Atostogos!!!!

Atostogos yra gerai. Nes žinai, kad galėsi keltis kada panorėjęs, kad nereikės girdėti nepatenkintų klientų priekaištų, kad nereikės vakare grįžtant namo galvoti, kad padarei ne viską, ką buvai suplanavęs.

Atostogos ypač gerai, kai ketini išvažiuoti ir išsijungti telefoną… Tiesa, taip pat planuoji įsijungti kitą, bet apie nežinos visokie bepročiai ir beprotės, kurie Lietuvoje neduoda ramiai gyventi. Ypač viena beprotė, kuriai paūmėja jau ne tik per pilnatį:)

Atsiprašau visų tų, kurie galbūt jau įprato šiame puslapyje kasdien rasti po naują (kartais net ne vieną) įrašą. Gali būti, kad artimiausias dvi savaites taip nebebus. Kita vertus, jei Kryme mobiliojo interneto (vietinio) paslaugos pakankamai išplėtotos, gal niekas ir nesikeis, nes tada galėsiu nuolat žinoti, kas vyksta Lietuvoje (jei norėsiu) ir dar papasakoti, kaip ten gyvenasi prie Juodosios jūros.

Niekada ten nebuvau ir tkiuosi nenusivilti. Gyvenimas jau šiandien pradės rodyti, kiek tos viltys pasiteisins.

Atia, atia, skrendam į Simferopolį, o iš ten – kažkur, kur auga daug kiparisų.

Bet jei ką, nepamirškit šio puslapio, aš gįšiu:)

Sėkmės darbe visiems, kurie neatostogauja. Ypač geri linkėjimai Šarui, Ingai, Džolitai, Romai, Jūratei, Aurimui (jei neišeis atostogų), Martynui (kuris tikrai neišeis), Monikai (kuri sugrįš), Donatai (kuriai bus gerai Norvegijoje).

 O vanduo sako ten šiltas šiltas….:)

Na, nepavydėkit.

Be to, aš dar neikada nebuvau Kryme. Ir mano vaikai ten nebuvo. O Rasa buvo. Ji buvo pionierė:) Bet Arteke ji nebuvo. Taip sako.

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...