Citata #484 T.Augucevičius apie mokyklą, mokytojus ir savo pasiekimus

T.Augucevičius, kurį mokykloje mokytojai vadino nelabai gražiai, pats sau labai patinka. Bet tai čia dažnai būna, kad savas kvapas nesmirdi.

T.Augucevičius, kurį mokykloje mokytojai vadino nelabai gražiai, pats sau labai patinka. Bet tai čia dažnai būna, kad savas kvapas nesmirdi.

Kai kurių žiniasklaidos delfių „multitalentu“ vadinamas „Lietuvos ryto“ TV darbininkas Timūras Augucevičius (kurio laidos nelabai kas žiūri ir kurią, kiek žinau, tuoj uždarys) prisimena, ką apie jį galvojo jo mokytojai giriasi savo pasiekimais:

Mokykloje net keli mokytojai sakė, kad šūdas bus iš manęs. Šiandien jie toliau aria su marozų vaikais, o mano darbas yra filmukų internete žiūrėjimas.

„Facebook“

Aš tai sakyčiau, kad labai protingus mokytojus turėjo T.Agucevičius. Tiesą jie sakė.

Tiesą sako ir pats „multitalentas“: sunku arti su tais marozų vaikais.

Kita vertus, mokytojų darbas nenueina veltui – kai kurie iš tų vaikų, žiūrėk, po to ir TV ekrane šmėžuoja ir darbą gerą turi.

(14 balsų, vidurkis: 3,86 iš 5)
Loading...
 • M.P.

  Dundukiškas mastymas darbus skirsto į prestižinius ir ne prestižinius. Pavyzdžiui,
  dundukiško mastymo elitui darbas – filmukų žiūrėjimas internete yra
  prestižinis. Įsivaizduokite politiką, kuris talento neturi, bet politiko darbas jam yra prestižinis arba gydytoją ir t.t. Dėl tokio mastymo nemažai dundukų atsiduria prestižinėje, bet ne savo vietoje pagal talentą ir sugebėjimus. Ėsti užimant ,,elitinę‘‘, bet ne savo vietą ir gadinti orą yra pagal dundukišką mastymą gyvenimo kokybė.

 • Valdas

  Va čia tai geras! Šitas pastebėjimas labia taiklus – patiko! Ir net man suprantama mintis:). Ir pritariu ir palaikau. Va tokie timūrai ir leidži marozus į pasaulį, Bet, bijau, kad tekstas per subtilus agnytėms, agniukams ir, manau, pačiam Timūrui. Tikrai mokytojai galėjo būti teisūs. Į puikybės padanges bičas keliasi. O apie Agnyte ir toliau ne viską suprantu:)

  • Μarius

   Po to dar stebimasi kodėl Lietuvoje vyrauja patyčių kultūra… Niekur tokio lygio tv laidos, neva „humoristinės“, nesu matęs.

 • Eimantas

  Stogas turetu normaliai vaziuoti, jei i situos Timuro zodzius ziuri kaip i rimta pasakyma, o ne linksma ironiska poksta.

  • ArturasR

   Eimantai, turiu įtarimą, kad tamstos misija čia baigiasi, nes pradedate elgtis kaip padugnė. O tokie, kaip žinia, čia nepageidaujami.

   Tada sakau tamstai viso gero.

 • dundukas

  Na saunuolis Racas, bando pritraukti nauja auditorija – blevyzgautojus. +30ct nuo manes.

 • Μarius

  Šio klouno laida – visiškas š. Kažkoks neįtikėtinai bukas ir primityvus humoras pakaitomis su patyčiomis. Užteko peržiūrėti vieną laidą, kad suprasti.