Gal jau numirti?… Skiriama A.Užkalniui – su meile ir užuojauta

…Štai, imkim, pavyzdžiui, Andrių Užkalnį. Aš jam linkiu viso ko geriausio

Stengiasi žmogus, rašo visiems, kas paprašo ir apie ką paprašo.Net jei kartais nesupranta, apie ką rašo. bet juk nuoširdžiai…

Bėgioja per visas TV ir radijo stotis. Investuoja į kinietiškus puodelius ir stringus, kurių niekas neperka.

Dirba politinį-partinį darbą, atsiriboja nuo visko, kas prasideda R raide, sausio 13-ąją tris kartus viešai deklaruoja savo patriotizmą.

Ir koks finalas?

Visų internetų internetas Rokiškis Rabinovičius, kurį skaito kokius 14 kartų daugiau interneto nei Užkalnį, o jo žodis internetuose žodis apskritai yra lemiantis (panašiai kaip A.Katkevičiaus Google+ ar A.Puklevičiaus vertinant humorą) paties Užkalnio terminais „kala jam į klyną“. Ir kala taip iš peties ir taip skaudžiai, kad tikriausiai tris dienas pirštai klaviatūros negalės maigyti…

Šiaip jau sakyčiau, kad ponas Artūras dažnai save tiesiog nuvertina, tardamas, kad jis tėra šiaip blogeris. Jei manęs kas nors paklaustų, kas yra įtakingiausias žiniasklaidos asmuo Lietuvoje, tai manau, kad suprantate, į ką pirštu parodyčiau. Ir ne dėl kokių nors simpatijų ar antipatijų, o tiesiog dėl to, kad į žiniasklaidą žiūriu paprastai, kaip į procesą. Įtakingumo nustatymas – tai tiesiog raktinių taškų identifikavimas, o BNS ir ponas Artūras, kaip bežiūrėtume, būtent toksai raktinis taškas ir yra. Kaip sakant, SPOF (Single Point Of Failure) visame gražume: jei ten kažkas įvyksta, tai įvyksta ir visur, o jei neįvyksta, tai neįvyksta ir kitur.

… Viskas, reikėtų viską uždaryti, pakabinti stringus su Vytimi ant vinies ir numirti…

Arba bent jau išeiti į pensiją. Nes kitos tokios progos tikriausiai jau niekada nebus.

Ačiū Tau, mielas Rokiški.

Net jei ir ateityje mūsų nuomonės daugeliu klausimų ir vėl išsiskirs, aš visada prisiminsiu šią išskirtinę man suteiktą garbę.

(11 balsų, vidurkis: 3,18 iš 5)
Loading...