Citata#5 A.Kurtkutė apie vyrus

Jie kalba punktais. Ir emocijas sudėlioja į lentynėles: praktiškai nesuklysdamas atrasi vakarykštį barnį, pusės metų senumo dėkingumą ir šiek tiek švelnumo, kuris liko dar nuo praėjusių metinių. Jie niekada neklysta ir visada žino kur važiuoti. Nepuola į sentimentus ir nesupranta žodžio „išsikalbėti“. Nemėgsta demonstruoti jausmų ir savo Achilo kulno.

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • matyt Kurtkutei dar nepavyko sutikti artimo vyro….zmogaus. Jie kartais ir jaucia ir daro daugiau uz mus, moteris:)

 • Anonimas

  nelabai suprantu, kodel paplitusi tokia nuomone, kad lygios galimybes ir romantika nesuderinama. arba lygios galimybes ir vyras, besirupinantis moterimi, kuria myli, o ji besijaucianti trapi salia jo. juk paprastai ir moteris, kuri myli vyra, juo rupinasi, taciau tai jo nedaro silpnesiu, maziau vyriskesniu ar dar trapesniu. atvirksciai.

 • Anonimas

  Dėl neklystamumo-tai pilnai sutinku su Aušra. Net ir labiausiai susimovę jie gali pasakyti, kad tik moterims tai atrodo klaida. O jiems tai-paprasčiausia norma. O paukštuko( tikriausiai-paukštytės) norėčiau paklausti:prie ko čia lygios galimybės ir romantika? Kažakaip man čia nesiderina…

 • Anonimas

  Liuk, paskaityk visa Ausros straipsni ir suprasi, ka turiu galvoje.
  Plius. Tas neklystamumas, neissikalbejimas ir jausmu nerodymas – daugumos lietuviu vyru, o ne vyru apskritai bruozas. jie taip isaukleti. bet retsykiais, kai uzsimirsta ir prabunda ju tikras vyriskumas, salia viso kito, jie ir issikalba, ir jausmus parodo, ir klaidas pripazista. Beje, teko sutikti labai mazai vyru, kurie nepripazista savo klaidu. Bet gal uzteks apie tai, nes tuoj padarysime is Raco blog’o „sex column“.
  Paukstukas/Paukstela

 • Anonimas

  „Čia rasite citatas, kurias skaitant nejučia pagalvoji, kad tau taip niekada nepavyktų parašyti. Arba – kad niekada to nerašytum.“

  Kadangi didelė staigmena iš viso buvo rasti savo citatą ČIA, net neįsižeisiu, kad ji (kaip ir manau) – dėl antros citatų skilties dalies. Yra kur augti ir pažindintis. Ne tik su vyrais iš naujo ;)

 • Suklydai, Aušra:)

  Ji čia dėl to, kad man tikrai taip gražiai (ir beveik visiškai taikliai) nepavyktų parašyti:)

  Todėl nėra ko įsižeisti:)