Atviras laiškas ISM akademinei bendruomenei

Laba diena, gerbiamas ISM Rektoriau ir gerbiami ISM dėstytojai,

Vienas iš mano sūnų – Povilas – baigė Jūsų Universitetą ir per tą laiką, kol jis studijavo, labai džiaugiausi, kad jis mokosi būtent Jūsų Universitete. Tiesą pasakius, džiaugiuosi iki šiol, nes studijos ISM neabejotinai prisidėjo prie jo sėkmės ir sėkmingo darbo šiandien.

Neabejoju, kad taip pat džiaugiasi ir džiaugsis ir kitų Jūsų studentų tėvai, nes ISM yra Universitetas, jaučiantis atsakomybę už studijų kokybę ir turintis vertybes.

Neabejoju, kad Jūsų interneto puslapyje skelbiamos vertybės nėra vien tušti žodžiai ir kad jūs tikrai esate socialiai atsakinga organizacija, kurioje sprendimai sprendimai etiški ir kuri, kaip jūs patys skelbiate, „tarnauja visuomenės pažangai.“

Todėl nuoširdžiai sakau, kad buvau labai nustebęs, kai pamačiau skelbimą, jog spalio 4 dieną Jūsų Universitete ketinama surengti politinius debatus, kuriuos turėtų moderuoti asmuo, kurio veikla iš esmės kertasi su Jūsų deklaruojamomis vertybėmis ir kuris niekaip netarnauja visuomenės pažangai.

Kalbu apie Algį Ramanauską, kuris yra ne tik politiškai angažuotas, neturi jokios kompetencijos politikos srityje ir vien jau dėl šios priežasties nebūtų tinkamas moderuoti politinius debatus Jūsų studentų akivaizdoje. Nes dauguma Jūsų studentų, neabejoju, apie politiką išmano gerokai daugiau nei A.Ramanauskas.

Tačiau rašau Jums ne dėl A.Ramanausko politinės orientacijos ar jo kompetencijos. Rašau Jums todėl, kad mano nuomone, įsileisdami A.Ramanauską į savo Universiteto auditoriją, jūs suterštumėte Universiteto vardą ir numotumėte rankas į savo pačių deklaruojamas vertybes. Tos vertybės niekaip nedera su asmeniu, kuris yra daugybę kartų pripažintas pažeidęs Žurnalistų etikos principus, ne kartą yra įspėtas Žurnalistų etikos tarnybos dėl Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimų, kuris savo viešoje veikloje nepaiso jokių etikos, moralės ir bendražmogiškų bendravimo principų.

Pridedu Jums keletą (tik labai mažą dalį) A.Ramanausko viešų pasisakymų, kurie atspindi jo deklaruojams vertybes. Jei pageidausite, galėsiu Jums atsiųsti dar kokį šimtą.

Labai tikiuosi, kad tai padės Jums priimti teisingą sprendimą ir išsaugoti gerą savo Universiteto vardą.

Nuoširdžiai Jūsų,

Artūras Račas
ramanausko-linkejimai ramanausko-kultura ramanauskas-humoristas ramanauskas-apie-neri ramanauskas-padugne ramanauskas-padugne ramanauskas-kovo-1-2 ramanauskas-kovo-1 ramanauskas-eik-nachuj
(20 balsų, vidurkis: 2,40 iš 5)
Loading...