Citata #498 Konservatnikas Ž.Pavilionis apie gauruotą Maskvos ranką

Ž.Pavilionis neabejotinai yra vienas daugiausiai savo selfių skelbiantis konservatnikas. Jam yra pavykę pasidaryti selfį net su pačiu nepriklausomiausiu Lietuvos laidų vedėju A.Tapinu

Ž.Pavilionis neabejotinai yra vienas daugiausiai savo selfių skelbiantis konservatnikas. Jam yra pavykę pasidaryti selfį net su pačiu nepriklausomiausiu Lietuvos laidų vedėju A.Tapinu

Konservatnikas Žygimantas Pavilionis, apie kurį kai kas kalba, kaip apie galima TS-LKD kandidatą į prezidentus kituose rinkimuose, interviu krūtų portalui paaiškino, kas kaltas dėl to, kad konservatnikaidar ketverius metus sėdės ant opozicijos laktų:

Manau, Maskva darė viską, kad konservatorių nebūtų šioje koalicijoje. Ir man labai gaila, kad žmonės iš vienos ir kitos pusės iš esmės pasidavė šiems žaidimams.

Krūtų portalas

… Ž.Pavilionis, kuris vienu metu dirbo Lietuvos ambasadoriumi JAV, neturėtų būti toks kvailas, kad nesuprastų, jog labiausiai nebūti koalicijoje stengėsi patys konservatnikai. Maskvai šį kartą iš esmės nieko nereikėjo daryti tik žiūrėti ir ploti katučių.

(9 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
  • Gintautas Lašas

    laktų – tai kaifas, o aš tortus „Norfoje“ perku, kad pavaišinti išvaduotojus… Kas atlygins man nuotolius, kad pirktus tortus privalau pats vienas suvalgyti? :)))

  • Μarius

    Panašiau, kad čia jau paranoja Pavilioniui. Aš suprantu ir suvokiu ko tėvynsąjungiečiai siekia tokia retorika, tai jų kaip ir narkotikas, kaip užbaigtumo argumentas, suprask, jei tai įsivaizduojamai naudinga Maskvai, tai, mes TS-LKD, turime elgtis priešingai. Tokia jų logika. Aš perskaičiai ir visą straipsnį, kad suprasčiau frazės kontekstą, bet tokiu atveju situacija tėvynsąjungiečių partijoje yra tiesiog katastrofiška, nes partijos viduje dirba Maskvos agentai, kurie įtakoja partiją… Che, che! Na taip logiškai ir šaltai mąstant išeina. Na, o jei dar rimčiau, tai eilinis nenoras pripažinti konservams savo klaidų, kalti bet kas: Kremliaus agentai, blogi rinkėjai, net ufonautai tik ne jie. Ir tai ne pirmas Pavilionio nusišnekėjimas, gi pamenam kaip sakė kad va tuoj, tuoj jau mus rusai puls.