LŽLEK pirmininkas L.Slušnys atsakė į atvirą laišką

LŽLEK pirmininkas Linas Slušnys sureagavo į mano atvirą laišką ir net teikėsi į jį atsakyti. Facebooke.

Tai aš jam labai dėkoju, nes tas laiškas labai daug ką paaiškina (apie tai – kiek vėliau). O L.Slušnio astakymą noriu išsaugoti, idant paskui vėl neklaustų, kodėl jo komisiją vadinu kvankomis.

*************

Pirma, komisijos nariai nėra įdarbinti visam laikui asmenys.

Antra, komisijos nariai nepasiskiria savęs patys. Juos deleguoja 15 – ka skirtingų organizacijų.

Trečia, galiu patikinti, kad skundus nagrinėjame ne pagal rėkiančių norus, o pagal tai kaip yra gauti skundai. Bent jau taip buvo iki praeitos savaitės. Publikacijų datos ir skundų datos neturi nieko bendro. Pasiteirausiu tikrai dėl skundo datos.

Bet noriu sužinoti ko ponas Račas veržiasi į tą komisiją, jeigu jau iš anksto yra ją išvadinęs kvankomis ir kitais epitetais. Juk ponas netiki mūsų sprendimais ir turi savo išankstinę nuostatą. Kaip ir šiame primityviame rašinėlyje esu apkalntintas nusikaltimu, kurio nesu padaręs, nors nėra jokių faktų dėl mano nusikaltimo.

Taip sutinku, kad reglamentas numato nagrinėti skundus per 60 dienų. Bet buvo savo laiku ir 30 dienų. Nespėdavo – tai buvo pakeista į 60.

Taip, komisija nesielgia tiesiog primityviai ir neperkialia datos dar toliau. Reikia pakeisti į 120 dienų ir užčiaupti vieną nerimastingą pilietį? Kam nuo to palengvės?

Komisija turi pinigų dviem posėdžiams per mėnesį. Nėra numatyta susimokėjimo galimybė, kad skundas būtų nagrinėjamas greičiau. Kaip tai numatyta kai kuriose kitose institucijose.

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...