Ech, Chuck’ai…

„Žalgiris“ grąžino intrigą…

Labai gerai.

Man patiko.

O štai Chuck’o „f….“ tiesiai į kamerą po ketvirtosios pražangos per vieną sekundę sugadino tą beveik tobulo kultūringo atleto iš JAV  įvaizdį…

Štai ką reiškia įtampa…

Tik štai neaišku, ar „Žalgiris“, žaisdami septyniese sugebės dar porą rungtynių taip sužaisti?

(7 balsų, vidurkis: 3,86 iš 5)
Loading...
 • bang

  Ne viskas yra taip, kaip mums atrodo, ar norėtume :)

 • A.G.

  Na matote – sakote amerikonas žaidė… tai koks čia Žalgiris, koks čia Rytas. Jaukun dabs.

 • WU

  Artūrai, galit youtube rasti tokių, video, kur pvz.: Ginevičius teisėja toli pasiunčia ar Slaninina.. Be to, kai pats žaidžiate krepšinį, netikiu, kad niekad nenusikeikiate.. Emocijos – normalu, o tuo momentu nežiūri ar tave filmuoja iš arti ar prikištas mikrofonas. Iš karto pasakau, kad nespejau pamatyti runtynių, nemačiau šio epizodo, todėl nežinau kokiomis aplinkybėmis tai buvo pasakyta. Bet apibūdinimas, kad po 4 pražangos pasako nemažai. Pažiūrėsiu įrašą.

  • WU, keikiuosi… ir dar kaip… :) Tačiau norėjau pasakyti, kad jei tai būtų padaręs J.Mačiulis ar D.Zavackas – nebūčiau nustebęs, o dėl Chucko – nustebau. Kaip būčiau nustebęs ir dėl M.Lukauskio pavyzdžiui. R.Kurtinaitis nenustebintų, o J.Kazlauskas – taip:)

 • Skirgaila

  Na kas dėl įvaizdžio, tai „paukštis“ Vaišnoras bei dundukai irgi nėra kažkokia balta nosinaitė, tad gal aukštų kultūrinių standartų taip netaikykim.

  Juolab visas rungtynes Chuckas buvo neblogai stumdomas, nervai kai taip nesiseka ne geležiniai. Bent jau amerikietis parodė, kad jam ne „dzin“ ir kitose rungtynėse, manau, padarys įprastą darbą.

  O LR šiandiean atvažiavo tikėdamiesi pasiimti pergalę nuo lėkštutės sidabriniais krašteliais. Žalgiriui pakrito praktiškai viskas ką metė, kažkodėl Kurtis laikė Lukauskį, o ne Sinicą. Bet abejoju ar užteks jėgų Žalgiriui. LR ketvirtadienį po tokio supurtymo grįš tinkamai nusiteikę.

  • Žiūriu, ne tik blogo autorius, bet ir komentatoriai jau serga „visko, kas susiję su Humoro klubu“ kompleksu ir bet kurioj situacijoj bando įpaišyt Vaišnorą, Jankevičių ar pan. Fantastika. Toli taip eisit, draugai.

   • Mielas Pauliau, niekas neserga, čia tik tamstos liguistos fantazijos vaisius…:)

    • gal ji ir ligota, bet aš bent ją turiu, todėl sugalvočiau tikrai subtilesnių būdų, kaip užvaryti ant man nepatinkančių dalykų (taip, aš, kaip ir Algis Greitai esu neįtikėtino subtilumo ir rafinuoto humoro jausmo žmogus).

     • Skirgaila

      Nereikia taip nervintis. Blogo autorius prakalbo apie kultūringumą ir jam buvo priminti jo paties tam tikri abejotino kultūringumo įrašai. O kad vienas jų buvo susijęs su Humoro klubu, nereiškia, kad psichozės apimti komentatoriai „visur bando įpaišyt Jankevičių, Vaišnorą etc“. Būtų negerai, jei ir patys humoristai prieitų prie psichozės, kad juos visur kažkas puola.

   • WU

    „taip, aš, kaip ir Algis Greitai esu neįtikėtino subtilumo ir rafinuoto humoro jausmo žmogus“ …
    :))))))))))))))))

   • nerijus

    Kas tas HK?
    Tokios apgailėtinos laidos nesu dar matęs- lenkia net „puikųjį šou“.
    ;)

 • hmm

  „Tik štai neaišku, ar “Žalgiris”, žaisdami septyniese sugebės dar porą rungtynių taip sužaisti?“- ka tatai reiskia, issifruokit, kas supratot?

  • hmm

   aaa, pagavau minty, o jau bijojau, kad p. Racas varo ant Zalgirio. atsiprasau uz itarimus :)

   p.s deja zalgiris pralaimes 4:1 :(

   • nerijus

    4:2

    • nerijus

     Bet tikėčiau ir 4:3- ne Žalgirio naudai, nes šiuo metu klubams labai reikalingi pinigėliai, o „sugrąžinus“ intrigą, tai galima pasiekti tik per bilietų pardavimus ir reklamą TV. :)

  • GIGA

   tai,kad LR žymiai ilgesnis suolelis.ŽENKLIAI

 • nerijus

  Gerai gerai, nes jau LR buvo snūstelėjęs…

 • Tikiuosi jėgų užteks…

 • Margaux

  Nors aš ne visiškai pataikau į tema, ale vistiek apie krepšinį.
  Papasakosiu savo karčią patirtį:
  Stebėjau Žalgirio ir L.Ryto varžybas. Kaip ir pridera grynai šalia mūsų įsikūrė Ryto sirgaliai, kuriuos tarsi gyva tvora atskyrė nuo Žalgirio fanų, gausios viešojo saugumo pajėgos. Pradžioje neblogai atrodė: organizuoti, taktiškai įžvalgūs (nustodavo skanduoti, kai Žalgirio gerbėjai imdavo garsiai triukšmauti ir vėl atgydavo, pasinaudoję tyla), aktyviai palaikė savo komandą, kol be jokios priežasties (L.Rytas pirmavo ir laimėjo rungtynes) tiesiog mums į akis ėmė skanduoti „Kaip aš Kauno nekenčiu, nekenčiu, nekenčiu….“. Iš pradžių pasižiūrėjau į policijos pareigūnų reakciją (juk tai tiesioginis neapykantos kurstymas ir propogavimas) šie abejingai stebėjo aplinką, tarsi jiems būtų tai nė motais. Po to ėmiau lyginti situaciją, kuomet Lietuvos futbolo rungtynių sirgaliai buvo apkaltinti rasistiniais išpuoliais prieš Prancūzijos juodaodžius, iškėlus transparantą su užrašu „Welcome to Europe“…
  Niekaip negliu suprasti, kodėl tam tikroms socialinėms taikomi hiperbolizuoti elgesio standartai, o į kitų išpuolius net nekreipiama dėmesio. Štai gerbiami A.Kubilius ir V.Landsbergis mano manymu yra didžiausi ksenofobai Lietuvoje, bet jie kažkodėl išvengia net ne atsakomybės, o KRITIKOS, arba stebiuosi Delfi komentaruose plintančią neapykantą musulmonams, netgi bauginimą jais, o kai neapsikentęs nusiunčiau šokiruojantį pasisakymą Žmogaus teisių stebėjimo institutui jų nurodytu adresu (ŽTSI renka informaciją apie žmogaus teisių pažeidimus. Apie pažeidimus, su kuriais susidūrėte, informuokite mus el. paštu hrmi@hrmi.lt), gavau atsakymą iš jų, kad dėl pažeidimo galiu kreiptis į prokuratūrą privačiai!!! Nors mano žiniomis būtent ši organizacija yra padavusi ne vieną skundą prokuratūrai dėl antisemitinių pasisakymų.
  Padariau išvadą, kad mūsų teisėsauga saugo tik tam tikras socialines grupes, o įvairios organizacijos prisidengusios žmogaus teisių gynimo tikslais, gina tik tam tikrų žmonių interesus.
  Artūrai, kaip paaiškinsite šitą fenomeną ?

  • bang

   Matote, jei pav. sportininkai vienas kitą gasdina sudraskysiantys, tai nereiškia, kad jie rimtai. Boksininkai prieš kameras sakantys, kad ringe užmuš priešininką netraukiami baudžiamojon atsakomybėn. Varžybose paskandavę LRyto gerbėjai gali ramiai eiti su Žalgirio gerbėjais gerti alaus. Aš kartais žmoną pavadinu karve, bet jai nešauna į galvą mane kaltinti rasine (ar rūšine) diskriminacija.

 • nerijus

  Matai, kas galima juodaodžiui, tas negalima baltaodžiui, geltonodžiui ir atvirkščiai- čia priklauso nuo valstybės. Kas galima Seimui- priiminėti jiems palankius įstatymus- jei tiesiai šviesiai- vokti iš tautos, tai ne duok Die- tas neleidžiama pačiai tautai.
  Esu ir aš susidūręs su tuom, kad ignoruojama pateikiama informacija ir siūloma kreiptis asmeniškai- rašyti pareiškimą ir, gal būt, jei bus nuotaika, tai užsiims…
  Lietuvoje niekas niekuom nepasitiki. Tarnybos tarnybomis, kaip ir žmonės žmonėmis. Apskūsi, tai dar pats liksi kaltas, nes nesugebėsi gauti ar pasisiamdyti „gero“ advokato. Žmonės įbauginti teismų santvarkos.
  Blogiausia tai, kad nežinia kam ir kodėl dirba institucijose samdomi tarnautojai- užimti etatus? Dažniausiai taip ir būna.