Gal jau numirti?… Skiriama A.Užkalniui – su meile ir užuojauta

…Štai, imkim, pavyzdžiui, Andrių Užkalnį. Aš jam linkiu viso ko geriausio

Stengiasi žmogus, rašo visiems, kas paprašo ir apie ką paprašo.Net jei kartais nesupranta, apie ką rašo. bet juk nuoširdžiai…

Bėgioja per visas TV ir radijo stotis. Investuoja į kinietiškus puodelius ir stringus, kurių niekas neperka.

Dirba politinį-partinį darbą, atsiriboja nuo visko, kas prasideda R raide, sausio 13-ąją tris kartus viešai deklaruoja savo patriotizmą.

Ir koks finalas?

Visų internetų internetas Rokiškis Rabinovičius, kurį skaito kokius 14 kartų daugiau interneto nei Užkalnį, o jo žodis internetuose žodis apskritai yra lemiantis (panašiai kaip A.Katkevičiaus Google+ ar A.Puklevičiaus vertinant humorą) paties Užkalnio terminais „kala jam į klyną“. Ir kala taip iš peties ir taip skaudžiai, kad tikriausiai tris dienas pirštai klaviatūros negalės maigyti…

Šiaip jau sakyčiau, kad ponas Artūras dažnai save tiesiog nuvertina, tardamas, kad jis tėra šiaip blogeris. Jei manęs kas nors paklaustų, kas yra įtakingiausias žiniasklaidos asmuo Lietuvoje, tai manau, kad suprantate, į ką pirštu parodyčiau. Ir ne dėl kokių nors simpatijų ar antipatijų, o tiesiog dėl to, kad į žiniasklaidą žiūriu paprastai, kaip į procesą. Įtakingumo nustatymas – tai tiesiog raktinių taškų identifikavimas, o BNS ir ponas Artūras, kaip bežiūrėtume, būtent toksai raktinis taškas ir yra. Kaip sakant, SPOF (Single Point Of Failure) visame gražume: jei ten kažkas įvyksta, tai įvyksta ir visur, o jei neįvyksta, tai neįvyksta ir kitur.

… Viskas, reikėtų viską uždaryti, pakabinti stringus su Vytimi ant vinies ir numirti…

Arba bent jau išeiti į pensiją. Nes kitos tokios progos tikriausiai jau niekada nebus.

Ačiū Tau, mielas Rokiški.

Net jei ir ateityje mūsų nuomonės daugeliu klausimų ir vėl išsiskirs, aš visada prisiminsiu šią išskirtinę man suteiktą garbę.

(11 balsų, vidurkis: 3,18 iš 5)
Loading...
 • austras

  Aš tai džiaugiuosi, kad ponas Užkalnis dabar turi savo „austrą“. Tas pats „pridurkas“, kuris čia kelis kartus pasinaudodamas mano slapyvardžiu rašė. Ir kurio čia nebeliko. Tai jis dabar po dauguma Užkalnio komentarų nuolat kažką pablevyzgoja. Ir ponas Užkalnis kantriai laiko jo blevyzgojimus tarp savo protokolų. Matomai, ponas Užkalnis, skaitė skaitė racas.lt ir  beskaitant jam labai prireiko „austro“. Tai jis tą „austrą“ ėmė ir susigalvojo. Gudruolis yra Užkalnis. Ir humoristas kokių reta. Palinkėkim jam sėkmės.

  • A.Z. .

    Užkalnis nuobodus, jo per siauras minčių diapazonas ir jis jau seniai tik kartojasi. Tad kodėl nesusikurt komentaruose „oponento austro“ ir a la šmaikščiai jam neatsakinėt. :)

  • martelis

    Manote, kad Užkulnis yra ponas?

   :)))

 •      Dziaugiuosi, kad gal pagaliau visos tos nesamones, pajudes sveiko proto link. Ir maza pastabele – pagrindinis G+ autoritetas yra tas pats Rokiskis Rabinovicius, o ne kas kitas. :)

  • Karolis Urbonas

   O kas tas sveikas protas? Sveiko proto dešinieji, ar kaip?

 • Lijana esmi

       Sveikas protas nekrypsta nei į kairę, nei į dešinę. Todėl jis ir sveikas. :)

 • Laiskanesys

  Gal galėtumėt kas iš komentatorių man paaiškinti, kodėl šie blogeriai ir žurnalistai, savo straipsniuose kažką prieš kitą blogerį, jo straipsnius ir visą kitą ar šiaip jo nemėgsta? Čia tokia konkurencija ar tik galios rodymas ar tikslas kažką pasiekti? O gal čia niekas nenori nieko blogo? Nesuprantu, padėkite dundukui įgauti proto.

  • sataniuga

   Čia ir konkurencija ir tikslas kažko pasiekti. Čia nori blogo. Nepadėsiu ir neįgausite.

  • Rytis_I

   Greičiau – nei konkurencija, nei galių rodymas. „Ideologas“ berods pakankamai aiškiai pats įvardija tai, dėl ko buvo paleisti „lenciūginiai“:
   „Įtakingas konservatorių politikas Mantas Adomėnas atkreipė dėmesį, kad niekas nereagavo, kai A. Račas viešojoje erdvėje esą koneveikė konservatorius, katalikiškų pažiūrų reiškėjus.“ – paprastas (primityvus?) pakeršijimas už nevisada vykusias savas rinkimines akcijas, pavėluota, tsakant, reakcija pralaimėjus (laimėjus mažiau, nei tikėtasi).
   Įsivaizdavimas, kad dėl nesėkmės kaltas kažkas kitas. Normalu, taip būna dažniausiai tiems, kas nemoka nelaimėti.
   http://bendraukime.lrytas.lt/aktualijos/konservatoriai-tyliai-dziaugiasi-premjera-iskoneveikusio-a-ramanausko-greitai-issisokimu.htm

 • Uzklydelis

  Atvirai sakau: nesupratau šio A.Račo posto. Jeigu jis išties springdamas džiūgauja dėl ano liūdnos šlovės blogerio jam suteiktos „garbės“, tai šitai gailiai juokinga (ir galvon ateina tas posakis: „toks tokį pažino ir…“. Jeigu čia norėta suskelti ironišką „bajerį“, tai jis, mano vertinimu, nepavyko. Mano vertinimu, bet gal būt aš tokiems „bajeriams“ nelabai pagaulus…ką padarysi, humoro jausmas irgi gali turėti įvairias atmainas… :) 

  • ArturasR

   mielas Užklydėli, šis įrašas nebuvo skirtas dundukams, tad nieko nuostabaus, kad nesupratote.

   • Uzklydelis

    Mano nuomonė priešinga: dundukiškas šio įrašo tekstas (antroji iš mano anksčiau minėtų „jeigu“ alternatyvų) neleidžia jo suprasti tų savybių neturintiems :-)