Citata # 465 Vidaus reikalų ministras D.Barakauskas apie įamžinimą

Vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas paaiškina, kodėl Kauno hidroelektrinę reikia pavadinti paskutinio Lietuvos Komunistų partijos pirmojo sekretoriaus A.Brazausko vardu:

Bus padaryta, pritariu, nes kažkada ir mano uošvis statė ją

Delfi

Jei ne uošvis, tikriausiai argumentų ir neatsirastų. Na, nebent tai, kad A.Brazauskas buvo D.Grybauskaitės mokytoju

(4 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • Izbliondimas

  Algirdas Brazauskas inžinierius – hidrotechnikas. Tik ką baigęs KPI buvo paskirtas ir vadovavo šios hidroelektrinės statybai. Tad nieko nuostabaus, jei jo pastatytas objektas būtų pavadintas A. Brazausko vardu.
  Kaip ir Lietuvos valstybingumą įtvirtinantis simbolis (kokio labai nenorėjo Lietuvos nedraugai ir tų nedraugų pakalikai), jei ne A. Brazauskas, žinoma, šito simbolio Lietuva neturėtų ir daug kam Lietuva prilygtų kaip teritorijai, kuriai praėjusiame šimtmetyje kažkas teikėsi jai suteikti savarankiškos valstybės statusą.
  Svarbu yra idėja, o ne kas skyrė, surinko pinigus. Kai yra gera idėja, – ji tampa kūnu.
  Gi pirmu atveju, žinoma, idėja nebuvo A. Brazausko.

 • daugaila

  Lietuvos prezidentu jis buvo ilgiau, nei LKP CK pirmuoju sekretoriumi. Nematau nieko blogo, jeigu ir pavadins.

 • sataniuga

  Kažkada Rytų Berlyne sutikau bičą su trispalve. Mes aišku nuėjome gerti gero Berliner kindl į restoraną, kur viskas buvo pigu. Ką tu čia darai, paklausiau, anas: va atvykau kviesti die Einstuerzende Neubauten į Vilniaus festivalį. Aš: Ką, leido? Anas: Jo, buvau CK pas Brazauską ir leido. Tą vakarą mes nemažai taurių pakėlėme į jo sveikatą.

  • ArturasR

   Aha, geras jis buvo. Ir Katedrą tikintiesiems grąžino, ir už trispalvę plenume balsavo. Ir „ne prie ko“ buvo kai rugsėjo 28 dieną kareiviai bananais Katedros aikštėje siautėjo. Taip ne prie ko, kad po to iš karto R.Songailą pakeitė. Už tai irgi gėrėte?