Citata #173 Policijos departamentas pataria: nebendraukite su dienraščiais, neturistaukite, išsukite lemputes ir neprovokuokite…

Iš Policijos departamento pranešimo spaudai:

Dažniausiai aukomis tampa pasiturintieji. Iš kur apie tai sužinoma, paaiškėja pasklaidžius dienraščius – iškart akivaizdu, kas ką parduoda, perka ir kt. Todėl į svečius kvieskitės tik gerai pažįstamus žmones.

Nemažai aukų pakliūva į spąstus, kurie iš pirmo žvilgsnio, regis, neturi nieko bendra su smurtu. Tarkim, keli vaikinai pasikviečia merginą į turistinį žygį. Kompanija įsikuria apleistoje sodyboje ar miške, vartoja svaigalus. Kuo baigsis išvyka – aišku.

Arba kitas pavyzdys: mergina kviečiama pasiklausyti muzikos, pažiūrėti filmų. Ir vėl alkoholis, narkotikai, filmai apie seksą, nudistų žurnalai, pornografinės nuotraukos. Mergina nesąmoningai išprovokuoja nusikaltimą.

Patartina,  jei  įmanoma,  nakčiai  išsukti  elektros  kamščius arba nors lemputes. Tamsoje nusikaltėliams bus sunkiau orientuotis. Duris galima užstatyti spinta, stalu, prie slenksčio padėti aukštyn apverstą kėdę.

Šiaip siūlau paskaityti visus patarimus… Ką gali žinoti – gal pravers…

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...