Valstybės diena internete skirtinga. Balsuoju už alfa ir delfi

Esu savimi patenkintas – mano žinios apie Valstybės dieną pagirtinos.

Na, bent jau taip man pasakė alfa.lt, po to kai teisingai atsakiau į 12 iš 15 ten esančių klausimų apie Liepos 6-ąją. Šiek tiek pačiam prieš save geriau pasidarė, nes vakar vakare pamiršau išsikelti vėliavą, o šiandien miegojau iki 11…

Ačiū alfai ir tikrai verta pabandyti visiems. Jei pasakys, kad nieko nežinote, irgi nieko baisaus – bus proga sužinoti, kas buvo Mindaugo antroji žmona, ir ką už karaliaus karūną rekėjo padovanoti popiežiui (kas pasakys, kad tai ne korupcija:)

Po alfos skubiai perbėgau kitus puslapius.

Delfi – puikus interviu su Nerija Putinaite, apie lietuvių poreikį naujam vadui, „karalystės“ mentalitetą, valstybės šventes ir daugelį kitų dalykų.

Balsas.lt – toks šiek tiek valdiškas – V.Adamkaus kalbos citatos ir sausokas pranešimas apie Valstybės dienos minėjimą.

Beveik tas pats ir lrt.lt puslapyje – šiek tiek seniai žinomų istorijos faktų ir V.Adamkaus visiškai nieko nesakanti citata.

Panašiai ir lrytas.lt – tik ten iš pradžių V.Adamkus ir apdovanojimai, o po to – istoriniai faktai. Sakyčiau sausoka. Bet nuotraukos gražios, pažiūrėkie į to berniuko akis.

Bernardinai lt Valstybės dieną beveik visiškai ignoruoja: du „top“ tekstai – apie religiją. Gal ir teisingai – juk pagonis tas Mindaugas buvo. Karūną paėmė, o po grįžo prie senųjų papročių..

Mano išvada būtų: geriausiai Valstybės dienai pasirengė delfi ir alfa.

Beje, neabejoju, kad Valstybės dienos aprašymas dar nesibaigė – juk dar bus priėmimas prezidentūroje, į kurį ir aš, berods, po ketverių metu pertraukos gavau pakvietimą. Turbūt pagal pareigas priklauso… tačiau nusprendžiau negadinti nuotaikos tiems, kurie labai džiaugdavosi tuos ketverius metus manęs ten nematydami.

Pasilinksminkite, juk gal jau paskutinį kartą…

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...