Krymas II: tai, ko pas mus nebėra ir tai ko net nebuvo

Pirmiausia atsakau Janekui: man atostogos, o rašymas iš čia anaiptol joks ne darbas. Kai nenorėsiu – nerašysiu:) O dabar – kavinėje Cholodok wi-fi vis dar veikia ir maistas geras. Ir Krymo vynas visai skanus. Rašymas visai į komplektą.

…o šiaip nieko labai naujo neįvyko. Temperatūra laipsniu pakilo – šiandien buvo 37, vanduo – kaip ir vakar 23. Į pliažą einame po pietų, tačiau ten visada pilna. Dabar maždaug įsivaizduoju, kaip atrodo Palanga.

Nors kai rytą apie 9 ėjau maudytis šalia, betoninė alėja jau buvo apypilnė – visi tikriausiai skuba užsiimti vietas.

Beje, šiandien persikėlėme pas Vladimirą Ivanovičių: pro langą matosi jūra, yra vonia, atskira virtuvė, spinta rūbams, ir lovos ne dviaukštės:) Tiesa, du kambariai neatskirti durimis…

Iš ryto buvome sanatorijoje Mrija. Išbandėme purvą, kuris kaip mums sakė, toks vienintelis pasaulyje. Tikrai kitoks nei Druskininkuose. Po to dvi valandas norėjosi pogulio… Beje, viskas vyko taip paslaptingai: koridoriuje nestovėkit, kad niekas nepamatytų, išeikite pro galines duris…spėju ir pinigai ne į kasą nuėjo..

Šiaip tai vis įypsena atsiranda, kai eini ir skaitai: ulica Revoliucii, Internacionalnaja ulica, prospekt Lenina.. Ir daug daug Lada 2101 (mano pirmasis automobilis). Tačiau šalia – visų naujausių modelių automobiliai. Turtas ir buvusio turto liekanos.

Vienoje sankryžoje prie sanatarijos asfalte įmūryta marmuro plytelė, skelbianti, jog čia tragiškai žuvo kažkokia mergina ir jos labai ilgisi jos vaikinas… Turtingųjų kapinės… Lietuvoje, atrodo, to nebuvo ir jau tikriausiai nebebus.

Bet arbūzai saldūs, kukurūzai – taip pat, alus stebėtinai neblogas. Atostogos…

Iki.

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
  • Anonimas

    Tame Mrijos purve ir mane gydė…
    Buvau šešiametis bamblys. Mama bandė mane įvesti į purvo vonių moterų skyrių, bet viena hipopotamė užbaubė, kad manyje įžvelgia potencialų žagintoją ir išgrūdo į vyrų skyrių…
    Chručiovo „atšilimas“ buvo pasibaigęs prieš metus…

  • O su mumis labai mandagiai ir gražiai elgėsi. Net vandens nemokamai iš arbatinuko pasiūlė:) Tiesa, pas Rasą buvo užėjęs gražus vyriškis kai ji jau buvo nusirengusi ir replikavo: kakije krasivyje devuški tut chodiat“…:)