Citata #245 Apie moterišką uoslę, krizę ir pagundą

Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pranešimas spaudai:

Telšių policijos patruliai pinigais nesusigundė

 Šiandien apie 11 val. Telšių mieste, S. Daukanto gatvėje budėjęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulių ekipažas patikrinimui sustabdė automobilį BMW 525. Paprašius vairuotojo pateikti dokumentus, patrulė užuodė ,,aromatą“, kuris visai nepriminė losjono po skutimosi kvapo. Vairuotojui buvo pasiūlyta pasitikrinti blaivumą. Moteriška uoslė tikrai neapgavo – alkoholio matuoklis parodė 1,20 promilių (lengvas girtumo laipsnis).

Norėdamas išvengti administracinių teisės pažeidimų protokolo surašymo bei su tuo susijusių tolimesnių pasekmių, vairuotojas pareigūnams pasiūlė susitarti – ištraukęs iš kišenės tiesiogiai padavė 1200 litų. Šiaip suma gal ir ne maža, ypač ekonominės krizės laikotarpiu, tačiau kieti žemaičiai policininkai pinigais nesusigundė. Juolab, kad jų tikrai reikės ir pačiam vairuotojui – teks mokėti baudą, atsiskaityti už automobilio nuvežimą ir saugojimą, o kur dar išlaidos iki atgaus vairuotojo pažymėjimą.

Dėl kyšio davimo valstybės tarnautojui pradėtas ikiteisminis tyrimas, tad vyriškio laukia dar ne vienas susitikimas su pareigūnais.   

… geri tie žemaičiai… ir uoslė jų gera…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...