Nuotolinės studijos #15 Rąstas šiknoje arba kaip tapti delfių chliupiku Šarūnu Černiausku

Sveiki, šiandien kalbėsime apie tai, apie ką kai kurie iš jūsų svajoja (tikiuosi, kad tokių yra mažuma, bet stengiuosi būti visiems

Jei norite būti panašus į šį žurnalistikos grandą, tai viskas yra labai paprasta: tik 7 taisyklės.

Jei norite būti panašus į šį žurnalistikos grandą, tai viskas yra labai paprasta: tik 7 taisyklės.

lygiai teisjngas). Taigi, kalbėsime apie tai, kaip tapti delfių „žurnalistu“ panašiu, pavyzdžiui, į vargšelį Šarūną Černiauską.

Viskas iš tiesų labai paprasta.

Pirma, reikia labai greitai ir visai negalvojant vykdyti komandas. Tada atrodys, kad patikimas.

Antra, reikia būti visiškai nekritišku ir matant krislą kito akyje, nematyti rąsto savo šiknoje. Tada atrodys, kad esi kritiškas

Trečia, reikia savo niekuo nepagrįstą ir kvailą nuomonę sumaišyti su keliais tikrais faktais. Tada atrodys, kad supranti ir apie futbolą, ir apie serialus ir apie poeziją.

Ketvirta, reikia prisiminti kelerių metų senumo istorijas, kuros niekaip nesusijusios su tuo, apie ką rašai. Tada atrodys, kad daug žinai.

Penkta, būtinai reikia pacituoti kokį nors konservatorių. Geriausiai tinka nuolat blėnius kalbanti R.Juknevičienė, Lietuvą beveik subankrotinęs A.Kubilius ir Platono draugas M.Adomėnas. Tada atrodys, kad esi dešinysis.

Šešta, labai gerai būtų pacituoti D.Grybauskaitę, nesvarbu apie ką. Tada atrodys solidžiau.

Setinta, pavadinimas turi neturėti nieko bendro su tekstu. Tada atrodys paslaptingiau.

Įvykdę šias sąlygas, galėsite parašyti tekstą, panašų į tą, kurį šiandien pagal gautą komandą parašė vargšiukas Šarūnas: „Iš kur tekėjo R.Skaisgirio pinigų upės?“

Jei atidžiai jį paskaitysite, suprasite, kad beveik visos 7 aukščiau išvardytos taisyklės įvykdytos. Tik D.Grybauskaitė nepacituota, nes ji apie futbolą ir zoologijos sodą nekalbėjo ir R.Skaisgirio kuriamų serialų nevertino. Tai už ją padarė pats chliupikas Šarūnas, kurio nuomone, ir serialai nieko verti, ir iš futbolo kažkas minta.

Bet štai kur bėda – pinigų upių, išskyrus tuos du paminėtus Aplinkos ministerijos konkursus,  tai nelabai matosi.

O štai apie rąstą šiknoje, tai yra apie delfių projektą „Grynas“, finansuojamą tos pačios Aplinkos ministerijos, apie delfių naujienas užsienio kalbomis, finansuojamas Užsienio reikalų minsterijos, apie euro viešinimą, kurį finansuoja Lietuvos bankas, ir dar daugybę kitų projektų, kurių sumos tikriausiai keleriopai viršija to baisiojo R.Skaisgirio „pinigų upes“ chliupkas rašydamas negalvoja. Nes rąstas šiknoje trukdo.

Tas rąstas trukdo jam prisiminti ir tai, kad ištisus penkerius metus pinigų upė delfinariumui tekėjo ir iš R.Pakso ir J.Imbraso Europos Parlamento veiklos viešinimo. Tada chliupikui Šarūnui viskas buvo gerai, nes dalis iš tos upės ir į jo kišenę nubyrėdavo per honorarus ar kitas išmokas. Dabar, kai nebebyra, tikriausiai pikta?

Tai štai. mieli mano studentai, būti chliupiku Šarūnu labai paprasta. Juo galite lengvai tapti. Tik nežinau, ar su tuo rąstu šiknoje bus

Rąstas šiknoje kartais trukdo pasilenkti 90 laipsnių kampu, kai to labai norisi.

Rąstas šiknoje kartais trukdo pasilenkti 90 laipsnių kampu, kai to labai norisi.

labai patogu.

Bet, kaip sakoma, jūsų teisė rinktis.

Iki kitų kartų.

 

(16 balsų, vidurkis: 4,75 iš 5)
Loading...