Gera naujiena iš Vilniaus oro uosto

Vilniaus oro uostas šiandien pranešė panaikinęs „Martono taksi“ turėtą monopolį vežti keleivius.

Pasirodo, ir sunkmečiu gali būti gerų naujienų – ši kaip tik ir yra tokia.

Tiesa, sprendimas, sakyčiau kompromisinis, nes „Martono taksi“ Vilniaus oro uoste vis dar turės išskirtines teises – pranešime spaudai nurodoma, kad „Martono taksi“ automobiliams bus skirta 15 rezervuotų vietų, o visų kitų bendrovių automobiliams – 11 vietų.

Bet vis tiek – gera. pradžia.

Belieka tikėtis, kad oro uosto administracija pusiaukelėje nesustos.

Ir dar stebėti, ar „Martono taksi“ ir toliau siūlys važiuoti už 3,5 lito (bent jau tokia kaina buvo kai parskridau paskutinį kartą).

…O dar kai kas sako, kad nuo vadovų niekas nepriklauso ir kad Lietuvoje niekas nesikeičia…

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • visada visada, tik islipes is lektuvo – visada pasukdavau kitai taxi kontorai – tai paskutiniu metu po lita pem vaziavau :)

 • Darius

  Palyginimas: su martonu nuo oro uosto iki mano namu savanoriu prospekte gaunas ~47LT, su kita firma – apie 14.50LT. gana lengvai isspresdavau dilema ka rinktis

 • kelianyks.

  Dar kitas dalykas įdomus:
  Autobusu iki stoties – 2,50 lt, berods, 20-30 minučių važiuoja.
  Traukinuku – 2,50 lt, važiuoja 7 minutes.
  Gal tik biški kainas supainuojau ….

 • neidomu

  jei nori prabangiai sėst į taxi, ką tik išlipęs iš lėktuvo, tai gali rinktis dabar ar labai brangiai (martonas), ar tiesiog brangiai (kiti) sumokėt. Išsikvietus telefonu, sulaukus kol atvažiuos koks ‘raudonas audi’ ar ‘baltas pasatas’ ir po 1.2 už km galima parvažiuot.

 • johnis

  Taxi Vilniuje valdo mafija. Tai pats patyriau savo kailiu ir taip sako kitu taxi kompaniju vairuotojai.
  Buvau trumpai uzsukes i Vilniu kuomet vyko paroda litexpo rumuose. Iki ten atvaziavau uz 13lt., gristant ten stovi tik vienos kompanijos taxi ir iskart pasake kaina – 35lt. Paklausus ar jis ijungs skaitliuka gavau neigiama atsakyma. Kreipiantis i salia stovejusius policininkus jie nereagavo nes nusikaltimas neivykdytas o ir tai nera ju kompetencija. Duotu telefonu (savivadlybes departamentas reguliuojantis taxi darba) taip pat nereagavo nes nusikaltimas neivykdytas. Skambinant kitoms kompanijoms jos atsisakydavo vaziuoti i litexpo rumus. Ir tik pesciomis atejus iki lazdynu jos sutiko mane is ten paimti. Paklausus kodel tokia elgsena – buvo atsakyta jog jie bijo susidorojimo todel atsisakoma vykti. Po sio ivykio rasiau laiskus i savivaldybe. Jie pazadejo tikrinti ir pan.- rezultatu nezinau.
  Miesto tokie dalykai nepuosia ir uztraukia tik geda. Nes is siu ir pan.atveju susidariau vaizda jog Vilnius yra vagys ir mafijos rankose.

 • Paskutinį karta Martonu už 1,50lt/km važiavau. Visai netgi neblogai :)

 • Dainius

  Tai cia ne pasiekimas kad 15/11. Kodel savivaldybe neiveda tvarkos?

 • inf

  Tai dar uždraustų visiems taksistams būriuotis prie pat įėjimo. Atrodo kaip banditėliai. Jau ne vienas mano svečias yra juos pavadinęs „taxi mafia“ ar panašiais epitetais. Sėdėkite takse ir laukite kliento.

 • visi žino (na, gal ne visi), kad pagal iškvietimą taksi daug pigesnė. tos kainos, kurios rašomos ant automobilių, po litą dvimpenkis, būtent yra paskambinus į dispečerinę.

  kartą teko stotyje greitai ieškoti taksi, tai sėdau į pirmą papuolusį, bet vairuotojas pasitaikė geros širdies, patarė pirmiausia paskambinti jų numeriu, ir pasakyti, kad jau sėdžiu tokiam ir tokiam automobilyje, ir vairuotojas oficialiai galės uždėti tą jau pigesnį tarifą.

  o martono monopoliui jau seniai atėjo galas. kai jie ten būriuojasi ant atvykimo laiptų, gliaudo siemkes ir pasakoja rusiškus anekdotus… nu sori.

 • Mindaugas

  man Martono taxi yra pareiske, kad be 50 litu niekur nevaziuoja.
  niekada nesinaudoju ir nesinaudosiu ju paslaugomis.