Karjera lietuviškai: iš politikos – į televiziją arba kas yra tikrieji šoumenai

Jau sena žinia: buvęs pagrindinis policininkas V.Grigaravičius taps televizijos žvaigžde. Bus taip sakant ekspertu laidoje, kuri tirs neištirtus nusikaltimus – a la naujas K.Krivickas…

Ir dar kaip sako pats buvęs policininkas Nr.1, jis gerins policininkų įvaizdį. Garbinga misija. Ir būdas prie pensijos prisidurti.

Tačiau man į galvą įkyriai lenda mintis, jog tai jau darosi Lietuvos tradicija.

Žiūrėkit: iš pradžių E.Kūris, dabar – V.Grigaravičius, dar galbūt reikėtų pridėti G.Jaunių, kuris politikos  (savivaldybės tarybos) pasitraukė į vadinamąsias žinias. Dar – A.Ramanauskas, kuris iki šiol ir politikas ir peliukas, bet tikriausiai taip pat mes politiką ir pasuks į didžiąją televiziją.

Galima pagaliau prisiminti ir D.Kuolį – buvusį ministrą ir Prezidento patarėją, kuris po to taip nieko geriau nesurado.

Ar tai reiškia, kad politika yra tik laiptelios pakeliui į televiziją. Ar ten yra karjeros viršūnė?

Sprendžiant pagal V.Grigaravičių ir E.Kūrį – sakyčiau taip. Juk tikriausiai ir A.Valionis bei M.Laurinkus Lietuvos televizijoje kokią nors laidą galėtų vesti arba bent jau ekspertais būti, jei jiems nebūtų ambasadoriaus kėdelių už nuopelnus draugai pametėję…

O po rinkimų žiūrėk ir pats Gediminas gal kokios laidos šeimininku taps. Pavyzdžiui, „Atominės elektrinės klubas“ arba „Turite teisę klausti“.

O Valdas Adamkus? Juk ir jis galėtų savo laidą gauti, kai kadencija baigsis. Ji galėtų vadintis „Demokratijos namai“ arba „Moralės tvirtovė“ arba „Sprendimai“…

Klausimas tik štai koks: o kas po televizijos? Atgal į politiką? Čia žinoma kalbu ne apie V.Adamkų, bet apie kitas naujai iškeptas TV žvaigždes.

Jei taip, tai ir televizija yra dalis politikos

Bet gal ne – gal televizija parodys, kas yra politikai, o kas tik šoumenai.

Nors ką gali žinoti – A.Valinskas antai pirmosios kelio atkarpos nepraėjo – iš karto bando iš TV į politiką. Bet gal jis planuoja antrą atkarpą iš politikos į TV.

Tada būtų galima konstatuoti, kad TV ir politika viena kitą maitina. Tik štai ir vėl klausimas: o  kuri iš jų tada yra pramoga?

(5 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...