Citata #341 Liberalcentristas A.Čaplikas apie teisingumą ir privačią nuosavybę

Jungtinės Seimo frakcijos seniūnas Algis Čaplikas aiškina, kodėl frakcija pretenduoja į daugiau Seimo komitetų pirmininkų postų:

Senas geras principas teigia: ne savo – atiduok. Koalicijoje turi dominuoti teisingumas. Norime tik savo, tikrai ne daugiau

alfa.lt

… Įdomus požiūris į teisingumą ir privačią nuosavybę

(Dar neįvertinta)
Loading...
 • max

  gera idėja – privatizuoti Seimą. Pradėtume nuo simo komisijų, laikinų komisijų, toliau komitetai, na ir galiausiai …. urąąąąąą – AB „Seimas“. Būtų listinguojamas biržje. Galima būtų įsigyti / parduoti akcijų.

 • Regis

  Niekada nesupratau ar yra kažkokia reali nauda užimti komiteto pirmininko, jo pavaduotojo ar įvairiausių komisijų ar parlamentinių delegacijų pirmininkų pozicijas. Ar čia tik autoritetų ir įtakos matavimasis siekiant praskaidrinti sunkią Seimo narių kasdienybę.

  • cheesus crust

   komiteto pirmininkas yra beveik kaip ministras. Ar dabar aiškiau? Parlamentinės delegacijos pirmininkas faktiškai yra niekas. Į postų dalybas tai neįtraukiama.

   • Regis

    yra beveik kaip – tikrai ne aiškiau. Pradėkim nuo to, kad vyriausybė ir Seimas savo prigimtimi skirtingos valdžios rūšys. Seimo komitetas susideda iš narių, pirmininko ir pavaduotojo. Visi sprendimai priimami daugumos principu. Kur čia koks panašumas su ministro darbu (grynai iš organizacinės pusės), neliečiant atsakomybės mąsto ir t.t.

    O, kad kažkur kažkas prilygino beveik kaip, tai toli gražu nereiškia, kad taip ir yra..

    • Gintautas

     Siūlau paskaityti Seimo Statutą – ilgas dokumentas, bet daug „tamsumų prašalina“…

     • Regis

      Turiu tikrai ką veikti ir be Seimo Statuto skaitymo. Ir juo tuo labiau studijuoti dėlto, kad suprasti Seimo komitetų pirmininkų reikšmę. Jeigu jų (pirmininkų) didelės įtakos valstybės valdyme nesimato viešai, tai matyt tos įtakos ir nėra.

 • stogas

  As supratau: „seime turi dominuoti TVARKA ir TEISINGUMAS“ . Tai ka ponas liberalas Caplikas taikosi perpbegti pas Paksa ? Sakyciau tai jau naturalu pries rinkimus i savivaldybe.

 • nerijus

  Apie kokį privatumą kalbame?..
  Kalbama apie partinius susitarimus, kurie buvo sudaryti po rinkimų į Seimą.
  Natūralu, kad kažkas reikalauja VYKDYTI SUTARTĮ.
  Žinoma, vyrai ir moterys galėtų susitarti ir prie kavos puodelio su brendžiuku, o ne viešai reikšti pretenzijas. Galimai, kitaip jau neįmanoma tartis ir visi kozeriai išnaudoti, tai lieka tik viešumas- pagąsdinimas.

  „Mes visada puikiai žinome, kaip reikia dirbti kitiems.“

  ir…

  „Panika prasideda pirmuoju ištarusiu: „Ramiai!!!““

 • Neišmanau politikos, bet visad atrodo, jog A.Čaplikas kuria naują žanrą, kažką tarp nevykusios komedijos ir sunkios dramos – Iš pradžių lyg ir juokinga