėrėm… Ir vaizdas pro langą toks raminantis. Beržai, pušys, žalia ir dar žinai, kad kiek toliau, už skardžio Nemunas teka.

Būdamas čia jau ne pirmą kartą pagalvojau, kad į senatvę reikėtų dingti iš Vilniaus ir nusipirkti sodybą kur nors su tokiu pačiu vaizdu į nieką. Arba tiksliau – į viską…

Tada sau išgeri kavą, parūkai, kažkas šalia gali užsiimti joga, ir gyvenimas puikus.

Tiesa, kartais kaip čia kažkas patarinėjo reikėtų mobilaus interneto, bet Meilės saloje – net negalėjau patikėti – yra bevielis…:) Ir veikia.

Ir Druskininkai tokie visai draugiški. Na, gal išskyrus „Kolonadą“, kur nuėjus viskas kvepia žuvimi, o šefo sriubos nėra, nes ji būna tik šeštadienį ir sekmadienį:)

Ir padavėjai tu visai neįdomus, kol pats neprieini prie baro. O kai prieina, paaiškėja, kad alaus nėra. Nei „Balto“ nei „Guiness’o“, anei jokio…

Gerai jiems buvo, kai „Kolonada“ buvo viena iš trijų vietų, kur buvo galima nueiti.

Bet laikas bėga, o „Kolonada“, atrodo, ten ir pasiliko….

Gaila, bet toks gyvenimas. Nespėji į traukinį ir jis nuvažiuoja. „Kolonada“ aiškiai nespėjo.

O štai „Sicilia“ panašu spėjo. Bandėme ir pakeliui į „Kolonadą“ ir pakeliui iš jos. Vietų nėra… Palauksim kol baigsis savaitgalis arba rezervuosim šiandienai po seansų gydyklose, kur visokios pirtys, masažai ir šveitimai:)

Juk atostogos…:)

Ir vaizdas pro langą toks raminantis raminantis.

O vyno dar liko. Ir malkų dar yra.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...