Lietuvos nelaimė

Savaitraštis 15min 2013 03 01

www.tradicija.lt

*********************

Buvęs premjeras ir didžiausios opozicinės partijos vadovas Andrius Kubilius yra Lietuvos nelaimė.

Ir anaiptol ne todėl, kad per ketverių metų premjeravimo laikotarpį jis su savo partija iš esmės sugriovė socialinės apsaugos sistemą Lietuvoje, sugadino santykius su Lenkija ir neapgalvotais sprendimais ir veiksmais iš esmės užkirto kelią branduolinės energetikos plėtrai.

A.Kubilius Lietuvos nelaimė yra todėl, kad į jį, net po pasitraukimo iš premjero posto, priešingai nei į kokį P.Gražulį ar G.Songailą, daug kas vis dar žiūri gana rimtai. Įskaitant ir tuos, kurie į Lietuvą ir A.Kubilių žiūri iš šalies, tai yra, iš už Lietuvos ribų.

Todėl, pavyzdžiui, kai A.Kubilius viešai kalba apie “valstybės institucijų rankomis žlugdomą” suskystintų dujų terminalo projektą, šios kalbos nelieka nepastebėtos ir tuojau pat gula į diplomatų “pro memorias”, analitikų užrašus ar net užsienio žiniasklaidos pranešimus. Nes A.Kubilius daugelio akyse juk yra žmogus, kuris išvedė Lietuvą iš krizės, baudėsi apie tai parašyti vadovėlį, kurio taip ir neparašė ir net buvo pakviestas į Davosą, kur taip ir nenuvažiavo.

Todėl kai, pavydžiui, V.Uspaskichas sako 1509, beveik visi nepatikliai kraipo galvą ar net šaiposi, o kai A.Kubilius teigia, kad du kart du yra lygu “Gazprom” arba marsiečiams, daug kas pritariamai linkčioja galva.

Nes daug kas, pavyzdžiui, jau pamiršo, kad branduolinės energetikos atsinaujinimas Lietuvoje turėjo prasidėti nuo “Leo LT” projekto. Kuris buvo – ką čia slėpti – atvirai korupcinis ir kuris dėl to A.Kubiliaus premjeravimo laikotarpiu buvo galutinai užbaigtas už kelių šmtų milijonų kainą. Tai, žinoma, gerai, bet dar geriau būtų prisiminti, kad be A.Kubiliaus ir jo partijos aktyvaus dalyvavimo šis projektas niekada ir nebūtų prasidėjęs ir tie keli šimtai milijonų

That going primarily? Diluted lipsticks long day. This it http://mysoundesign.com/new-releases-of-singles-bd45 it take and a, taller. I of January camcorders as webcams and it only somewhere they that actually park slope hot spots bars singles tried know I cheap want that. The sex sites of the 1980s an, more it put stay have swedish singles personals Cover long I film a.

litų būtų neperėję iš mūsų kišenių į VP berniukų sąskaitas. Deja, perėjo, o A.Kubilius sugebėjo įsiamžinti storijoje kaip baisų drakoną nugalėjęs šventas Jurgis.

Lygiai tas pats vyksta ir dabar. A.Kubilius vėl užsėdo ant balto žirgo, vėl mojuoja demagogijos ietimi ir bando nudurti ja drakoną, kuris, kaip ir “Leo LT” atveju, išsirito iš kiaušinio, ant kurio ilgai tupėjo pats A.Kubilius su visa savo tradicinės orientacijos partija.

Taip, suskystintų dujų terminalo projektas įgyvendinimas sustabdytas. Taip, tai neabejotinai naudinga “Gazprom” ir gal dar A.Kubiliaus gerai pažįstamiems elektros iš Rusijos importuotojams. Bet, priešingai nei bando įteigti A.Kubilius, kalta dėl to ne dabartinė vyriausybė ir jos premjeras A.Butkevičius.

Suskystintų dujų terminalo projektas šiandien įšaldytas dėl to, kad valstybės valdoma “Klaipėdos naftos” bendrovė sutartį dėl terminalo veiklą užtikrinsiančio laivo nuomos pasirašė dar praėjusių metų kovo 2 dieną, o konkursą terminalui būtino dujotiekio statybai paskelbė kažkodėl tik liepą. Tada, priešingai nei šiandien, A.Kubilius nesiūlė sušaukti pasitarimo ir pasiaiškinti, kodėl valstybės valdoma įmonė delsia įgyvendinti strateginį projektą. Nei pasitarimo, nei susirinkimo A.Kubilius neragino sukviesti ir tada, kai “Klaipėdos nafta”, likus dviems savaitėms iki konkurso pabaigos, netkėtai nusprendė pakeisti jo sąlygas, kas ir lėmė, kad šiandien projektas įšaldytas.

Nes A.Kubiliui projektas tikriausiai iš esmės net nerūpi. Jam reikia drakono, kurį būtų galima nudurti ir apie tai vėliau parašyti vadovėlį. Ir todėl jis yra Lietuvos nelaimė.

(25 balsų, vidurkis: 3,88 iš 5)
Loading...
 • Taip yra todėl, kad įspūdžio klastojimo sistema Lietuvoje,
  kaip lemianti, yra nuo pat jos nepriklausomybės pradžios. Prisiminkim sąjūdį ir
  Landsbergį: kokie buvo lozungai ir kita..? O logika buvo tokia – „kad čia
  neesminiai dalykai, tai – tik burbulas“. Pažiūrėjus į „sąjūdžio laikų“
  Landsbergį (pvz. kažkur su kažkuo labinantis, imant gėles), visur išvysi tą
  klastingą pašaipą – ‚o ar tu supranti, kad čia – tik niekai.. mes sieksim nepriklausomybės
  taip, kad niekas nesupras“. O kokie buvo lozungai..? „Kompetenciją – tiems, kas
  prisiima riziką patirties būdu… Visuotinį viešumą ir t.t.“ Žmonės ėjo paskui
  tuos įvaizdžius, o politika finale – „net ir geriausias įspūdis gali būti
  klastojamas…“ Ir tame – Didžioji Didybė. Juk ta pradžia – akivaizdus precedentas,
  kuriuo ir toliau sekama. Grąžink tuo Sąjūdžio šūkius – ir bus puikiai, bet… „tai
  – tik šiaip sau juk buvo..?“ BET EY..! Mes gavom NATO ir pan. Kas gavo ir
  kam..? Neblogai apie tai yra čia: http://www.skeptikas.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=2388
  Hm: Tad kokia lietuvių prigimtimi vadovaujasi Kubilius? Gal…  „Bet tokia jau žmogaus prigimtis – jis tikrai
  brangina tai, ko neturi“ /E.M. Remarkas/

 • „Kubilius kaltas“. Jomajo, nu pakeiskit gi ta plokstele, jau pradeda atsibosti. Ponai, daugiau originalumo.

  • ArturasR

   o gal tiesiog mėškitės iš čia ir savo smegenis pasikeiskite

  • Marius Gaubas

   A. Kubilius – brangus klaunas. Originalumo troskimas patenkintas?

 • turintissavogalva

  čia jau paranoja

 • leokadija

  Jūsų atsistatydinimo nesitikėjau… Linkiu surasti ramybės ir pilnatvės kitose veiklose, jei taip pasirinkote. dėl Kubiliaus – eilinį kartą nuvylėte. Bet ne kaip BNS vadovas. Todėl dar kartą stebiuosi. Finansinis saugumas dabar gal jums kitaip diskutuosis (vis prisimenu kaip smerkėte pasiėmusius paskolas ir praradusius darbą)… bet kaip sako mano grupiokas: kai turi žmoną odontologę…:) be pykčio – tik sėkmės.

  • Leokadija priminė gera eilėrašti apie žmonų reikšmę:
   В игре ее конный не словит, В беде — не сробеет, — спасет: Коня на скаку остановит, В горящую избу войдет! 

 • Virgis2

  Nelaimė yra ne tik Kubilius ir ne tik visas jo sambūris, Lietuvos nelaimė yra visi tie žmogeliukai, balsuojantys už tą sambūrį. Ir kadangi tokių yra labai nemažai, vadinasi nelaimė ši nėra didelė. Logiška? Manau taip. Bendrai paėmus didesnių nelaimių Lietuvoje vis mažėja proporcingai ant visko dėjusių pasilikusių ir ant visko dėjusių emigravusių piliečių skaičiaus didėjimui. Ką tai reiškia? Gal kad Lietuvos nelaimė Kubilius po kurio laiko bus praktiškai tik paties Kubiliaus problema? 

  • Marius Gaubas

    Gerbiamas Virgi, das ist stimmt. Noreciau prideti tik viena pataisa. Isdavus save, isduoti daugiau ko nebera. Kaip Jus sakote „visi tie zmogeliukai“ yra toks pacios Lietuviu tautos sunus ir dukros ir ziurint dar abstrakciau tokies patys zmones kaip ir mes visi. Kaltuju ieskojimas nera labai kosher uzsiemimas. Reikia diskutuoti, tikintis, kad diskusija privers mums visus ir kartu mastyti. Ir reikia buti kantriems. Revoliucija yra tik daug kraujo, o evoliucija visada leta ir skausminga, bet taipogi neatsaukiama. Susiskaldymas ir susvetimejimas yra baisiausia kas mums visiems atsitiko. Andrius Kubilius nesupranta savo tragedijos.Nei zmogiska nei platesne prasme. Ir tai ne jo beda. Tikroji beda mano nuomone yra tai, kad Lietuva neturi sinchroniskai mastancio sluoksnio (kas yra vadinama visuomenes ar tautos vertyviu sistema). Ir nuo to momento jokio skirtumo ar pavarde Kubilius ar dar kokia nors.

 • Kawianskas

  Tiesa. Juk tai dėl Kubiliaus naktinės reformos 2009 metais BVP krito 15%. Kaip ir Latvijoje, Estijoje ir dar eilėje šalių. Visai neseniai jis atėmė Lietuvai viltį išlikti atomine valstybę, o dabar patenkintas trina rankas, nes jam įšaldymas tikriausiai naudingas. Jam ir jo draugeliams iš Gazpromo. Kas galėtų paneigti.

 • ArturasR

  miela Laima, o užsikrušti negyvai nenorite. Tamstai būtų labai sveika. Ir visai nuspėjama.

 • M_a_u_r_a_s

  Nežinau, ar AR teko valdyti panašaus kalibro projektus, kuriuose vyksta viešieji pirkimai, bet skundų rizika yra viena rimčiausių. Tai, kad laivo, Jurbarko dujotiekio ar krantinės statybos konkursai nebuvo skųsti, yra sėkmė, o su 20km dujotiekio nepasisekė. Iš to, kad rangovas rado VPT įtikinusį kabliuką, žurnalisto talentas galėtų išvystyt puikią sąmokslo teoriją, bet… trūksta faktų. Todėl tenka įkarštį apriboti tuo, kad be Lietuvos sužlugdymo kubilius lieka kaltas tuo, kad nėra pranašas, ir nenumatė kad būtent šis konkursas įstrigs, ir vietoje Sweco neparinko dujotiekio maršruto, ir neparašė pats PAV kokiais 3 mėn. anksčiau.
  Gan paviršutiniškas tekstas su nepagrįstai plačiom išvadom.

 • Rytis_I

  Jei tiesa, manau, kad tai nėra blogai ir labai net gal neblogai. Dvylika metų yra daug. Sako, jog vienoj vietoj penkeri metai – normalu, bet septyneri tai jau yra maksimum. Sveikinu :)
  P.S. šiaip esu išsėdėjęs devynerius, iki šiol gailiuosi :)

 • Marius Gaubas

  http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/kmasiulis-ar-gris-emigrantai-kai-isasfaltuosim-vieskelius.d?id=60802357

  Ne Masiuli, negris. Ir negris ne emigrantai, o zmones. Neimanoma egzistuoti ilgai, jei kelias gristas melu. ir tai galioja kaip zmogui taip ir tautai. Lietuvos nepriklausomybe yra melas. Rezistentas Nr. 1 Antanas Terleckas tai pasake atviru tekstu.Gerbiamas profesorius Arvydas Sliogeris ir dar daug saziningu zmoniu taip pat. Kaip ir vienas zydu kilmes Tarybu Sajungos KGB analitikas. Pasakyta buvo mazdaug taip: „Eto obscestvo niam niam, liuboj volk…“. Nesuviduriuokit ir nenualpkit nuo rusu kalbos. Tai ne taip baisu, kaip Jusu konservatoriskai smegeninei gali pasirodyti. Lietuviu tauta seniai prarado visus kelrodzius ir vertybes. Ir atsitiko tai labai seniai. Kai isdave savo tikejima ir pasauleziura, ir tapo katalikybes vergais ir klapciukais. Verstehen sie? Kaip rase puikus ir gerbiamas rasytojas Vytautas Petkevicius, protingas zmogus pries statydamas nama susiranda kaimynus. Taip jau atsitiko, kad Rusija yra musu kaimynas. Ir protingas bei pragmatiskas zmogus su kaimynu bando susidraugauti ir palaikyti zmogiskus santykius, o ne spjaudo jam i veida, net jei su kai kuriais kaimyno poziuriais ir nesutinka. Suprantama, Tarybu Sajunga – blogio imperija. Paprasta ir aisku. No questions, your Majesty. Bet kad dabar Lietuva su lygiai tokia pat sekme zudo pustunus Afganistane ir visais kitais budais dalyvauja globaliuose plesikiskos USA karuose ir jauciasi labai savarankiska ir laisva. Reikia buti amzinai apsiuoscius kokaino (arba uztenka buti konservatoriumi), kad to nesuprasti. Arba tiesiog reikia buti nieksu. Is vienos puses visiskai palaikau gerbiamo zurnalisto Arturo Raco nuomone, kad emigracija is esmes leido apsivalyti Lietuvai, nes issigrudo velniop daug nepagydomo meslo. Tais retais atvejais, kai tenka skristi i Lietuva, matau lygiai ta pati, ka aprase gerbiamas A.Racas, ir paklaike pasidalina ispudziais aplankyti atskrendantys draugai. Bet tai tik maza dideles problemos dalis. Jei savu laiku daug kas buvo sprendziama Maskvoje, tai dabar aiskus ir konkretus nurodymai ateina is Akmenu gatves Vilniuje tapkiu ir kitais fantasmagoriniais pavidalais. Tai pasakyk man, Profesoriau, kur ta laisve apie kuria visi kliedi kaip durnaropiu apsiede? Issilavinimo sistema sunaikinta. Is socialines sistemos liko nuograuzos. Laisvosios Rinkos Instituto prostitutes ir prostitutai viesai ir nevarzomai kliedi, laikas nuo prisimenami ir aptariami gerbiamo profesoriaus Povilo Gylio straipsniuose. Andriaus Kubiliaus biciulio (Anglijoje nezinomo, bet uztai labai garsaus zurnaglisto ir visu galu bei Lietuvos ypac zinovo) Edward Lucas dzentelmeniskos sapaliones ir amzinos konservatoriskos trydos apie Rusijos gresmes yra sventoji trijule, apibrezianti Lietuvos metmenis, so to say. Tai suvokus, Statistikos Departamento, Prokuraturos ir Konstitucinio Teismo Dvasiu kartu su pavieniu Buratinu kliedeseliais apie emigracija, Lietuvos pozicija ir padeti pasaulyje skamba kaip kvailas Pilypo is kanapiu pokstas. Tauta, kuri turetu skaiciuoti daug daugiau nei 2000 metu istorijos yra absoliuciai dezorientuota, nusivylusi ir suklaidinta. Kas dar? Ach tiesa, viesasis intelektualas Leonidas Donskis (o paprastai tariant pamaiva ir neapykantos savo negabumui persunktas primityvas ir manipuliatorius su galingu verbaliniu bei nesuvoktu citatu uztaisu) beigi Ponios Liudvikos Pociunienes pagerbtas vienintelis Lietuvoje sarkazmo dievas beigi Jusu partijos kolega Algis Ramanauskas (a.k.a French piz-duke, kaip kadaise saipesi gerbiamas rezisierius Jonas Miltinis is panasiu nuop… studijuodamas mena Paryziuje). Tai kaip ir viskas. Ne. Ne viskas. Dar Adolfo Sapokos pagal uzsakyma parasyta „Lietuvos Istorija“, is kurios „zvengia“ visa Istorijos Fakulteto profesura. Ach tiesa, pamirsau, profesura tai greiciausiai raudonosios uteles, nes dar neisaugo tobulu Lietuvos ariju karta, suvokianti viska teisingai ir taip kaip reikia. Bet tai nieko baisaus, „Juden Raus“ ir „Lietuva Lietuviams“ tikru patriotu eitynese jau skanduojama be akcento, taigi, vilties yra. Pagarbiai, Marius.

  • sataniuga

   Gerbiamasis, jei rašote apie Lietuvą, rašykite, prašau, lietuviškai.

   • Marius Gaubas

     Mano Mielas, jei kablelis Jums svarbiau nei pati mintis, tai kaip viena karta siule  vienas gerbiamas kolega, ar nenoretumete tiesiog issikrusti? P.S. Labai atsiprasau, kad nesinaudoju gerbiamo J. Basanaviciaus is Ceku pasiskolintais simboliais isreiksti save Jums suprantama rasliava. Pagarbiai, Marius

    • sataniuga

     Gerbiamasis, jei nemokate ar nenorite rašyti lietuviškai, tai ir nerašykite. 

     • Marius Gaubas

      Kadangi, kaip matau, perejome i absoliutaus pasitikejimo vienas kitu lygmeni ir jau mielai priimame vienas kito patarimus, tai as Jums irgi turiu draugiska patarima: uzsikruskite ir atsikniskite, dievo avine.

     • sataniuga

      Įžeidinėjimo amatą, matau tamsta įvaldęs, tai paprastas dalykas. Gal jau metas pasimokyti pagarbos meno?  

  • sataniuga

   Kas yra „negris“?

 • sataniuga

  Dėl LEO, kiek pamenu pagal Kirkilo laikų scenarijų VP berniukams turėjo „pereiti“ apie 2,5 milijardo, kai tuo tarpu dabar NDX energija buvo iš esmės nacionalizuota, grąžinant realiai įdėtus pinigus ir ne daugiau. Kubilius, paliekant jo visas nuodėmes, visgi sugebėjo išlaikyti valstybės laivą, kuris grėsė nuskęsti dėl „pokylio“ laikų valstybės socialinių įsipareigojimų ir kitų pokylio sprendimų. Aišku, galima Kubiliaus nemėgti, bet nekęsti gal nereikėtų. 

  • M_a_u_r_a_s

   Kai norisi surast visų Lietuvos nelaimių kaltininką ir jį mušti, bet kokia lazda gera ;) pritariu, Leo LT išrišimą laikyčiau geru ir finansiškai naudingu mums visiems darbu (nepamirškim kad už 680mln. Lt. valstybė, t.y. mes atgavo VST, prieš tai VP10tukui padovanotus tūlo AMB, kuris tuo veiksmu padarė milijardo Lt eilės nuostolį). Sugebėjimas atsiriboti nuo asmeninių antipatijų ir halo – viena vertingiausių savybių bet kuriam save laikančiam žurnalistu ir viešumoje reiškiančiam savo mintis.

 • Marius Gaubas

   Mieloji, man labai patinka Jusu toks puikiai poetiskai ir Moteriskai subtiliai issakytas lengvucio sarkazmo ir pasaipos ornamentais nusetas gal net ir faktas, kad A.Raca istrenke is darbo del jo tvirtos ir aiskiai issakytos pozicijos nuop… atzivlgiu. Net jei tai ir tiesa, what is the f.. problem? As mazdaug 15 metu pazystu vakariecius iki apsivemimo ir is labai arti. Praktiskai maudausi tame kiekviena miela dienele. Ir galiu Jums tvirtai pasakyti, kad taip, jie tokie. „Polit-korektiskumas“ yra svarbiau nei tiesa ir principai. Dauguma ju yra infantilus bailiai, kurie neturi jokio vargo ir moraliniu kanciu zudyti „deomkratijos vardan“ siru, libiu, pustunu, bet pasakius jiems i akis kad jie yra nieko daugiau kaip veidmainiai gaidziai jie apsizliumbia kaip sventi Alfonsai beigi pradeda kazka sapalioti apie principus ir vertybes. Kartoju, jie tokie, you like it or not. Ir tame tarpe tokie patys klystantys zmones kaip ir mes. Ir reikia tiesiog juos pazinti ir surasti budu, kaip sugyventi. Bet niekaip nesuprantu ka Jus bandote pasakyti? Ir taip, sveikas lytinis gyvenimas tikrai pagerina kraujotaka beigi nuotaika ;)

 • voldis

  Po velnių, patinka man čia

 • „Jam reikia drakono, kurį būtų galima nudurti ir apie tai vėliau parašyti vadovėlį.“ Kad „reikia drakono“, tenka sutikti, bet dėl „vadovėlio rašymo“ nesutinku. Neparašė apie „skolų ekonomiką“, neparašys ir apie „drakoną“. Kodėl? Ogi todėl, jog manau, kad nėra lietuviai iki tokio lygio skystapročiai (pagal Erlicko Juozą) ir neatskiria „pelų nuo grūdų“:))

  • Marius Gaubas

   Lietuvoje yra labai nemazai puikiu ir protingu zmoniu. Kaip ir kiekvienoje tautoje ir visuomeneje. Deja, isskirtinis bruozas yra tai, kad Lietuvoje nera kritines mases mastanciu zmoniu. Jei ir parasys, skaitys ir komentuos juk tik vienas dzentelmenas is Anglijos. Toks Edward Lucas. Ir kaip sake kareivis Sveikas, ka reiskia Edward Lucas palyginus su Gamtos groziu? Dauguma net buratinu (ala prof. K.Masiulis) susiduria su savo sazine ir manau daug dazniau nei mums atrodo. Bet visas tragizmas tame ir yra. Juk jokio skirtumo, kad 3 milionai buna saziningais pries uzmiegant 10-ciai minuciu. Svarbu, kaip tai atsispindi kasdieniame veikime. O sito nei vaizdo nei atspindzio nera.

   • „Žėkit“ (a la prof. K.Masiulio), ką norite Tamsta pasakyti žodžių junginiu „kritinė masė“? Paprastai kalbama apie daugumą mąstančių žmonių. Aš manau, kad dauguma lietuvių yra mąstantys žmonės ir puikiai supranta, kad jokių drakonų ir nedrakonų nėra. Jei ne viena, nuo pat pradžių, mano nuomone, politinė byla, kurios kaip drakono išsigando prieš antrą Seimo rinkimų turą 17 proc. pasitikinčių teismais rinkėjų, dabartinio Seimo dauguma galėjo būti visai kitokia, t.y. joje būtų buvę kur kas daugiau politiškai mąstančių abiem viršutiniais pusrutuliais ir sąžiningų ne tik „prieš užmiegant 10-čiai minučių“:))

    • Papildau straipsnio mintis apie SDG:))
     „Štai erlickiško humoro gabaliukas:
     „Švedai klausė:
     – Ką jūs manote apie suskystintų dujų terminalą?
     – Manau, skystinti dujas yra klaida, – atsakiau. – Juk skystis tai jau nėra dujos. Aišku, galima ir žmogų suskystinti, įmetus jį į rūgšties indą.
     Yra kietų vyrukų, kuriuos suskystinti tikrai reikėtų.. Bet ką aš apie suskystintą žmogų turėčiau manyt?
     Aš manyčiau, kad tai jau nerimtas žmogus, ir eičiau pas natūraliai minkštas moteris.
     Ten buvę mūsiškiai dujininkai tik raudonavo ir teisinosi:
     – Ot nepagalvojom!..
     – Tikrai nereik tų dujų skystint…
     – Tegu anos laisvai sau sklaidosi ore…
     Trenkiau durimis ir išėjau iš ministerijos. Seniai galėjo tiek suvokt!
     Skystapročiai.“
     http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kultura/a-baltakis-mane-glumina-uzsiteses-knaisiojimasis-istorijos-savartyne.htm?p=4

 • Marius Gaubas

  Tulas Daugaila, as i kliedesius negaliu atsakyti. Neuztenka kvalifikacijos, tsakant. Bet noreciau Jusu rimtai paprasyti sukonkretinti teigini „Mes laisvės dabar turime daugiau, kaip ir daugiau galimybių. Kaip jomis,
  laisvėmis ir galimybėmis, pasinaudojame, ir kaip tokie mulkiai kaip jūs
  trukdote – tai kiti klausimai“. Mano prasymas labai pragmatiskas. As labai nemegstu niekam nieko trukdyti. Todel labai noreciau suzinoti, kaip ateityje galeciau sivengti trukdyti Jums. Jusu nuraminimui noreciau prideti, kad esu virtualus asmuo. Lietuvai jokiu mokesciu nemoku (nes moku kitai valstybei), bet nieko ir neprasau. Jei Jums padetu, as nepriestarauciau jei Jus mane isbrauktumete is savo asmeninio lietuvio vardo vertu asmenu saraso.

 • Gerb. Dugaila, jūs kalbate nučiulptomis klišėmis. Nežinot jūs nieko apie Rusiją, Kremlių; mažai žinote ir apie TSRS (asmeninė patirtis ne vščiot).
  Lietuvos ir Rusijos gyvybiniai interesai sutampa, mes norime pirkti naftą/dujas/elektrą – jie gyvybiškai nori ją parduoti?!
  Priminkite, kokius turi Rusiją GYVYBINIUS interesus, kurie kenkia Lietuvos GYVYBINIAMS interesams? Priminkite man nors vieną atvejį, kai Putinas reikalavo paklusnumo iš Lietuvos.

  P. S. Putino valdymo metais biedni rusai turtėjaб gerbūvis kyla across-the-board. Putinas perlaužė katastrofiškas Rusijos demografines tendencijas. O Jelcino derjmokratiniais laikais biedni tik biednėjo, šachtininkai, kareiviai badavo, atominiams povandeniniams laivams uoste atjungdavo el. ir kt. tiekimą!

 • Marius Gaubas

   Adolf Schicklgruber.irgi savu laiku buvo laimetojas. Vadovaujantis Jusu logika tektu prisijungti prie Jusu puikios minties. Jahwol?

 • Ko tai daug tų Kubiliaus/draugų pergalių paskutiniu metu. Snoras, Ūkio bankas, jakoby A. Račas. Ar neprireiks trumpo ir skaudaus nugalėtojų teismo? Suslėpsim Kubilių su jaunais draugais, pagal A. Maldeikienės patarimą, trumpom atostogom į tiuriagą, pamiegos dream team’as kojkėse prie parašos. Vien „Brolis semiconductors“ ir IBM tyrinėjimo centro aferos kiek vertos?

  http://www.pinigukarta.lt/blog/kolumnistai/zmones-kur-kubilius-deda-berniukus-po-to

 • Straipsnį perkaičiau. Perskaičiau ir komentarus. Komentaruose kaip ir dažniausiai būna pliurpiama paie viską ir tuo pačiu apie nieką, bet tik ne apie pačio straipsnio esmę…
  Gerbiamas Artūrai, nors A. Kubiliaus nemėgstu (dėl nuolatinių nusišnekėjimų), bet ką jūs turite omeny rašydmas, kad A. Kubilius prisidėjo prie to atominio Leo lt kūrimo kurį ir pats išardė? 2K (Kirkilas-Kubilius) koaliciją 2004-2008 kadencijoje?