Citata #209 A.Valinskas apie galimybes…

Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas šiandien lankėsi Marijampolės apskrityje.

Jo atstovė spaudai pranešė, kad:

Kalbėdamas su regiono verslininkais, A. Valinskas aptarė galimybes peržiūrėti mokestines sąlygas regionams, atsiskaitymų už žemės ūkio produkciją terminus, bankų politiką, fizinių asmenų bankroto įstatymą ir kitas problemas.

…mane ypač sudomino mokestinių sąlygų regionams peržiūrėjimas ir bankų politika..

(7 balsų, vidurkis: 4,14 iš 5)
Loading...
 • bang

  Bloga, bloga Valinsko atstovė spaudai.

  • A.G.

   Man vienas labai Lietuvoje žinomas ir didesnės dalies lietuvių gerai vertinamas žurnalistas pasakė, akd Seimo pirmininkui (nesakysiu kuriam būtent) mažiausiais galėjo padėti baigę oksfordus (visgi VU ir tautinė sanmaiša – daugiau nei oksfordai… čia pirmą kartą rimtai.
   Taigi, gal ta mergaitė be oksfordų – taigi duokite jai bent metus, pamatysite, oksfordų veidelius tuomet…

   • Berge

    A.G., gal galėtumėte aiškiau išsisakyti? Nuo skliaustų („visgi VU …“ ir t.t.) nieko nesupratau :) juolab, jei skliaustai „atidaromi“, tai būtų logiška juos ir „uždaryti“ :)

    • A.G.

     Taigi minėtas žmogus buvo labai nusivylęs anais (kaip menkai sugebančiais mūsų lietuviškoje terpėje).
     O dėl kraujo maišymosi Lietuvoje – kaip žinia, jis čia Lietuvoje maišėsi kaip reikiant (o tai ir yra matomai ne menka priežastis, dėl ko čia Lietuvoje manau gimsta labai gabūs – juk kaip žinia lietuviai kaip niekas kitas labai talentingai pvz. „išlaižo“ spragas mūsų įstatymuose ir puikiai tuom naudojasi… (tarp kitko), kaip sakoma įstatymą rašo keli, o jų apėjimą kuria 3.5 mln. labai gabių tam tautiečių… matomai genijai, kaip tik dėl tos kraujomaišos… o ir matomai, kad nėra „sugadinti“ tų oksfordų… joke…).
     O kas ten tuos oksfordus buvo baigę ir su kokiais darbais jie ten nesusitvarkė – aš pats tuomet nepasidomėjau, tad ir neatsakysiu (bet tas žmogus, kuris sakė – prisigalvoti nėra mėgėjas… tad man jo žodžiai buvo labai įstrigę).

 • nerijus

  Aptarti- ne vykdyti.

  Bankai…verslo strukūra ir nieko kito. Įdomu, kokiomis priemonėmis A.V. paveiks bankininkus nuo jų pelnų? Pervedinės savo 2 proc., kuriuos geriau skirtų Kauno zoo sodui?

  Dėl atsiskaitymų už produkciją su ūkininkais terminus- čia ūkinikų naudai ar tų, kurie perka ir gamina?
  Ir kaip is gali tai įtakoti? Niekaip.
  Tai yra verslas- verslo santykiai ir kišimasis gali sulaukti atgarsių…

 • Arūnas

  Račai, o šaltinis iš kurio „sėmėte“ informaciją datuotas kartais ne: Balandis 1, 2009, o kiek vėlesne data?

  • Šiaip jau Arūnai, kultūringi žmonės, net jei jiems gresia bedarbystė į nepažistamus žmonės kreipiasi kiek kitaip. Bet suprantu, nuotaika ne kokia… O šaltinis štai čia http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6125&p_d=86528&p_k=1

   • Rimantas

    Taaaip, Račas mokantis kultūros — įdomus reiškinys.

   • Arūnas

    Ponas Račai, čia buvo „džiaukas“. Įžeisti tikrai nenorėjau. Jei taip nutiko – labai atsiprašau.

 • linas pl

  Logiška: aptarė galimybes. Ar negali būti taip, kad minimais atvejais aptarimas baigėsi išvada: galimybių nėra? :)

 • Tomas

  Nėra labai gerai kai žmonės tiki tokiais tuščiais pažadais…

  • A.G.

   Jūs neįvertinante kaimo žmonių (turiu omenyje gaspadorius). Jis vienas verats dešimties prezidentų ir tūkstančio tokių kaip mes (kalbant apie protą).

 • Slyvanosis

  Išaiškinu nesupratlyviems, ką reiškia: „…A. Valinskas aptarė galimybes peržiūrėti…“
  Seimo pirmininką valstybės sostinės šurmulyje ir žmonos pašonėje kankina nuolatiniai stresai. Žmogus nebegali susikaupti ir ramiai dirbti. Todėl reikėjo dangintis į Marijėmpuolę ir su vietiniais verslininkais aptarti galimybę įsirengti ramią vietelę Suvalkijos sostinėje. Čia neskubėdamas galės peržiūrėti „mokestines sąlygas regionams, atsiskaitymų už žemės ūkio produkciją terminus, bankų politiką, fizinių asmenų bankroto įstatymą ir kitas problemas.“
  Hemingvėjus Habanoj…

 • http://www.lrytas.lt/?data=20090425&id=akt25_a2090425&sk_id=99&view=2
  A.Valinskas vijo šeimininką, atėjusį su rožių puokšte

  Kiek pavėlavęs į susitikimą atskubėjo Marijampolės meras socialdemokratas V.Brazys, nešinas didžiule rožių puokšte.
  Meras klestelėjo į kėdę pirmojoje eilėje, šalia V.Draugelio. Juodu pašnibždomis tarpusavyje ėmė aptarinėti aukšto svečio atsakymus.
  Besikuždantys vyrai supykdė Seimo vedėją ir šis, žvelgdamas tiesiai į merą, griežtai pareikalavo: „Jei turite klausimų – klauskite, o jei ne – išeikite“.
  Salė suglumusi nuščiuvo. Buvo aišku, kad politikos naujokas nepažino miesto mero ir veja jį lauk. Bet sutrikęs V.Brazys iš salės neišėjo. Po kelių minučių susitikimas lyg niekur nieko baigėsi. Pro Marijampolės merą einantis iš salės Seimo vedėjas net nestabtelėjo.
  „Pirmą kartą patyriau tokį akibrokštą. Vaikys čia jie mane, matai. Nebeisiu daugiau į tokius susitikimus“, – negalėjo atsitokėti V.Brazys.
  Marijampolės mero paruošta rožių puokštė vienam iš trijų svarbiausių šalies pareigūnų liko neįteikta.

 • rasuole

  Gaila, kad manes ten nebuvo:((((Butu smagu paziureti, kaip miesto mera gerbiamaji V. Brazi kazkoks A. V. gainioja… Geda A.V. nesusipazino su miesto valdzia. Kita karta butinai reikes nueiti i toki susitikima:)geriau nei dviracio zynios:)))

 • Apskritai, manau, vienintelis nuoširdus Valinsko priešrinkiminis pažadas buvo, kad su juo per krize bent jau linksmiau bus. bet žiuriu, kad ir čia netesėta. Ne tik, kad nelabai juokinga, bet ir pats Valinskas kažkaip retokai geros nuotaikos būna. Nelinksma ir tiek…

 • Linas

  ot įvykis,atėjo mat pavėlavęs,klest pirmon eilėn ir dar šnabždasi tarpusaviuose.Jei turi ką pasakyt,atsistok ir garsiai paklausk valst.pareigūno,tam ir atvykusio galų gale net iš Vilniaus.Gerb.Valinsko reakcija į tokius veiksmus visiškai adekvati ir teisėta.Kaip supratau,nuščiuvo ne tik visa salė,bet ir meras Brazys,pasielgęs aiškiai netaktiškai.Gaila,kad susirinkime nedalyvavo gerb.A.Lydeka,kuris,kaip etiketo žinovas, būtų iš antros eilės apraminęs Brazį ir jam kaip nors išaiškinęs jo prasižengimus.Manau,kad toks akibrokštas šiek tiek suglumino Valinską,nepratusį prie pašnibždomis sakomų dviprasmybių.Gerai dar,kad atsakė į suvalkėnų susirūpinimą dėl fizinių asmenų politikos ir bankų bankroto įstatymo problemas.