Geriau jau premjeras nejuokautų…

Buvo toks rusiškas anekdotas, kurio viso neprisimenu, tačiau pabaiga buvo maždaug tokia: tu, bocmane kvailys ir tavo juokeliai kvali….

Kažkaip prisiminiau tą anekdotą skaitydamas premjero G.Kirkilo „pajuokavimus“.

Pamenate – iš pradžių užpykęs ant ES komisarės D.Grybauskaitės pareiškė, jog pasiskųsiąs pačiam pačiam ES prezidentui. Kad uždraustų D.Grybauskaitei kritikuoti Lietuvos premjerą ir jo vadovaujamą Vyriausybę.

Po to – supratęs, ar kieno nors protingu patarimu – nuleido garą ir sakė, jog tai tebuvo juokas.
Galėjo iš karto tai pasakyti, nes tas juokas jau spėjo po pasaulį pasklisti ir, garantuoju, kad ne visiems buvo juokinga.

Bet, kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada.

Tačiau blogai tai, kad kito savo „pajuokavimo“ G.Kirkilas iki šiol neatšaukė. Turiu galvoje jo frazę, jog D.Grybauskaitės išsakyta kritika Vyriausybei yra politikavimas, „kurį ji tęsia tam, kad uždengtų savo pačios neveiklumą komisijoje, kurioje ji nieko nenuveikė Lietuvos naudai“.

Premjere, premjere, gal pasiskaitykite Europos Komisijos nario priesaiką… Ten juk aiškiai parašyta, kad D.Grybauskaitė net ir norėdama negali nuveikti nieko Lietuvos naudai, nes ji turi veikti visos ES labui.  Beje, veikdama ES labui, ji tikriausiai nuveikia ne mažiau nei G.Kirkilas veikdamas … net nesiryžtu sakyti kieno labui…

O kai dėl D.Grybauskaitės „neveiklumo“ tai galima tik priminti, kad ji yra gavusi „Metų komisarės“ apdovanojimą. 

G.Kirkilas net Lietuvos metų premjeru iki šiol nepripažintas…

Gal dar ne vėlu pasakyti, kad pajuokavo ne vieną, o du kartus?

O gal geriau iš viso nejuokauti…

(Dar neįvertinta)
Loading...