Meilės sala – tylu, net keista

…Meilės saloje gerai. Pirmiausia, čia neįtikėtinai tylu. Vakare kai praveri duris norėdamas parūkyti, net norėdamas nieko negali išgirsti. Kažkaip net keista, net šunys neloja, kaip pas mus Pylimėliuose…. Gal, sakau, Druskininkuose jie nepopuliarūs:)

Ir dabar beveik tylu, nors jau pats vidurdienis, o mes ką tik kavą išgėrėm… Ir vaizdas pro langą toks raminantis. Beržai, pušys, žalia ir dar žinai, kad kiek toliau, už skardžio Nemunas teka.

Būdamas čia jau ne pirmą kartą pagalvojau, kad į senatvę reikėtų dingti iš Vilniaus ir nusipirkti sodybą kur nors su tokiu pačiu vaizdu į nieką. Arba tiksliau – į viską…

Tada sau išgeri kavą, parūkai, kažkas šalia gali užsiimti joga, ir gyvenimas puikus.

Tiesa, kartais kaip čia kažkas patarinėjo reikėtų mobilaus interneto, bet Meilės saloje – net negalėjau patikėti – yra bevielis…:) Ir veikia.

Ir Druskininkai tokie visai draugiški. Na, gal išskyrus „Kolonadą“, kur nuėjus viskas kvepia žuvimi, o šefo sriubos nėra, nes ji būna tik šeštadienį ir sekmadienį:)

Ir padavėjai tu visai neįdomus, kol pats neprieini prie baro. O kai prieina, paaiškėja, kad alaus nėra. Nei „Balto“ nei „Guiness’o“, anei jokio…

Gerai jiems buvo, kai „Kolonada“ buvo viena iš trijų vietų, kur buvo galima nueiti.

Bet laikas bėga, o „Kolonada“, atrodo, ten ir pasiliko….

Gaila, bet toks gyvenimas. Nespėji į traukinį ir jis nuvažiuoja. „Kolonada“ aiškiai nespėjo.

O štai „Sicilia“ panašu spėjo. Bandėme ir pakeliui į „Kolonadą“ ir pakeliui iš jos. Vietų nėra… Palauksim kol baigsis savaitgalis arba rezervuosim šiandienai po seansų gydyklose, kur visokios pirtys, masažai ir šveitimai:)

Juk atostogos…:)

Ir vaizdas pro langą toks raminantis raminantis.

O vyno dar liko. Ir malkų dar yra.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Lepota… :) aciu diev siandie ne pirmadienis, a tai perskaites butum pilnas nevilties, kad pats darbe esi, o ne meiles saloj … ramaus poilsio :)

 • Artūrai, pamirškite Kolonadą, pamirškite Siciliją, nes Druskininkuose yra daugiau gerų vietų pasedėti ir skaniai pavalgyti.

  „Pušyne“ geras maistas ir tikrai nuoširdus aptarnavimas. Po antro apsilankymo priimdavo kaip senus pažįstamus, pasirūpindavo vaiku. „Dangaus skliautuose“ skanu kaip namie. Ir nors barmeno/padavėjo orientacija gali trikdyti, bet apetito tikrai negadina. „Violetoje“ jauku, duoda daug, skaniai ir kainos geros. Aptarnavimas lėčiausias iš išvardintų, bet vietiek nesijauti užmirštas ir nereikalingas.

  P.S. Lapkričio pradžioje Druskininkuose praleidome nuostabiai ramią savaitę. Jūsų sugebėjimas puikiai perteikti nuotaiką ir supančią aplinką trumpam sugražino ramybę mano išbalansuotai savijautai. Už tai Jums Ačiū.

 • Anonimas

  Ant kampo prie aikštės, kur bažnyčia, smagi picerija, pavadinimo neprisiminsiu. O šiaip jau Druskininkai tikrai dabar viena puikių vietelių, gal tik gamtai šiuo metu atsitraukus to gyvybingumo gali pritrūkti. Vien gėlynai ten ko verti.

  O ir tai, tereikia akilesnio žvilgsnio įvertinti ir tokį metą… Mažiau kompiuterių, mažiau rūkymo, jei jau atostogos :-)

 • Mielas Muchio, ačiū už pasiūlymus. „Pušyne“ jau buvome ir buvo visai gerai. „Dangaus skliautuose“ dar ne, nors vakar buvo kilusi mintis nueiti pasiklausyti „69 danguje“…:) „Violeta“ – dar pagalvosime.

  Bet šiandien po gydyklų apsilankėmė „Sicilijoje“. Na, tiesiog puiku: aptarnavimas – labai gerai, maistas nuostabus, o migdolų kremas su karštomis vyšniomis desertui… reikia pabandyti pačiam:)

  Auksiniam kardui – būent „Sicilija“ ir yra smagi picerija ant kampo prie aikštės, kur bažnyčia:)

  Man čia patinka. Ir ne tik man:)

 • Anonimas

  nustebau, pamates Meiles salos kainas:) is pradziu galvojau, kad cia parai tiek… paasirodo 5 paras uz 200 lt gali but

  Specialus pasiūlymas:
  Dvivietis numeris nuo pirmadienio iki penktadienio tik 200Lt.
  Keturvietis numeris nuo pirmadienio iki penktadienio tik 400Lt.
  Liukso numeris 2 asmenims nuo pirmadienio iki penktadienio tik 400Lt.
  Atskiras namelis nuo pirmadienio iki penktadienio tik 500Lt.

 • Anonimas

  Na va, dabar pono Račo blogas jau visai neblogas. Puiku skaityti, kaip atostogauja ir atsistato jėgas kurias prarado per savo kūrybą ir skubėdamas visur pareikšti savo nuomonę. Pailsėjęs vėl kūryba o ne žurnalistika galima bus užsiimti. O kad provincijoje tylų ir net keista kad net savo nuomonės negirdi, tai gal sukels mintis, kad nuomonė Vilniuje ir nuomonė tyliame Lietuvos kampelyje kitaip girdimos ar visai negirdimos. Tai ir aš prisidedu prie linkėjimu pailsėti nuo savo nuomonės ir įsiklausyti kitų, kitokios, ne Vilniuje pareikštos nuomonės .

 • Anonimas

  Tikrai nebrangu. O naktį nebūna nešalta tuose namukuose? Nepanašu, kad sienos būtų šaliui nepralaidžios.

 • Verslininkui: juokaujate gal… Vaikštome trumpom rankovėm, nes krosnelė taip užšildo… O miegamajame visą dieną atidarę langą laikome, kad miegoti butų geriau… Ir būna:)

 • Anonimas

  Tai štai kur ta oazė, krizių blaškomam okeane :)

 • Anonimas

  Ačiū už informaciją. Būtinai reiks apsilankyti. Gaila, kad Jūsų tuo metu greičiausiai nesutiksiu. O būtų visai įdomu gyvai pabendrauti.