Ilsėkis ramybėje Z

Iki šiol manau, kad Marijono „Kalėdos“ yra geriausia lietuviška daina. Todėl labai už jį džiaugiuosi…

Jam, atrodo, nereikės viešai žemintis ir bučiuoti ranką didžiajam Z, kaip jis viešai yra pasižadėjęs.

Jei dar negirdėjote, tai didziajam Z, gydytojai netkėtai nustatė „progresuojančią stuburo išvaržą“, o tai iš esmės reiškia, kad to didziojo Z Pekine Lietuvos rinktinėje nematysime.

Ir aš tuo labai džiaugiuosi, nes manau, kad tai, kas vyko pastaruoju metu buvo graudu ir nebeskanu. Visi šoko aplink didijį Z, o pats jis buvo toks mažas, kad jo iš viso nesimatė.

Banalu jau priminti Dirką Nowitzki ir jo norą žaisti Vokietijos rinktinėje – jo niekada nestabdė nei klubas, nei draudimo reikalai. Jis jei gerai pamenu, net pats pinigų rinktinei skirdavo. O kiek yra skyręs rinktinei didysis-mazasis Z? O kiek jis yra skyręs Lietuvai – valstybei, kuri padarė iš jo krepšininką, ir kurios dėka jis dabar uždirba apie 14 mln. dolerių per metus. Ir derasi dėl 4 milijonų litų draudimo….

Taip, jo kojos silpnos ir jis jau senas, tačiau jei labai norėtų, jau seniai būtų Lietuvoje kartu su visais tais, kurie taip sunkiai žaidė NBA ir kuriems taip pat reikia draudimo. D.Songaila po praėjusio čempionato taip pat pusę sezono atsigauti negalėjo. P.Gasoliui per paskutinį pasaulio čempionatą 2006 metais skilo pėdos kaulas, tačiau pernai jį vėl matėmė Europos čempionate.

O kada paskutinį kartą kur nors matėme Z?

Prisiminkite Sabą, Šarą, pažiūrėkite į R.Kaukėną – kurie iš jų buvo be traumų? Bet žaidė. Už Lietuvą. Nes jiems rūpėjo.

O Z, panašu, tik norėjo olimpinį medalį į karjeros pabaigą užsikabinti.

Tai, rinktinė su juo gal ir būtų kiek stipresnė. Bet bent jau mano akimis tai būtų panašu į „Žalgirį“ ir LR pastaruoju metu: lyg ir savos komandos, o aikštelėje 8 legionieriai…

Todėl tegul ilsisi ramybėje didysis-mazasis Z. Tegul saugo kojas ir stuburą.

Ir tegul džiaugiasi prezidentas V.Adamkus, kad užteko proto  neskambinti D.Sternui ir žemintis.

GKirkilui proto neužteko. Tegul irgi džiaugiasi.

Ir Marijonas tegul džiaugiasi, kad gydytojai jį išgelbėjo nuo žeminančio bučinio.

 

 

 

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...