Referendumo iniciatyva: šiek tiek liūdna, turėtų būti gėda

Šiandien tapo visiškai aišku: niekada nebalsuosiu už Socialdemokratų sąjungą ir Liberalų Sąjūdį. Ir visiems patarsiu to nedaryti.

Ne todėl, kad man jų programos nepatinka ir ne todėl, kad E.Masiulis su A.Janukoniu per daug draugiškai su „Rubicon“ vadu prieš keletą metų bendravo ir jam frakcijos balsus žadėjo. Ir net ne todėl, kad už alkoholio reklamą agitavo.

Motyvas visiškai kitas: tos partijos beviltiškai silpnos. Per 3 mėnesius turint struktūras ir pinigų tesurinkti 47 000 parašų (iš kurių, beveik neabejoju, mažiausiai koks dešimtadalis neatitinka reikalavimų). Turėtų būti gėda.

Sakau tai iš patirties: mes per du mėnesius sugebėjome surinkti beveik tiek pat. Neturėdami jokių struktūrų, jokių pinigų iš šalies ir remdamiesi tik savanoriais. O pradėjome iš esmės penkiese.

Tad ar verta balsuoti už dvi partijas, kurios sugeba tiek pat, kiek penki žmonės?

  

 

 

 

 

(Dar neįvertinta)
Loading...
  • Verta. Gal dabar, kai liberalai apsivalė nuo paksų ir kitų „big names“, kai jie vėl logiškai sugrįš prie savo trijų procentų balsų per rinkimus (o negi šitame, atsiprašant, Marijos krašte, kuriame nėra svarbesnių problemų nei abortai, gėjų santuokos ir alkoholio reklamos, gali būti daugiau liberaliai mąstančių) vėl bus galima už juos balsuoti.

  • Anonimas

    vp vis delto nesustabdėme.. Ar dar kas nors vyksta kad lelo lt butu sustabdytas?

  • Taip Viktorai, vyksta. Seime įregistruotas mūsų siūlytas įstatymo projektas, ten pat guli ir kreipimsi į Knstuticinį Teismą projektas. Iki šiol mūsų skundas nagrinėjamas ir Europos Komisijoje- po šiandienos balsavimo Europos Parlamente labai tikėtina, kad bus pasakyta tai, ką mes seniai sakėme: Leo Lt steigimas prieštrauja ES politikai.

    Taigi, nieks dar nesibaigė…