„Žalgiriui“ pradėjo sektis

„Žalgiriui“ sekasi…

Iš pradžių V.Tomkus parėmė, o šiandien štai per „Žvaigždžių dienas“ D.Maskoliūnui pasisekė…

Pirmas metimas iš aikštės vidurio – ir mėnesio alga… Net šiek tiek didesnė nei minimali..

Svarbiausia – tikėti.

(10 balsų, vidurkis: 3,70 iš 5)
Loading...
 • mano kaimietiška galva įtaria labdarą – tiek vyrų, anksčiau iš kamuolio mėtymo duoną valgiusių, taip kraupiai svaidė pro šalį, kad jau pradėjo atrodyt, jog specialiai. Vyrai gi ne kiaulės – žino, kuris iš visų ten dalyvavusių seniausiai algą matė, kuriam pinigų labiausiai reikia…

  Na, o kadangi tema ne pati rimčiausia, ir kalba sukasi apie pinigų nebuvimus, tai truputėlį nekukliai pasireklamuosiu : http://auksinevarpa.blogas.lt/476971/minimalus-atlyginimas–tiesiausias-kelias-i-sielos-nusvitima.html . Gal kažkam sukels šypsnį…

 • Tai jau taip. Na su Tomkui tokia ir sekme… O Maskoliunas gera isiude metima 1/1 100% :)

 • Kyprian

  na žalgiris visada buvo tokia mistinė komanda. visada mėgindamo apžioti daugiau nei gali. kartais pamojavus pinigais, tai pavykdavo..

 • Nieks

  Naujausias anekdotas – V.Tomkus padovanojo tris milijonus Kauno „Žalgiriui“. Netikiu. Žinant pono Vito dosnumą bei situaciją krepšinio pasaulyjeeee, ar tik tai nebus marketingo triukas?

  • LL

   būtent… žmonės jau ir pamiršę buvo, kad toks laikraštis kaip Respubika dar yra…

 • O nebuvo taip, kad, kadangi Vainauskai jau seniai rezga Žalgirio bankrotą, o Tomkus tik ir laukė kulminacijos, o tada 3 mln. ir dvigubas smūgis Vainauskams. Tikrai nemanau, kad 3 mln. „investicija“ buvo sugalvota ekspromtu. Jei tai teisybė, kokia Tomkui nauda „pyktis“ su Vainauskais?
  Anyway, lauksiu Vainausko „reakcijos“.

  p.s. Kaip ten bebūtų, Žalgiris, tai ne Valdovų rūmai, tikras Lietuvos simbolis.

  • Xerksas

   Na, „Žalgirio“ bankrotas – sena Vainausko svajonė. Sabonis dar prieš kokius šešetą metų garsiai skundėsi, jog „Lietuvos Rytas“ daro spaudimą „Žalgirio“ finansiniams rėmėjams.

   Bet lygiai taip pat netikiu, kad Tomkaus veiksmas buvo ekspromtas. Pirma, „Respublika“ rėmimo sutartį su „Žalgiriu“ turi jau kokius dešimt metų, santykiai tarp klubo ir koncerno visados buvo neblogi. Antra, Tomkus nėra polinkiu labdarai pasižymintis verslininkas, tad manyti, esą jis „nesavanaudiškai išgelbėjo „Žalgirį“ gali tik naivuolis.

   Nenustebčiau, jei galiausiai paaiškės, kad Tomkus dabartinio „Žalgirio“ klubo bankroto laukė netgi labiau už Vainauską, o rėmimo (juk faktiškai – perpirkimo) sutartis sudaryta jau su nauju juridiniu asmeniu, nenešančiu jokios atsakomybės už ankstesniojo klubo daugiamilijonines skolas.

   Jei šis mano spėjimas pasitvirtintų, tai išeit, kad Tomkus patį brangiausią ir pasaulyje geriausiai žinomą Lietuvos prekės ženklą įsigijo vos už 3 mln. litų. Pigiau nebūna, tsakant.

   • Xerksas

    Marketinginiai padėliojimai:

    Lietuva – tai „Žalgirio“ „Respublika“
    Sporto laikraštis „Žalgirio Respublika“
    Mus vienija „Žalgiris“ ir „Gubernijos“ alus
    „Žalgirio“ „Respublios“ alus – kelias į pergalę

    Etc.

 • Marius

  Gal man jau paranoja prasidėjo, bet manau žaidėjų streikas buvo viešųjų ryšių akcija, o čia abra kadabra mesijas Tomkus apsireiškė… Nemėstu aš tokių gelbėtojų, be to respublika jau seniau Žalgirį rėmė, tai galėjo ir toliau remti. O kai taip stebuklingai atsiranda 3 mln, klausimas ar jie taip pat stebuklingai ir nepradings…

 • Saulius

  yep… šiandien Respublika išėjo su užrasu pirmame puslapyje – „Tegyvuoja Žalgiris“ (ar „Tegyvuoja legendinis Žalgiris“?) ir euforiniu straipsniu (tiesa, kai kuriuose Maximose tas pirmas puslapis buvo uždengtas, i priekį įdedant Brigitos priedą).

  O va Ryto skaitytojai šiandien galėjo mėgautis tokiu straipsniu apie Žalgirį:
  http://i4.photobucket.com/albums/y146/jokeris/DSCF8145m.jpg
  :)

  aš spėčiau kad tie 3 milionai ne visi Vitkaus. Bet samokslų teorijų visokiausių galima prikurti, kam to reikia. Geriau pasidžiaukime kad Žalgiris gavo dar pora menesių kad sutvarkyti situaciją. Reikia tiketis, kad dar su visokiausiom akcijom, LKF nepervestom babkėm, berods ir už EL transliacijas sezono gale gauna ir taip toliau – užteks sekmingai pabaigti sezoną su „garbinga“ sudėtimi, o ne vien su vaikais. Ir dabartiniu momentu, tikrai atrodo didžiausias debilizmas tokioje ekonominėje situacijoje pasirašinėti tokias sutartis. Nors kas ten tuo metu (in summer) galėjo žinoti :-(

  PS: netikiu kad boikotas buvo viešų ryšių akcija, kai net Jonas su Paulium tokiom frazėm pasidrabstė.

 • Man V. Tomkus įtartinas. Tik pamatau jo pavardę, iškart kaktą suraukiu. Gal juokingai parašiau, bet turėjau omenyje rimtus dalykus. Tarkim šiandien kai kas priminė delfi ir delfino svaidymąsi…

 • Kestutis

  Tai LKL finale susitiks Vilniaus „Lietuvos Rytas“ ir Kauno „Respublika“???

 • ir vel?

  nesuprantu kam toks renginys? kam tas krepsinis, juk ji ziuri tik koks 22 procentai lietuviu. niekada anksciau tokiu nebudavo. as ja ignoruoju. tikrai

 • Ogis@Co

  Kaip ten bebutu, bet koks Zalgirio gelbejimas yra pagirtinas dalykas, nepriklausomai nuo to, ar pasiseks, ar ne.
  Nes tokios komandos bankrotas butu faktiskai tolygus Lietuvos krepsinio bankrotui.
  Beliktu tik paskelbti, kad musu rinktine pasitraukia is EC, PC ir Olimpiniu zaidyniu…
  Beje, labai norint, ir tai galima pasiekti – istatymiskai nukertam remejus, zaidejus kaip nors nesamoningai apmokestinam ir atiduodam TV transliacijos teises kokiai arabu televizijai…

 • Mindaugas

  O kaip jus isivaizduojat Zalgirio gelbejimas gali nebut marketinginis triukas? Kad ir kas tokioj situacijoj butu paremes Zalgiri, butu tikejasis, kad tai sukels rezonansa ir atnes jam nauda. Pvz jeigu zalgiri butu sugalvojus paremt kokia rimi, tai visi sakytu jog ji taip nori pasididint pirkeju rata zalgirio saskaita, jeigu butu paremus pvz bite tai visi sakytu kad nori praplest klientu rata zalgirio vardu naudodamasi ir t.t. ir pan. Cia tik dziaugtis belieka kad apskritai atsirado nors vienas verslininkas kuris pratese sita agonija. C’mon kur jus matet kas kas nors remtu sporta, nesiekdamas sau reklamos.

 • Regis

  Čia ne Žalgiriui pasisekė, o Žalgirio savininkams. Elgetavimas ir toliau tesiąsi ir kaip matom sėkmingai. Žalgiriui pradės sektis tik tada, kai komanda pereis pas ĮGALIUS, mokančius ir žinančius kaip dirbt savininkus. Dabar gi švaistomi valstybiniai pinigai ir tęsiama agonija vietoj to, kad klausimą spręst iš esmės.

 • nonsesnse

  Susirinko kruva paranojiku, bambekliu, murmekliu, pranasu ir kietu specialistu, kurie vietoj to kad pasidziaugtu kad kazkas ne tik vaitoja, skleidzia savo neigiama lietuviska nusiteikima.

  • Marius

   Kad šiuo atveju man paranoja būtų, tada aš būčiau labai laimingas, nes Žalgiriui, kaip klubui linkiu viso ko geriausio

 • Benedikta Vaivadaitė

  čia kaip pažiūrėsi – pasisekė ar ne. Vertinant trumpalaikėj perspektyvoj, tai taip – užkamšys skyles. Na, o žvelgiant tolėliau… Jau buvo Tomkus „Žalgirį“ apgavęs, žiūrėsim, ar nepasikartos. O tai, ką dabar komanda gavo, viso labo pakaks pusantro atlyginimo žaidėjams išmokėti.

 • Linas

  ką gi,“Respublika“ bent laikinai užkamšė problemą.Klausimas:kiek ilgam?Nepaisant visų mūsų nostalgiškų prisiminimų apie praėjusių laikų pergales,tenka pripažinti,kad profesionalus sportas,ypač komandinės sporto šakos,kurių išlaikymas yra brangiausias,atsidūrė aklavietėje.Verkti norisi,žiūrint į mūsų futbolo komandas,dar kiek laiko užsirauks ir krepšinis.Visišku mėgėjišku vaikų sportu virto tinklinis,rankinis ir kiti.Prie visų finansavimo problemų dar prisidėjo Kubiliaus ir seimo sprendimai gelbėti sodrą sportininkų sąskaita.Absurdo teatras:apmokestinti Vudso,Deano ir kt.užsieniečių kontraktus „sodros“mokesčiais,lyg jie nuolat trintųsi mūsų poliklinikose,o ne važiuotų gydytis traumų į užsienį.Niekas nenori spręsti klausimų iš esmės,todėl,manau,kad „Respublikos“akcija yra vienkartinė,gal būt padėsianti „Žalgiriui“datempti iki sezono pabaigos,o po pusmečio ar anksčiau vėl skaitysim apie žaidėjų ultimatumus.Jokios Eurolygos „A“ ar „B“licenzijos čia nepadės,nes po tokių kataklizmų neįsivaizduoju koks save gerbiantis užsienietis važiuos čia žaisti.Tik tipo K.Andersono žaidėjai.Juoką kelia man visokie sertifikatų platinimai,nėra jokios rimtos vadybos,nors be valdžios pagalbos čia nieko nebus.

  • Valentinas

   Tomkus nekištų 3 milijonų į Žalgirį jei neturėtų ilgalaikių planų. Kokie tie planai yra visiškai neaišku, nes profesionalus sportas yra akmuo ant kaklo.