Citata #246 D.Lavrinovčius apie galimybę apsidrausti savo lėšomis

Kaip aš susimokėsiu už save, jeigu mano kišenėse švilpauja vėjai ir jos yra tuščios?

alfa.lt

… Žiniasklaidoje buvo skelbta, kad D.Lavrinovičiaus kontraktas su Maskvos „Dinamo“ buvo 2 mln. eurų, su Madrido „Realu“ bus 1,2 mln. eurų.

Tikriausiai ne tą investicinį fondą buvo pasirinkęs…

(8 balsų, vidurkis: 2,38 iš 5)
Loading...
 • Beje, toks vokietis Dirkas Novickis pats draudžiasi. Bent jau tai darė anskčiau. Patriotas? O gal kvailys? Manau, kad sveikai kvailas patriotas. Tokių labai norisi ir ilgimės. Nors Vokietijoje tauta miršta dėl futbolo. O jis žaidžia krepšinį. ir atstovavo daug metų. ir pats viską apsimokėjo. O mūsų vargšai…

  Beje, pykti ant Lavrinovičiaus negali – kaip jaučiasi žmogus, tą ir sako.

  • nerijus

   Norėjau taip pat rašyti apie Novickį, bet Dainius aplenkė. Ir gerai, nes būčiau sunkiau dėstęs mintis :)

   Aš tik pridurčiau, kad kiekvieno brazilo svajonė- atstovauti savo šalį futbolo turnyruose. Jei jų nepriima į rinkitnę, jie verkia :)

   Pasakysiu tik tiek, kad mūsų tautiečiai dar „žviagždėtose“ vystykluose. Jiems reikia priminti- kur jie gavo savo talentus.
   Atstovauti savo šaliai- turi būti prioritetas.

   Suprantama, gal Lavrinovičius įsigijo turtą, kuris vertas 3 mln. eurų- Monake. Moka lyyyzingą. Sunku žmogui.

   Tik keista, kai jie gryžta su medaliais, kaip jie džiagiasi, kaip kokia Blinkevičiūtė, gavę „bublegum“.

   Man jų gaila…

   • nerijus

    Norėjau pasakyti, kad man jų gaila, kai jie trokšta dėmesio, o nesugeba atstovauti už savo gimtą šalį.

  • Jonas Žvelgaitis

   Siūlau nelįsti į vieną svetimą kišenę ir nebandyti apeliuoti į kažką, ko mums norėtųsi. Todėl, kad Lavrinovičius ne pirmas, tokių jau buvo daug, prisimename tikriausiai, kaip bandydavome patys save apgauti, vos ne padėdavome tiems išsisukinėjantiems sportininkams surasti argumentų kaip mūsų, jų sirgalių, negerbti ir, atsiprašau už slengą, ant mūsų skersą dėti.

   Nepalaikykite nekuklumu, bet pasiūlysiu citatą iš savo komentaro Liepos 1d. tekste „Apie elitą ir runkelius“: – „kalbos apie krepšininkų kovą už lietuvybę žaidžiant su CSKA abejotinos. Jiems taip lėmė likimas, neabejoju, jie tuo džiaugėsi, tai jiems pridėjo jėgų. Tačiau jei stipriausia TSRS komanda tais laikais būtų Talino Kalevas, Žalgiris su juo būtų kovojęs vedinas tokios pačios aistros tapti čempionais. Ar gal manote kitaip? Noriu pasakyti, kad sportininkai tiesiog dirbo savo darbą. Ir tai tinka absoliučiai visiems. Futbolininkas tampa nuoširdžiausiu daugiau milijonų sumokėjusio klubo patriotu, krepšininkas taip pat, sportiniai vairuotojai taip pat ir t.t. To pasekmė – kepurėti, kramtomą gumą žiaumojantys dievinamieji krepšininkai Katedros aikštėje grojant Lietuvos himną“. – beje, čia aukščiau minimas krepšininkas buvo vienas tų kramtančių…

   Dar viena citata iš ten pat:
   „sportininkai suteikia aistrų ir emocijų. Ar emocija vertybė? Be abejonės, taip. Bent jau fiziologiškai … Tačiau reikalas tas, kad sportininko veikla tai nėra sąmoningas veiksmas ir suvokimas neatlygintinai teikti kitiems emocijas. Sportininkui paprasčiausiai smagu daryti tai, kam gabus, o jei dar kam patinka žiūrėti ir mokėti pinigus, ir dar garbinti – visada prašom, žiūrėkite, džiaukitės, mokėkite, garbinkite. Galime pasakyti, kad sportininkai atiduoda sveikatą vardan žiūrovų emocijų ir aistrų. Tačiau apie altruizmą čia taip pat niekaip negalime kalbėti, nes už tai jiems mokama, kartais nenormaliai daug. Ir sveikatą jie aukoja ne mums, o pinigams“.

   Galvoju: jei rašydamas vienai temai parašiau mintis, tinkančias ir kitai, vadinasi gal pataikiau? Manau, atėjo metas nebesitikėti iš sportininkų nieko, išskyrus kiek jie patys tegali? Arba tenori. Tik konstatuoju faktą, nes bandyti aiškintis kodėl taip yra – didelė kalba. Arba nedidelė.

 • Siaip tai ponui darjusui dinamo, kiek teko skaityti, kaip minimum uz puse sezono skolingas. Realas – taigi katik pasirase – net avanso jam niekas nepervede ;)

  O juk buta ant taurakalnio tai nusipirko – limoncika kita paklojo turbut uz auksinius veidrodzius :)

 • Nieko sau… Kad man tokių vėjo šėlsmų kišenėse…

 • hmmmm

  Hmmm, o man uzstrigo tai, kad, atrodo, formuojasi tokia praktika, kad krepsininkas ne tik aukoja del salies ne tik savo laika, sveikata ir pan., bet dar uz tai ir susimoka. O pagal zurnalista – cia normalu. :/

  • trumpai

   Kazi kas apmokejo uz krepshininko pirmuosius metus? – kol dar garsus nebuvo?

   Shaip LT krepshinkai per nacionaline rinktine ishgarseja – paskui kontraktus gauna ir LT pasiunchia…

   Gal ir nereiketu i sportininku kishene listi, bet gal ir jiems nereiketu i musu kishene listi?
   Prefesionalus sportas show bizniu tapo – tegu ir dirba biznio pagrindais – be pagalbos ish mokeschiu moketoju pinigu.

 • Matotaupa

  Verslas, verslas ir dar karta verslas. Ir nieko asmenisko.
  Gal tokie ir turi buti profesionalai? Nesvarbu, ar sportininkas, ar karys, ar menininkas?

 • „Krepšininkas praėjusį sezoną praleido Maskvos „Dinamo“ komandoje, kuri jam iki šiol skolinga atlyginimą už 4 mėnesius.“ – iki galo reikėtų skaityti :-)

 • Pritariu Vidmantui. Kad tokia alga, tai dar nereiškia, kad Dinamo ją visą išmokėdavo. Tiesą pasakius, ar kuris nors iš jūsų sutiktų tiesiog imti ir atsisakyti vasaros atostogų?… Pridursiu – kasmet atsisakyti ir dar už tai sumokėti kokį aštuntadalį metinio atlyginimo. Atstovauti šaliai, aišku, yra ypatinga garbė – pritariu daugelio komentatorių nuomonei…Juolab koks Darjušas tikrai po pralaimėtų rungtynių delfio komentarų neskaito…
  Galima pasakyti koks yra Dirkas Nowitzki, galima dar kokius tokio iškirtinio patriotizmo pavyzdžius pateikti. Bet galima pateikti ir tūkstančius kitokių pavyzdžių. Sunku kalbėti apie šalies garbę, nes manyčiau tai daugiau individualus dalykas, tačiau šalis, kuri reikalauja susimokėti už garbę atstovauti jai galbūt nusipigina? Ar tas sveiaktos draudimas nėra vistik mūsų sporto valdininkų reikalas? Juk sportininkas atstovaudamas Lietuvą ne tik karūnuoja save ypatinga garbės aura, jis taip pat rizikuoja savo sveikata ir, kaip pastebėjote per rungtynes, neretai atiduoda visas savo jėgas.

 • nerijus

  Kai atlyginimas 2 mln. eurų, tai už keturis mėnesius negavęs- nebadaučiau tukrai :)

 • mdxacuk

  Nu čia dar viskas lyg ir būtų savo vietoj: kas samdo, tas ir apdraudžia nuo nelaimingų atsitikimų. Klaikiau buvo „Žalgirio“ atveju, kai gerbėjai dėjo po kelis savo ubagiškus litus pusmilijoninėm žaidėjų algom sumokėt.

  Kitas dalykas ar kam nors reikia tos krepšinio isterijos.

 • liuka

  Krepšininkas mato , kokie „patriotai“ valdo jo tėvynę .
  Kodėl jis turėtų tapti kvailu superpatriotu.
  Skaičiuojam toliau…

 • valiukss

  nu gal ir sukišęs pinigus ant turto įsigijimo ir t.t., beto Novickis yra unikumas šia prasme, įdomu kas iš mūsų aukotų savo vasarą, rizikuodamas, kad po po jos gali ir su žemėmis būti maišomas ir dar draudimą susimokėti, kuris lygus kokiai mėnesio algai :)

 • Pirma, „Real“ išmokės pirmą atlyginimą Darjušui nebent po pirmos treniruotės, kuri bus tik po EČ, kuris vyks tik rudenį. Antra, už praėjusį sezoną Darjušas gavo tikrai ne 2 mln. eurų, ir net ne 1 mln. eurų. Todėl atsižvelgiant į tai, jog kaip tik šiemet buvo labai „riebi“ investicija (atsižvelgiant į tai, kokioje vietoje butas, koks buto plotas, ir koks apstatymas) į butą Vilniuje, tai nėr čia ko ir juoktis iš žmogaus…

 • Edgaras

  Esam beraščių tauta, nepyk Artūrai, bet tu pagrindinis. pirminiame šaltinyje rašo jog krepšininkas nusijuokė, pajuokavo, jei tą būtum paminėjęs, tai įrašas truputį kitokią prasmę įgautų, o komentatoriai, nei vienas nepasistengė perskaityt.
  Dainiau, o kas futbolininkus apdraudžia Vokietijoj? Visi gudrūs komentuot :) (aš ne išimtis).

  • Edgarai, visada miela, kai čia apsilanko žmonės gerokai toliau už mane pažengę kurioje nors srityje.

 • O šiaip tai verta susimąstyt kiekvienam prieš mėtant replikas rinktinėje žaidžiantiems krepšininkams neva jie dar ir draudimą galėtų susimokėt patys. Pasakykit man, keli iš mūsų „kietų“ komentatorių, nepriekaištingai įvaldžiusių klaviatūrą ir pelę, sugebėtume kiekvieną vasarą (šiemet Europos čempionatas, 2010 m. – pasaulio čempionatas, 2011 m. – Europos čempionatas, 2012 – olimpiada, 2013 m. – Europos čempionatas ir t.t. ir t.t. kasmet) atostogas aukoti ir po alinančių sezonų klubuose du mėnesius juodai atarti kruvinose rinktinės stovyklos pratybose ir dar trečią mėnesį (!) kruvinesnėse varžybose už dyką vardan tos Lietuvos? Ir beveik kiekvienam turnyre dar rodyt tokius rezultatus, dėl kurių mus žino kaip krepšinio šalį. Tai kiek yra pasiryžusių KASMET po tris mėnesius vardan tos Lietuvos paprakaituoti? Ir dar rizikuojant gaut karjerą aukštyn kojom galinčią apversti traumą ar po nesėkmingo pasirodymo Tėvynėje būti sumaišytam su žemėm… Prisiminkim, kai iš lėktuvo išlipusį tiesiogine ta žodžio prasme nusiminusį Šarą užsipuolė „žurnalistas“ ir numetė tūkstantmečio sentenciją: „Tai kaip ten Šarai, ne visą save aikštelėj atidavei?“

  • Quantum

   Aš manau, kad žaidimas rinktinėje nėra visiškai „vardan tos, Lietuvos“. Jei rinktinei sekasi ir laimi kokį medalį, arba bent jau žaidžia įspūdingai, žaidėjų vertė rinkoje išsauga. Aišku, tas daugiau aktualu jauniems, mažiau arba visai nežinomiems žaidėjams.

   O dėl Lavrinovičiaus, manau ne mūsų reikalas tokiu klausimu net diskutuoti.

  • Kostas

   na jei laimi pvz.: aukso medalius man atrodo ar ne po 400 000 lt gauna (gal maišau su olimpiada). Nors šiais laikais ar sukrapštytų valdžia kažin tiek.

 • Travikas

  Racas cia nusisvaigo. Cia tas pats kas pasiulyti Racui susimoketi pvz uz BNS biuro nuoma ;) Ka gaila ;)?

 • Nevarykit dievo į medį. Žmogus noriai atvažiuoja, gyveno varganose sąlygose, žaidžia už savo šalį, pervargsta per vasarą, blogai pasiruošia sezonui, rizikuoja gauti traumą, kartais ir gauna traumą, nemato šeimos, neaugina vaikų. Ir dar reikalauti, kad jis už visa tai susimokėtų pusę milijono?!!!

 • Travikas

  Broliai sanuoliai jau seniai uz Lietuva aria. Ir uz tai jau seniai gerbiu. Ir tokie Raco rasiniai mane daugiau nei siutina, net tiek kad nebenoriu pabaigt minties ;)

 • a jo niekas ir neverčia savo sveikatą aukoti. lai neaukoja, jei nenori. o jei jau taip rūpi jo sveikata, lai apsidraudžia pats.

  manau, kad visokių sportininkų brangiai kainuojantis sveikatos draudimas iš mokesčių mokesčių mokėtojų pinigų yra paprasčiausiai jų švaistymas.

  • Travikas

   tikrai? geriau didinti valdininku skaiciu ( per krize biurokratai labai „skvarbus“ ir kuria naujus etatus, nes niekur nebereiklaingi), „statyti“ stadionus, Vadovu rumus ir panasiai, nei sumoketi uz draudima zmoniu, kurie atiduoda ( o ne savinasi ) Lietuvai viska ?

   • trumpai

    Ash nesutinku, kad uz mano pinigus draustu. O jus jei TOKIE fanai – gal susimeskit?

 • Whisker

  Na, reikia dziaugtis, kad bent zaidzia dar uz ta rinktine, sis zaidejas tikrai manau nenusipelne kritikos, uz ji tikrai daug blogesniu yra (asmenybes poziuriu). Taspats Ilgauskas, isvykes i NBA ne karto nesuzaide uz rinktine, be abejo, sutinku, kad yra rizika del jo koju ir pan, taciau kas atlygins valstybei ir mums visiems uz tai, kad si krepsininka isauginom?

  Mane asmeniskai komandinis sportas traukia vis maziau, futbolo ir krepsinio klubai yra tik milijardieriu zaisliukai, kurie ten tarpusavyje lenktyniauja kas daugiau milijonu uz koki zaideja isleis, rinktiniu rungtynes jau irgi nesamone baigia virsti, dabar suteikiamos pilietybes visiems is eiles… Neisivaizduoju tiktai, kaip zmones visdar traukia tokie dalykai, kaip jie pvz netgi nebudami anglais, gali sirgti uz koki nors Chelsea, negi zmones nejaucia, kad jie yra kaip skudurines lelytes tam milijardieriu spektaklyje…

 • mantas

  kokios ponai Jūsį pajamos? tai įneškit po kokį mėnesio atlyginimą į krepšininkų draudimus, jei tokie patriotai. Jūs nei sveikata nerizikuojat, nei pervargimu.

 • gato

  Pagrindinis klausimas ar Lietuva nori siųsti rinktinę į čempionatą ar ne. Jei nori, turi ir sumokėti už visus pasiruošimus, draudimus ir t.t. Sutinku, kaip kažkas čia pasakė „kas samdo- tas ir moka“. Mes, mokesčių mokėtojai, džiaugiamės reginiu, keliamomis emocijomis, jaučiam pasididžiavimą lyg laimėjimai būtų mūsų nuopelnas, bet kai reikia už tai susimokėti, kažkodėl nesinori. Jei jau krepšininkai turi aukotis dėl tėvynės mylimos (prarastos atostogos, laikas su šeima, artimaisiais, traumų galimybė), tai gal ir mokesčių mokėtojai tuo pačiu lai pasiaukoja (pinigais)?

 • Ponas Račai, jei cituojate, tai nurodykite teisingą šaltinį. Alfa.lt yra nuoroda į basketnews.lt iš kur ir paimta ši naujiena.

  • gerb. nuolaida, mano šaltinis teisingas, aš tekstą radau alfa.lt

   • O matote koks ten šaltinis nurodytas?

 • bambukas

  Gal pakalbam apie Ilgauską,Jasikevičių ir t.t.

 • Petriukas

  Pažiūrėčiau kaip kuris nors iš jūsų, įskaitant Račą, apsidraustų pats. Ypač žinodamas, kad darbą jis turės geriausiu atveju dar 5 metus. Ir per visus tuos penkis metus alga tik kris, o ne kils. Labai lengva ubagams apie turtingus pezėti, kai iš pačio Lietuva paprašo 100 Lt per mėnesį, nes krizė-pragaištis, tai į mitingus eina ir langus daužo arba stumia ant valdžios susiriesdami. Ui jau tokie veidmainiai, kad gražu žiūrėti :) (Komentaras redaguotas – A.R.)

  • Petriuk, tiesiog turėkite galvoje, kad ne visi yra tokie kaip tamsta…

   Ir kitą kartą atsargiau rinkitės žodžius

 • Aurelijus

  Vyrai,
  Pirmas dalykas Lavrinovicius sita fraze pasake juokais,nezinau ar alfa.lt tai yra pamineta ,nes algos toje Dinamo komandoj negavo daugiau nei puse metu,draudimui pinigu tikrai atsiras ir jam ir Kaukenui,be to Lietuvje visada yra kam zaisti ,nera to blogo kas neiseitu i gera…. ;)

 • Tikrai nelabai suprantu, kodėl sportininkai turi patys mokėti už savo draudimus ir panašiai.
  Kažkada skaičiau istoriją apie jauną Lietuvos irkluotoją, kanojininką ar panašiai. Kaip jaunas vaikis tapo pasaulio jaunimo vice čempionu, treniravosi neturėdamas normalios valties (lyginant su jo priešininkais), kaip jis mokydamasis universitete, vasarą skindamas braškes užsienyje tapo čempionu. Lietuvoje atrodo niekam niekas nerūpi, jei nerūpi tau pačiam. Nesenai išlindo Raslano pokštai, o kiek dar neišlindo…
  Na, o broliai prasimušė neblogai ir savo uždirbtus pinigus gali leisti kaip jie nori, bet tikrai neprivalo mokėti draudimą.
  p.s. girdėjau tokią istoriją, kaip broliai sėdėjo Pravieniškėse (pirma vienas, paskui kitas), kaip vykdavo krepšinio varžybos Kaunas – Vilnius, tai buvo susitarimas, kad broliai negali žaisti baudos aikštelėje, nes kauniečiai neturėjo tokių žaidėjų. Dabar žiūrint, kaip jie lošia už baudos aikštelės ribų, kaip mėto tritaškius, būdami ne gynėjai, matai, kad kalėjimas tikrai „pataiso“ žmones.

 • A.G.

  Labai patiko, kai Lašas (na tas lašas po lašo iš Lagunos) paskambino vienam krepšinio „patriotui“ (skambino ne vienam).
  Tai oi kaip tas „patriotas“ aiksėjo iš pasitenkinimo, kai kažką tai ten ar Žalgirio, ar kiti Lietuvos krepšininkai (gerai nežinau, nes sportas visiškai iki absoliuto nedomina) laimėjo.
  Bet kai Lašas pasakė, kad tuo reikalu, siekiant pagerbti ir t.t. renka pinigus – kalba užsibaigė greitai (kad išvyksta dabar kažkur ar pan.).
  Čia tik taip, ne į temą, bet kadangi apie krepšinį ir pinigus kalba…

  • A.G.

   Atsiprašau – turėjo būti „Lalunos“.

 • Linas

  prie ko čia investicinis fondas?Sportininkų,atstovaujančių savo šalims varžybose,draudimas nuo traumų yra santykinai naujas dalykas,kurį vertinti kažkaip vienareikšmiškai negalima.Aišku,idealus atvejis yra su D.Novickiu,todėl kai kam kyla atrodytų natūralus klausimas,o kodėl Lietuvos krepšinio rinktinėje negalėtų būti visi Novickiais?Deja,taip nėra ir nebus,bet aš įsitikinęs,kad dėl to smerkti ar kitaip traukti per dantį ganėtinai nusipelniusius Lietuvos sportui asmenis nevertėtų.Kontrakto suma einamais ar būsimais metais iš viso neturėtų būti vartojama kaip pagrindinis argumentas,nes niekas iš tikrųjų nežino,kiekgi konkrečiai uždirbo ar neuždirbo konkretus krepšininkas,išskyrus jį patį.Esu įsitikinęs,kad tokio tipo priekaištais -„kaip tau negėda-gi tiek uždirbi“mes noro atstovauti Lietuvai nepadidinsime.Todėl,jei neturime pinigų – apsieisime be D.ir K.Lavrinovičių ir Kaukėno,jeigu turime – mokėkime draudimą ir laukim pergalių.Jeigu pergalių nebus – siųskime Valst.kontrolę,kuri šioj vietoj vėl nustatys pažeidimų.

 • mdxacuk

  Ponai, kokia čia problema? Lietuvoj yra 3 milijonai krepšinio specialistų ir fanų. Jei kiekvienas duotų po 8 ct, tai tam draudimui ir užtektų. Man krepšinis buvęs nebuvęs, bet aš sutinku duoti litą. Jei tikri fanai atsisakytų 1 butelio alaus, tai per vakarą galima tą sumą ir surinkti SMSais.

  • albinas

   zinoma kad galima butu po lituka sumesti, bet bijau kad gali prie to priprasti, ir paskui kiekviena karta verkti kad pinigu nera draudimui.
   O jei rimtai tokiais dalykais turi pasirupinti krepsinio federacija ir viriausybe, visgi tai investicija i Lietuvos garsinima.

 • Vaidas

  p. Arturai, bet juk tikrai alfoj nurodyta, kad brolis juokais pasake, tai kodel cia visi dabar turim rimtai diskutuoti, jis juk per visus interviu juokauja. Tik nepradekit ka nors is operos, kad kiekvienam juoke/anekdote yra teisybes..
  Beje gal teko matyti kaip jis juokelius skalde apie to pacio Kaukeno masina..:)

 • Mr.R

  Artūrai, aš jau gal pusę metų lankausi šitoje svetainėje. Visuomet mielai skaitau Tavo mintis ir komentarus… Ir šiaip žaviuosi Tavo rašiniais, komentarais televizijoje. Man tik idomu, kodel yra TIK viena tiesa, Artūro Račo tiesa? Tikrai nenoriu, kad įsižeistum, bet bet kuris komentaras su kritika Tau, gauna atsakyma, kuris buna arba piktas arba sarkastiškas…

  Su didele pagarba, Rimvydas

  • Rimvydai, jums tikriausiai pasirodė… O šiaip tai jūs teisus – aš ginu savo nuomonę. Manau, turįs tam teisę. Tačiau pripažįstu ir kitų teisę ją turėti. Ir reikšti čia ir visur kitur. Tinkama forma – be įžeidinėjimų, be melo.

   Ačiū, kad lankotės.

 • A.G.

  Ištaisydamas savo klaidą įdedu (jei blogo šeimininkas neužpyks – jei užpyks, lai išbraukia… aš tikrai suprasiu) Lašo „išstojimus“ – manau po puspiečių ir arbatėlės ar kavytės pasijuokti nuo dūšios būtų pats tas dabar: http://www.laluna.lt/lasas

  P.S. Jokio intereo reklamuoti neturiu, nes jokio ryšiosu šia radijo stotimi ir jos darbnuotojais iki šiol neturėjau… bet juk šaunuoliai… juk taip Lietuvoje su humoru (tariasi jumoru) prastai, prasčiau net nei pas amerikonus, kur juokina krisdami kur nuo kėdės ar pan. …

  • A.G.

   Dar kartą atsiprašau. Mat šitoje nuorodoje ne visai juokingi nutikimai pasirodo įdėti – matyt juokingus laiko komercijai. Labai atsiprašau, kas nusiteikė didesniam juokui.

 • Petriukas

  Artūrai, koks aš esu ar nesu (vis tiek nežinote, nes nepažįstate) ir kokius žodžius aš naudoju – esmės nekeičia. O esmė viena – skaičiuojate svetimus pinigus ir moralizuojate, nelabai vertindamas aplinkybes.

  • Petriuk, priminkite man, kur skaičiavau svetimus pinigus…

   Beje, jei nesupratote (o spėju, kad taip ir buvo), tai aš tiesiog stebėjausi, kaip 2 ar 1 mln. eurų per metus uždirbančio žmogaus kišenėse gali švilpauti vėjai. Moka gi žmonės išlaidauti…

   Moralizuojate, jei ką, tamsta.

   • Vaidas

    Arturai, ar Jus tikrai nesupratote bajerio ar tik apsimetate naivuoliu ( kvaileliu)? Kartoju, brolis tai pasake juokaudamas ar jusu nuomone tai konteksto nekeicia.. ?
    Gal visgi pripazinkit, kad siuo atveju truputi prasovet..

    • Šmočiukas

     Sunkiai, oi sunkiai Artūrui sekasi tie pripažinimai… :)
     Gal netgi visai nesiseka…

 • Mr.R

  Artūrai, atsiprašau, kad iškart perėjau prie Tu :)
  Džiaugiuosi, kad esate iš tų, kurie turi savo nuomonę, nebijo jos išreikšti ir apginti. Sėkmės Jums.

  p.s. Beje, krepšinio aikštelėje, su savo emocijom, Jūs nepakartojamas :)

 • Petriukas

  Artūrai, pamoralizuot mėgstu. Ale tamstos įrašą supratau, kaip priekaištavimą Lavrinovičiui. Jei supratau neteisingai, tai arba aš nesupratingas, arba jūs neaiškiai parašėte :)

 • gato

  O šiaip tai, jei būtų mano valia, aš apskritai nekviesčiau į Lietuvos rinktinę nuteistų už sunkius nusikaltimus. Sutinku, kad jie atliko bausmę, reikia duoti antrą šansą ir bla bla bla. Bet manau, kad pakvietimas atstovauti šalį jau gerokai daugiau nei antras šansas. Tegul žaidžia komerciniuose klubuose, gyvena sau… Bet…

  • Šmočiukas

   Tegul Liolekas ir Bolekas atstovauja šalIAI (o ne šalĮ). Žaidžia jie labai gerai, buvo nuteisti, bausmę atliko, gal net ir pasimokė – niekas 100 proc. nežino, kaip kas vyksta šeimos viduje, bet visgi abiejų žmonos ir vaikučiai, panašu, laimingi ir neskriaudžiami.
   Beje, šių Lietuvos piliečių patriotiškumas yra nebloga pamoka ir lietuvių tautybės žmonėms.

 • dm

  broliai Lavrinovičiai, Javtokas, Jasaitis ir dar keli mažiausiai nusipelno būt kritikuojami ar pašiepiami dėl nežaidimo, nes visada žaidžia.

  Antra, rusai šiemet jam nesumokėjo, pernai Uniks irgi liko skolingas dar apie 200K dolerių ar eurų, o anksčiau uždirbtus pinigus jie yra investavę į NT.

  Kažkodėl niekas niekada nepuola smerkti pavargėlio Šiškausko, kuklaus bernioko iš Kaišiadorių, kuris neturėjo tokių sunkių traumų kaip Darjušas, bet nedvejodamas atsisako žaisti rinktinėj. Jau nebekalbant apie tai, kad tas kuklus berniokas prieš pasaulio čempionatą Japonijoje iš esmės vienas savo atsisakymu pavedė visą rinktinę. Ir tuo labiau nekalbant apie tai, kad būtent Šiškauskas pralošė visus paskutinių trijų olimpiadų pusfinalius. Bet kaip tyčia, už klubą, kuris moka algą, jis ir pusfinaliuose ir finaluose aria už tris.

  Kažkodėl atsiranda kažkokių atpirkimo ožių kaip Šalenga, Slanina ar dar kas nors, bet yra neliečiamųjų, tokių kaip Šiškauskas. Gaila.

  P.S. Gal kas nors žino dar kokį ‘kuklų’ bernioką, kuris po miestą važinėja su Hummeriu ir dar pasipuošęs išskirtiniu numeriu? Įvaizdis – ne viskas.

 • nelyginkit Nowitzki ir brolio. Atsizvelgiant i ju kontraktu bei patirtu traumu kieki bei rimtuma, draudimo kaina turbut butu ta pati abiems zaidejams (brolio, kaip ir Kaukeno, draudimas yra brangus del patirtu rimtu traumu).

  Taciau paziurekim i kitus faktus:
  Dirkas praeita sezona uzdirbo beveik $19mln, si sezona uzdirbs beveik $21mln. Alga ismokama laiku, sutartis dar 2 sezonams garantuota, Cubanas visa komanda lipdo apie Dirka ir net negalvoja jo paleisti, esu tikras, kad po karjeros pabaigos Maverics jam pasiulys kokia nors silta vietele komandos administracijoje.

  Brolio karjera, tuo tarpu, buvo smarkiai sustabdyta visiems gerai zinomo kriminalinio incidento deka, po kurios vel pradejo zaisti tikrai ne uz milijonus. Plius dar patirtos traumos tikrai neprisidejo prie jo, kaip prekes krepsinio komandoms, patrauklumo. Jo praeito sezono sutartis nesieke net milijono euru, ir jei tikrai Dinamo jam liko skolingi uz 4 menesius, tai uz sezona jis gavo ne daugiau nei 600,000 euru. Jau neskaitant skolu is praeitu sezonu.

  Pinigai atrodo dideli, bet iskaiciuokit tai, jog jo karjera tesis dar kokius 5-7 metus, ne daugiau. O tada kas? Stombergas, pries pora metu pasitraukes is profesionalaus sporto, gryzta i ji del finansinio nepritekliaus. Reik atsiminti tai, jog visos tos patirtos traumos atsilieps, jei ne dabar tai po 15-20 metu. Pvz. Sabonis visa laika skundziasi, kad visa laika ka nors skauda. O visiems gydymams pinigu reiks (tik nekalbekit apie nemokama gydyma – tokio Lietuvoj jau seniai nera), pragyvenimui pinigu reikes.

  Reik dziaugtis, kad zmogus is viso, kaip ir visada, be jokiu ikalbinejimu ir „lauzymusi“ sutiko zaisti uz rinktine, ne taip kaip Jasikevicius ar Siskauskas.

  O tiems, kurie ji smerkia – galbut JUS noretumete papildomai sumoketi desimtadali savo gautos metu algos Lietuvos Respublikos labui? Apie savo jegu ir atostogu aukojima net nekalbu, tiesiog sumokekit grynais. Idomu, ar bent vienas sutiktumet :)

  P.S. Del tu „tusciu kiseniu“ – jei sportininkas protingas, jis bent puse savo kontrakto turetu paskirti investicijoms, kurios ji pramaitins baigus karjera. Ar tai bus taupomoji saskaita, ar nekilnojamas turtas, ar akcijos, ar nuosavas biznis – nesvarbu. Galbut tai ir leme, kad pinigu kaip ir yra, bet kisenes tuscios…